Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    A z poczatku moglam wszystko mlucic...

    ;D

    Misty87, dżona, Z., Kaśka28 lubią tę wiadomość

  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4814

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    A gdzie tam ;D
    Ja tez miksowalam, ale banana mezusiowego :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, dżona, Z. lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Aniu jedz teraz, poki masz ochote i smaki, bo ja juz stracilam :(
    A z poczatku moglam wszystko mlucic...

    Ojj :( .. ale pewnie niedługo przejdzie? tulę mocno ;*

    Misty87 lubi tę wiadomość

  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Czekaj czekaj za kilka dni odwdzięczę się ;D

    na kogoś musi trafić, raz Ty, raz ja :P mi musza wystarczyć tylko weekendy, jestem wytrwalsza :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżona wrote:
    na kogoś musi trafić, raz Ty, raz ja :P mi musza wystarczyć tylko weekendy, jestem wytrwalsza :P

    W weekendy masz męża w domu, to dopiero muszą iskry lecieć ;D
    Jesteś zmuszona do tej wytrwałości :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2014, 23:21

    nick nieaktualny, dżona lubią tę wiadomość

  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4814

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Ojj :( .. ale pewnie niedługo przejdzie? tulę mocno ;*
    Bratowa mi dzis opowiadala, ze ona miala mdlosci do 20tyg prawie. A np jej kolezanka do 9mc! Przy czym bratowa ani razu nie wymiotowala,a ta kumpela caly czas... wiec nie ma reguly.
    Najgorsze,ze na to specjalnie rady nie ma buuu

    Lena zboczuchu!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Lenaaaa xD znowu zaczynasz :D

    Ona tylko po prostu temat ciągnie ... :P :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Bratowa mi dzis opowiadala, ze ona miala mdlosci do 20tyg prawie. A np jej kolezanka do 9mc! Przy czym bratowa ani razu nie wymiotowala,a ta kumpela caly czas... wiec nie ma reguly.
    Najgorsze,ze na to specjalnie rady nie ma buuu

    Lena zboczuchu!

    Życzę aby Ciebie tak długo nie męczyły ;*

    Misty87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżona wrote:
    Ona tylko po prostu temat ciągnie ... :P :P

    I nie tylko temat :D

    Misty87, dżona, Kaśka28 lubią tę wiadomość

  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4814

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pisalyscie o cytologii... ja mialam w pazdzierniku i teraz 10 lutego zrobila mi przy okazji. Ale za kazdym razem na moje pyt czy jest ok, odpowiada ze stoickim spokojem, ze tak wszystko w porzadku :)

    dżona lubi tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    I nie tylko temat :D

    Nic więcej nie ciągnę :)

    nick nieaktualny, dżona lubią tę wiadomość

  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4814

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Nic więcej nie ciągnę :)
    Wcaaaaale :P

    nick nieaktualny, dżona lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bylam w toalecie.... brazowy sluz przy podcieraniu:-(( malpa sie rozkreca? Ehhhh...

    relge6yd309xm1zq.png
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Bratowa mi dzis opowiadala, ze ona miala mdlosci do 20tyg prawie. A np jej kolezanka do 9mc! Przy czym bratowa ani razu nie wymiotowala,a ta kumpela caly czas... wiec nie ma reguly.
    Najgorsze,ze na to specjalnie rady nie ma buuu

    Mamuśki, oby Was to szerokim łukiem ominęło :) :)

    Misty87 lubi tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Wcaaaaale :P

    Mogę nawet obiecać, że nic a nic :)

    dżona lubi tę wiadomość

  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4814

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Mogę nawet obiecać, że nic a nic :)
    Jedziesz na ssaniu? :P

    nick nieaktualny, dżona, nick nieaktualny, santoocha lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Nic więcej nie ciągnę :)

    że niby dzisiaj już wyczerpałaś limit? :P :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Jedziesz na ssaniu? :P

    Też nie :) nie zniżam się do dolnego poziomu w ogóle :D
    Ogłaszam wszem i wobec, że nie rajcuje Mnie to i nie lubię .. - to tak na poważnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2014, 23:29

    nick nieaktualny, dżona, Misty87, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty, ale dowaliłaś :D

    dżona, nick nieaktualny, Misty87 lubią tę wiadomość

  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4814

    Wysłany: 25 lutego 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Też nie :) nie zniżam się do dolnego poziomu w ogóle :D
    Ogłaszam wszem i wobec, że nie rajcuje Mnie to i nie lubię .. - to tak na poważnie :)
    Witaj w klubie :P

    nick nieaktualny, dżona lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
‹‹ 1121 1122 1123 1124 1125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ