Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Ręcznie? :D czy w pralce? Bo mogłaś chłopa wykorzystać xD

    i kto tu jest zboczuch :P :)P

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Ręcznie? :D czy w pralce? Bo mogłaś chłopa wykorzystać xD

    W pralce :)
    Szkoda że przy okazji nie suszy :D, chodź patrzyłam za urządzeniem 2w1 ale ilość pobieranej wody Mnie zdziwiło nie wiem dlaczego przy praniu i suszeniu pobiera 110 l :/

    dżona, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    W pralce :)
    Szkoda że przy okazji nie suszy :D, chodź patrzyłam za urządzeniem 2w1 ale ilość pobieranej wody Mnie zdziwiło nie wiem dlaczego przy praniu i suszeniu pobiera 110 l :/

    ja to bym wolała wypasione żelazko :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    W pralce :)
    Szkoda że przy okazji nie suszy :D, chodź patrzyłam za urządzeniem 2w1 ale ilość pobieranej wody Mnie zdziwiło nie wiem dlaczego przy praniu i suszeniu pobiera 110 l :/

    Sex na pralce też jest fajny :D nie musiałabyś skakać :D

    Z., dżona, Fidelissa, santoocha, Macierzanka:), Kaśka28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Sex na pralce też jest fajny :D nie musiałabyś skakać :D

    Taka opcja nie wchodzi w grę :) Nad pralką mam zbiornik wyrównawczy zabudowany :) więc się nie zmieszczę :D

    dżona, nick nieaktualny, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1771

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczęta, ale czuję się do dupy po tym dzisiejszym teście..
    Co u Was?

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka wrote:
    Cześć dziewczęta, ale czuję się do dupy po tym dzisiejszym teście..
    Co u Was?

    Na testy jeszcze masz czas :* ..
    Nie załamuj się ;)

    Sylvka, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Taka opcja nie wchodzi w grę :) Nad pralką mam zbiornik wyrównawczy zabudowany :) więc się nie zmieszczę :D

    hehee w łazience zbiornik, w kuchni szafki ... dobrze ze nad łóżkiem nic nie wisi :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Kaśka28 lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Jedyne co mi przychodzi do głowy (małe, niewłochate i nie tak wredne jak pinczerek miniaturowy) to jack russell terrier (ten z Maski). Bardzo wesoła i bezproblemowa rasa.
    Santoocha
    Ja mam parson russel terriera kocha dzieci
    Nawet niemowlaki.
    Ale polecam raczej suke. Pies ma problem z innymi psami:))

    Jacj russele sa bardziej szczekliwe i ja mam z nimi gorszy kontakt:))

    Mój Fidus jest the best.

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1771

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Na testy jeszcze masz czas :* ..
    Nie załamuj się ;)

    Jakby miało coś być to już dzis by wyszlo. Dziękuje za dobre slowo <3

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka wrote:
    Cześć dziewczęta, ale czuję się do dupy po tym dzisiejszym teście..
    Co u Was?

    hej Sylvka :) masz ładny wykres, jeszcze nic straconego, jeszcze wszystko może się zdażyć, mi test pozytywny wyszedł dopiero w 22dpo, głowa do góry!!

    Sylvka, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka wrote:
    Jakby miało coś być to już dzis by wyszlo. Dziękuje za dobre slowo <3

    Nie koniecznie :* ..
    Poczekaj kilka dni :)

    Sylvka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka póki @ nie ma, głowa do góry :)
    Lena jakoś dałabyś radę :D

    Sylvka lubi tę wiadomość

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Fidelissa rozbiła 4 pałki (str 1111) to chyba należą jej się czworaczki? Jak uważacie?
    Wrobimy ją, jak się obudzi będzie miała niespodziankę ;D
    Nino czworaczki to za dużo. :))

    Ew. Bliźniaki poproszę:))



    Misty lody odleciały:)
    Wyspalam sie i jem bakaliowe i czekoladowe od Grycana:))

    nick nieaktualny, Misty87 lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1771

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżona wrote:
    hej Sylvka :) masz ładny wykres, jeszcze nic straconego, jeszcze wszystko może się zdażyć, mi test pozytywny wyszedł dopiero w 22dpo, głowa do góry!!

    To naprawdę niezłe pocieszenie:) No zobaczymy, ale już czuje się jak na @.
    Dziękuje Ci <3

    dżona lubi tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Nie koniecznie :* ..
    Poczekaj kilka dni :)

    dokładnie, dokładnie, jeszcze nic nie przesądzone :)

    Sylvka lubi tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1771

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Nie koniecznie :* ..
    Poczekaj kilka dni :)

    Muszę czekać nie mam innego wyjścia;))))
    Dzięki:*

    dżona, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1771

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 a ty kiedy powtorka testu?
    jak się czujesz?:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka co nowego ?

    Fidelissa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Nino czworaczki to za dużo. :))

    Ew. Bliźniaki poproszę:))

    hej Fidelissa :)
    Czworaczki masz jak w banku! znów otworzyłaś nową strone i to z czwórką na końcu :P nic nie chce mówić inaczej :):)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Fidelissa, Kaśka28 lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
‹‹ 1108 1109 1110 1111 1112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ