X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, owulacyjny zrobiłaś? a czemu nie pojechałaś w końcu?

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    Ewelina, owulacyjny zrobiłaś? a czemu nie pojechałaś w końcu?
    bo mam wlosy mokre i piotrek stwierdzil ze dlugo mi zejdzie i wkoncu nie kupimy nic
    tak kochana owulacyjny

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA pieprze! Normalnie jak mnie coś nie trafi, to ja kogoś trafię!!! Ogólnie miałam dziś iść do pracy, ale w piątek jak pracowałam, to już źle się czułam i rozmawiałam z babką, czy jakbym dziś nie dała rady, to czy by mnie zastąpiła. No i powiedziała, że oczywiście, nie ma żadnego problemu, wiadomo jak to przy chorobie itp... (ja zastępowałam ją w zeszłą sobotę). Dziś mój mąż jej mówi, że ja nie dam jednak rady iść i czy by poszła tak jak mówiła. A ona na to, że to za długo (10h) i że ona może iść, ale na krócej, a nie na cały dzień. Jak mąż mi zadzwonił i to powiedział, to autentycznie ze złości się rozpłakałam, bo ja głupia jej się bez problemu zamieniłam tydzień temu, bo szła na jakąś imprezę, a tu jak ja jestem chora i nie mam zbytnio wyjścia, to nagle mówi, że nie da rady!! Szczególnie, że mi powiedziała, że pójdzie. No to ja już wściekła ubrałam się, nawaliłam na twarz tonę tapety, żebym przypominała chociaż troszkę człowieka (bo, po 15 minutach płaczu to mi pełno czerwonych plamek na twarz wyszło, a do tego choroba też robi swoje) i byłam gotowa do wyjścia, na co zadzwonił mi mąż, że ona coś rozmawiała z szefem i jednak pójdzie. Mąż jej powiedział, że nie musi, że ja już jestem gotowa i pójdę, ale ona, że idzie... No co za ludzie!!! To jest tak chamskie, że aż ciężko opisać. Jak to dobrze, że we wtorek jadę już do Polski. Tu to można oszaleć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quendi gratulacje!!! :)
    Little Frog współczuję Ci, masz nauczkę żeby na następny raz jej nie pomagać :P

    Little Frog, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Dzień dobry dziewczynki wszystkie i dinozaury :)

    Milcia, ostatni będą pierwszymi :)
    aaaaga, a co to znaczy, że bardziej do dinozaurów? ;)
    Czytam te Wasze historie z mamami, no to moja też mnie urodziła już prawie mając 40 ale jako szóste dziecko. Najmłodsze właśnie, ale raczej nie jestem najbardziej wychuchana. Na pewno byłam najbardziej "niedobra" :)

    Życzę Wam wszystkim miłej niedzieli! Wpadnę póżniej!

    bo ja tez jestem prawie 30 letnia babeczką a tu dziewczyny pisza 21 , 23 lata :)

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • rybeczka89 Koleżanka
    Postów: 35 23

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, jestem tu nowa. To mój 3 cykl próby. Mam na imie Magda i mam prawie 25 lat. Mam tez nowego meza od wrzesnia 2013 ale tak naprawde jestesmy ze soba od 6 lat. Mieszkam w Jordanii. Wlasnie ok roku temu mezus zgodzil sie spelnic moje male marzenie. Moze to glupie ale skompletowalam czesciowo wyprawke mieszkajac 4 lata w UK bo oni maja tam takie piekne ubranka ladniejsze niz w Polsce, a tutaj w Jordanii wszystko jest ale nie takie piekne a w dodatku za absurdfalna cene. Zaczelismy 3 cykle temu i mam nadzieje ze niedlugo sie uda, bo nie moge sie juz doczekac. Fajnie ze do was dolaczylam na forum. Pozdrawiam

    3jgxrjjgjyx5g2x3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybeczka89 wrote:
    Czesc dziewczyny, jestem tu nowa. To mój 3 cykl próby. Mam na imie Magda i mam prawie 25 lat. Mam tez nowego meza od wrzesnia 2013 ale tak naprawde jestesmy ze soba od 6 lat. Mieszkam w Jordanii. Wlasnie ok roku temu mezus zgodzil sie spelnic moje male marzenie. Moze to glupie ale skompletowalam czesciowo wyprawke mieszkajac 4 lata w UK bo oni maja tam takie piekne ubranka ladniejsze niz w Polsce, a tutaj w Jordanii wszystko jest ale nie takie piekne a w dodatku za absurdfalna cene. Zaczelismy 3 cykle temu i mam nadzieje ze niedlugo sie uda, bo nie moge sie juz doczekac. Fajnie ze do was dolaczylam na forum. Pozdrawiam
    Witamy kochana <3
    Trzymam kciuki Zeby sie udalo <3

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dinozaurzyce i te młodsze koleżanki:)
    Quendi gratulacje:)

    Żabko współczuję, mnie tak w piątek koleżanka z pracy wystawiła, a chciałam żeby przyszła tylko na 3 godz.:( Ja zawsze jej idę na rękę i widocznie to jest błąd, im jestem starsza tym więcej we mnie przekonania, że niektórym ludziom nie warto pomagać i że jak podasz dłoń to ci urwą rękę. Na szczęście nie wszyscy są tacy, przynajmniej mam taką nadzieję.

    Little Frog lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to się nie czuję na 30+ ale zauważyłam, że jak się wspomina dzieciństwo to dzisiejsza młodzież już za nami nie nadąża :D

    aaaaga, Ewelina23, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    A tak w ogóle to się nie czuję na 30+ ale zauważyłam, że jak się wspomina dzieciństwo to dzisiejsza młodzież już za nami nie nadąża :D
    oj tak smieje sie ze jestesmy chyba ostatnim pokoleniem dzieci podworkowo-trzepakowym

    chcialabym aby moje dziecko tez mialo takie dziecinstwo jakie ja mialam
    ze kara bylo to ze nie moglam wyjsc na dwor i byla to tragedia
    ehh pokolenie lat 80 :)

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • paprotka Znajoma
    Postów: 20 15

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. My z mężem staramy się o pierwsze dziecko 6 cykli, na ovuf 1cykl. Mam 28lat, niby wszystkie wyniki ok, ale jakoś puki co nie wychodzi. Jak tracę nadzieje myślę o mojej szwagierce, która ma 35 lat i półtorej roku temu wycieli jajnika z ogromnym guzem, a teraz jest w 6 miesiącu ciąży. Bardziej pozytywnie nastawionej osoby nie znam. Pozdrawiam i slę pozytywne fluidy :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2013, 14:18

    relgvcqglgdhk0ir.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybeczka89 wrote:
    Czesc dziewczyny, jestem tu nowa. To mój 3 cykl próby. Mam na imie Magda i mam prawie 25 lat. Mam tez nowego meza od wrzesnia 2013 ale tak naprawde jestesmy ze soba od 6 lat. Mieszkam w Jordanii. Wlasnie ok roku temu mezus zgodzil sie spelnic moje male marzenie. Moze to glupie ale skompletowalam czesciowo wyprawke mieszkajac 4 lata w UK bo oni maja tam takie piekne ubranka ladniejsze niz w Polsce, a tutaj w Jordanii wszystko jest ale nie takie piekne a w dodatku za absurdfalna cene. Zaczelismy 3 cykle temu i mam nadzieje ze niedlugo sie uda, bo nie moge sie juz doczekac. Fajnie ze do was dolaczylam na forum. Pozdrawiam

    Życzę Ci powodzenia! :) Uda się, uda.

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka wrote:
    Cześć dziewczyny. My z mężem staramy się o pierwsze dziecko 6 cykli, na ovuf 1cykl. Mam 28lat, niby wszystkie wyniki ok, ale jakoś puki co nie wychodzi. Jak tracę nadzieje myślę o mojej szwagierce, która ma 35 lat i półtorej roku temu wycieli jajnika z ogromnym guzem, a teraz jest w 6 miesiącu ciąży. Bardziej pozytywnie nastawionej osoby nie znam. Pozdrawiam i slę pozytywne fluidy :-)

    Przydadzą się pozytywne fluidy! Nie trać nadziei! Nie wolno, jak to się mówi, nie poddawaj się, nigdy w życiu!

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Malinka1666 Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hALO KOCHANE. pOWIEDZCIE NO CZY JEST JAKAŚ SZANSA, ŻE W 9 DPO jest test negatywny a w 12 będzie pozytywny? tracę jakoś na ten cud nadzieje :(

    paprotka lubi tę wiadomość

    3jgxdqk3tpeg372z.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog, ja też współczuję, znam to dobrze, ale jak się nad nami nikt nie rozczula, to my też musimy być twarde! Ja już teraz takie omijam szerokim łukiem.

    aaaaga, Olka macie 100% racji. Mieliśmy pod wieloma względami świetne dzieciństwo! Dzieci PRLu :) Nic nie było, ale człowiek się zadowolił byle czym i to było fajne :) A najważniejsze, jak mówicie było wspólne towarzystwo - na żywo :D

    aaaaga, Little Frog lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko, wstrzymaj się jeszcze i wytrzymaj. Tak, czasem się tak zdarza, że z dnia na dzień testy się zmieniają. Trzymam kciuki!

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka1666 wrote:
    hALO KOCHANE. pOWIEDZCIE NO CZY JEST JAKAŚ SZANSA, ŻE W 9 DPO jest test negatywny a w 12 będzie pozytywny? tracę jakoś na ten cud nadzieje :(
    Kochana za wczesnie na test w 9dpo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Miałam tremę wręcz przed jutrem... że ja następna testuję, ale już po teście. Poleży kolejny miesiąc w szufladzie...

    Quendi - 12.12.2013 +
    _cleo_ (12.12.2013) +
    Little Frog - 13.12.2013 (-)
    Macierzanka:)- (16.12.2013) (-)
    aaaaga - (18.12.2013)
    Ewelina23 -(19.12.2013)
    olka25 - (20.12.2013)
    Melula - 22.12.2013 (ze względu na duphaston)
    Saramago - (23.12.2013)
    Olka30 - (25.12.2013 )
    misiaa -(29.12.2013
    Lucy (29.12.2013)
    Anka10222 - (30.12.2013)
    Nusia1989 - (30.12.2013)
    Ania1986-(30.12.2013)
    pysia - (31.12.2013)
    justysia90 - 31.12.2013
    Czarna94 - 02.01.2014
    Milcia-(7.01.2014)
    ah ta ciekawosc ja jutro zrobie jak wyjdzie minus poczekam do 19 :) na @

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    ah ta ciekawosc ja jutro zrobie jak wyjdzie minus poczekam do 19 :) na @

    Nie kochana... :( poleży w szufladzie, bo małpa zawitała dzisiaj do mnie i już niestety nie będę jutro testować. Ale mam wielką nadzieję, że Wam się uda! A ty Ewelinko czekaj cieroliwie do 19 :D

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka @ znaczy, że sobie masz sprawić prezent noworoczny, a nie świąteczny:) Proponuję gorącego Sylwestra i może w końcu zaskoczy:)

    Co do pokolenia podwórkowo-trzepakowego to właśnie wczoraj z siostrą wspominałyśmy, że jak nas rodzice w wakacje o 10 wypuścili na pole (dwór dla reszty świata) to ciężko było o 22 zapędzić nas z powrotem do domu. To były czasy. Mieszkając na wsi wszystkie dzieciaki bawiły się razem - od lat 6 do lat 16 i było ok. Teraz tylko komputer, dzieciaki nawet jak się spotykają, to żeby sobie pograć na komputerze. Naprawdę czasem mi ich mocno szkoda.

    Jak mnie dziś boli podbrzusze to masakra. Może w końcu coś się tam dzieje.. Boziu plissss!

    Macierzanka:), Little Frog lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ