X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne dziewczyny pomóżcie
Odpowiedz

dziewczyny pomóżcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • laka86 Przyjaciółka
    Postów: 90 58

    Wysłany: 18 listopada 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nie wytrzymałam- zrobiłam test, wyszłam bardzo bardzo słaba druga kreska, jestem juz po 1 poronieniu wtedy tez były takie słabe kreski:( boje sie.. myslicie ze jakakolwiek druga kreska oznacza ciąże? tym bardziej ze mam kłócie jak na okres i na papierze znalazłam małą plamkę:(

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    lala86
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 listopada 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zrobiłas go z rana ?? bo jak nie to powtórz jutro z rana :)
    A jesli cos cie niepokoi a wyjdzie jutro II to lec do lekarza moze cos da na ewentualne podtrzymanie lutke lub dupka :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 18 listopada 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laka86 wrote:
    Kochane nie wytrzymałam- zrobiłam test, wyszłam bardzo bardzo słaba druga kreska, jestem juz po 1 poronieniu wtedy tez były takie słabe kreski:( boje sie.. myslicie ze jakakolwiek druga kreska oznacza ciąże? tym bardziej ze mam kłócie jak na okres i na papierze znalazłam małą plamkę:(
    spokojnie, bo nerwy w niczym nie pomoga. Nie możesz zadzwonić do gienka ?albo jutro i powiedzieć o co chodzi, na pewno coś Ci da na podtrzymanie jeżeli będzie taka potrzeba :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2013, 18:16

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • laka86 Przyjaciółka
    Postów: 90 58

    Wysłany: 18 listopada 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam go pzed chwilą, oczywiscie jutro rano powtórze. Mam nadzieje ze to nie pomyłka

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    lala86
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 listopada 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laka86 wrote:
    zrobiłam go pzed chwilą, oczywiscie jutro rano powtórze. Mam nadzieje ze to nie pomyłka
    bedzie dobrze :) trzeba troche optymizmu :) jutro bedzie piekna druga krecha :) i bedzie git ;)

    Eweloka84, laka86 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 18 listopada 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie dobrze, trzymam kciuki aby było wszystko w porządku

    laka86, Saramago lubią tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laka86 wrote:
    Kochane nie wytrzymałam- zrobiłam test, wyszłam bardzo bardzo słaba druga kreska, jestem juz po 1 poronieniu wtedy tez były takie słabe kreski:( boje sie.. myslicie ze jakakolwiek druga kreska oznacza ciąże? tym bardziej ze mam kłócie jak na okres i na papierze znalazłam małą plamkę:(
    Bezie dobrze trzymamy kciuki za piekne dwie kreseczki :)
    I jutro biegusie do Gina zeby doradzil Ci co i jak mniej stresu odpoczywaj itp.
    Bedzie dobrze :)

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laka86 wrote:
    zrobiłam go pzed chwilą, oczywiscie jutro rano powtórze. Mam nadzieje ze to nie pomyłka


    noc będzie niespokojna :)
    zrób teścik rano i jak się okaże to samo, to jedź na betę :)

    kciuuukam :)

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro powtórz test i idź do ginekologa da ci coś na podtrzymanie

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • laka86 Przyjaciółka
    Postów: 90 58

    Wysłany: 19 listopada 2013, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzeczywiscie noc była niespokojna. Rano zrobiłam test. Druga kreseczka tez mało wyraźna, ale jest. Ok 9 dzwonie do ginekologa. Przyjmuje dopiero w środy no ale moze uda sie jeszcze dziś. Po 15 jade na bete:) Dzieki kochane!

    Eweloka84, FeliceGatto, SylwiaBJ lubią tę wiadomość

    lala86
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 19 listopada 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laka86 wrote:
    rzeczywiscie noc była niespokojna. Rano zrobiłam test. Druga kreseczka tez mało wyraźna, ale jest. Ok 9 dzwonie do ginekologa. Przyjmuje dopiero w środy no ale moze uda sie jeszcze dziś. Po 15 jade na bete:) Dzieki kochane!
    Daj znać jak tam u Ciebie, i pamietaj trzymamy kciuki!!

    laka86 lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 19 listopada 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze będzie :) cień cienia najczęściej oznacza fasolę :P

    laka86 lubi tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • SylwiaBJ Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 listopada 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dręczy mnie pewna sprawa.. Wyczytałam jakiś czas temu, że 2-3 dni po owulacji są jeszcze dni płodne. My kochaliśmy się 2...
    7 dni po rzekomym zapłodnieniu (którego tak naprawdę jeszcze nie jestem pewna :D ) zrobiłam test, nie mogłam wytrzymać. Wyszła jedna kreska :( ale...
    Piersi bolą mnie już dłuższy czas, a zawsze bolały 2-3 dni przy owu, co jakiś czas mam kłucie w podbrzuszu ( jak na okres), ale zawsze to było kłucie tylko i wyłącznie w przeddzień miesiączki, dlatego zawsze wiedziałam kiedy będzie :) Dziś jest 27 dzień cylku, jeśli nic by nie było :( jutro dostałabym okresu, brzuch, podbrzusze pobolewa, ale od kilku dni już... Nie wiem co myśleć :( Bardzo bym chciała, żeby tego okresu jutro nie było ;(

    Staramy się :)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 20 listopada 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaBJ wrote:
    Dręczy mnie pewna sprawa.. Wyczytałam jakiś czas temu, że 2-3 dni po owulacji są jeszcze dni płodne. My kochaliśmy się 2...
    7 dni po rzekomym zapłodnieniu (którego tak naprawdę jeszcze nie jestem pewna :D ) zrobiłam test, nie mogłam wytrzymać. Wyszła jedna kreska :( ale...
    Piersi bolą mnie już dłuższy czas, a zawsze bolały 2-3 dni przy owu, co jakiś czas mam kłucie w podbrzuszu ( jak na okres), ale zawsze to było kłucie tylko i wyłącznie w przeddzień miesiączki, dlatego zawsze wiedziałam kiedy będzie :) Dziś jest 27 dzień cylku, jeśli nic by nie było :( jutro dostałabym okresu, brzuch, podbrzusze pobolewa, ale od kilku dni już... Nie wiem co myśleć :( Bardzo bym chciała, żeby tego okresu jutro nie było ;(

    No to dowiesz się w najbliższych dniach. Z własnego doświadczenia wiem że lepiej się nie nakręcać, ale rozumiem to nie takie proste... widzę że ty już się nakręciłaś... powodzenia

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • SylwiaBJ Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 listopada 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję :)

    Staramy się :)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 21 listopada 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laka86 i jak wynik bety?

    laka86 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mnie wyszedl cien cienia ale raczej ciazy nie ma bo tempki na to wskazuja

  • laka86 Przyjaciółka
    Postów: 90 58

    Wysłany: 22 listopada 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Milcia wrote:
    Laka86 i jak wynik bety?

    Kochane pisze dopiero teraz bo był to troche "zalatany" okres. Do ginekologa dostałam sie dopiero o 23.15. Beta w środe wyszła 19,9 ( nie za mała?) na usg jescze nic nie było widac, gin powiedział ze dlatego gdyż owulacja nastąpiła 17 dnia wiec jest jeszcze za wczesnie. Endometrium 12 mm, a wygląd macicy nie zapowiada przyjscia @ na bank wiec jestem dobrej mysli. Czuje kłócie w podbrzuszu lekkie. Dziś jadę powtórzyc bete. Co myslicie kochane? Wiem ze nerwy są złym doradcą ale skłamałabym mówiąc ze sie nie denerwuje.
    ps. W dzień w który moje maleństwo przyszłoby na świat ( poroniłam we Wielkanoc) zobaczyłam 2 kreseczki

    lala86
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 22 listopada 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laka Trzymam mocmno kciuki !!!!!!! :)

    Izaczek
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 22 listopada 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    I mnie wyszedl cien cienia ale raczej ciazy nie ma bo tempki na to wskazuja

    Kochana, a pooglądaj wykresy w galerii. Nie wszystkie zakończone zielona kropką maja podwyższona temperaturę :)

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ