X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 18 lutego 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady polecam Androwit + wit. D + kwas foliowy dla faceta - alkohol i fajki i tel. w okolicach krocza przez 3 miechy. U mojego morfologię z 3 % podniosło na 10 %. Najpierw spróbujcie czy się nie da poprawić wyników a potem myślcie o in vitro. Może się uda.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 lutego 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak namowic meza na nienoszenie tel w kieszeni? w sumie ma dwa, ja nie wiem gdzie mialby je nosic
    a sa wogole jakies badania na temat wplywu tel przy jajkach?


    u5cvp2.png
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 18 lutego 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka, witaminy wymienione przez Ciebie je, fajek nie palił nigdy, alko okazyjnie jest i chyba więcej w tej sprawie nie wywalczę. Ale serio okazyjnie.
    Olencja, czytałam, ze niestety noszenie telefonu na jajkach wpływa negatywnie na płodność. Zródło to co prawda było coś a la Onet powołujący się na amerykańskich naukowców, ale ja w to wierze. Tymczasem mój chłop nosi dwa, w porywach do trzech telefonów w kieszeniach, "bo gdzie ma nosić". Muszę wrócić do tematu (w sumie trochę o tym zapomniałam), tylko jak to zrobić, żeby nie byc zołza i byc skuteczna.

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 18 lutego 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady na na tym forum czytałam gdzieś wypowiedź dziewczyny, która zaszła przy morfologii 1%. Oczywiście szansa jest mniejsza ale nigdy nic nie wiadomo. A co do inseminacji to mam wrażenie, że ginekolog jednak wie lepiej niż psycholog. Są przecież określone minimalne normy nasienia potrzebne, żeby zrobić inseminację. Jeśli je spełniacie, to czemu nie spróbować.

    Lady In Red lubi tę wiadomość

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platku, im więcej myślę o tej psycholog, tym bardziej utwierdzam się w tym, ze była dziwna.
    Ok, to ja się uspokajam i idę sobie po kolei szlakiem wytyczonym przez ginow :) A w kwietniu mam wizytę u super duper gina od niepłodności, moze co wymyśli.

    Dzięki Dziewczyny, jak zwykle jesteście nieocenionym wsparciem :)

    Allmita, Shafuli, olka30 lubią tę wiadomość

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 lutego 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady In Red wrote:
    Platku, im więcej myślę o tej psycholog, tym bardziej utwierdzam się w tym, ze była dziwna.
    Ok, to ja się uspokajam i idę sobie po kolei szlakiem wytyczonym przez ginow :) A w kwietniu mam wizytę u super duper gina od niepłodności, moze co wymyśli.

    Dzięki Dziewczyny, jak zwykle jesteście nieocenionym wsparciem :)
    I tak trzymaj! Ja jutro do nowego gina. Nowy lekarz nowa nadzieja ;).

    Lady In Red lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A ja mam pojebany cykl :P
    Śluz płodny z miesiączką w ilości hurtowej i od 5 dni non stop napiernicza mnie lewy jajnik ( kuje ...czasami bardzo mocno) :(
    Może ja sobie tym niepokalankiem coś złego zrobiłam ? :(
    Iść w pon do gina ? Czy czekać to czwartku na HSG ?

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    A ja mam pojebany cykl :P
    Śluz płodny z miesiączką w ilości hurtowej i od 5 dni non stop napiernicza mnie lewy jajnik ( kuje ...czasami bardzo mocno) :(
    Może ja sobie tym niepokalankiem coś złego zrobiłam ? :(
    Iść w pon do gina ? Czy czekać to czwartku na HSG ?
    Ja mam tak często. Mam nadzieje, że to nic złego. W końcu endometrium to blona śluzowa...

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 20 lutego 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez tak mam,czerwony sluz do kostek:D


    u5cvp2.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 20 lutego 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie na myśli takie skrzepy krwi???

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam skrzepow, mam strzepy endometrium i sluz taki jak plodny na metr ciagnacy sie


    u5cvp2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 20 lutego 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    ja nie mam skrzepow, mam strzepy endometrium i sluz taki jak plodny na metr ciagnacy sie
    No właśnie dokładnie tak. I skrzepy tez, tzn. takie jakby kawałki śluzu.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 20 lutego 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie u mnie to nie sa kawalki sluzu, kawalki sluzu to sa skrzepy i tego bron buk byc nie powinno, endometrium wyglada jak taka skorka,twardawe, nie rozwalajace sie pod palcami


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nigdy spienionego ciągnącego się śluzu nie miałam( tak jak w tym cyklu) ...zawsze tylko normalna krew albo skrzepy - miękkie różnej wielkości- nawet dłoni ..bleeee (jak pobadziać to jak galareta ale sie tak łatwo nie rozwalają )

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 lutego 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli możliwe, że to po niepokalanku, bo wpływa i na śluz i na endometrium.

    Co do komórek, to ja ze swoim chłopem ostre wojny toczyłam i o tel. i o laptopa kolanach i poskutkowało. Tyle, że w sumie temat wypłynął po 2 latach starań, milionie moich badań i w końcu nerwy mi siadły, bo ja robiłam wszystko żeby poprawić płodność i zbadać co nie gra, a ten fajeczki, alkohol, fast foody itd. Była ostrak kłótnia czy chce mieć dziecko czy tylko ja chcę i w imię czego tylko ja się poświęcam. Mój chłop po prostu sobie to w główce poukładał i sam zaczął wyszukiwać co może czego nie i dość się do tego stosował, a jakie powody wymyślał, żeby na imprezach nie pić.. Śmiech na sali, jakby po prostu nie można było nie mieć ochoty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2016, 22:50

    Lady In Red lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2016, 02:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o komórki, to mój nie lubi ogólnie i ma starego typu, ale w kieszeni nosił i na moją prośbę od razu wsadził do kurtki ...choć co się nagadał o głupotach i przesądach to moje ;)

    P.S - odstawiam niepokalanka bo nie wiem czy mi służy czy nie ...ale coś pogmatwał i się niepokoję ;)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 lutego 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tluke mojemu to samo ale z drugiej strony faceci gorzej sie prowadza i maja dzieci wiec juz nie wiem:( ale przykro mi jak go prosze zeby jadla warzywa:/ on wogole nie ma czasu jesc cokoliek i robic cokolwiek:/ od tygodnia sie bzykanka nie moge doprosic...7 dni w tyg pracuje. kosmos:/


    u5cvp2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 21 lutego 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój sie juz teraz raczej stosuje. nie nosi komórki w kieszeni, nie trzyma laptopa na kolanach. robi w sumie wszystko co karzę ;). Ale rożnie bywało. Zmiana chyba nastapiła, gdy zrozumiał, że naprawdę mamy problem i sie troche przestraszył. Wczesniej uważał, że przesadzam.

    olka30 lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 lutego 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj ma 2 tel, nie wiem gdzie mialby je nosic:/


    u5cvp2.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 22 lutego 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj i ja walczyłam z meżem o ta komórkę w kieszeni. Mimo, że problemo z nasieniem nie miał, to też uważam, że nosic nie powinien. Ale cóż, nic nie wskórałam :) Laptop też niedobry, nagrzewa klejnoty, a to im nie służy.
    Faceci to jednak ciężcy są :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ