X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Endometrium 17mm!!
Odpowiedz

Endometrium 17mm!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:22

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 15 lipca 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie nie dogadzaj sobie bo naturalnie może masz super endo a tym acardem (nie wiem czy ma wpływ wiem że dobre jest ukrwienie endo ale czy zwiększa) i tym winem sobie zwiększyłaś niepotrzebnie :) te sposoby są dobre ale właśnie na małe stwierdzone endo :)
    myślę że tak jak piszesz.. jeżeli odstawisz to w przyszłym cyklu będzie wszystko normalnie i idealnie :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 15 lipca 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby @ nie była bolesna :) albo wcale nie przychodziła, dobrze by było żeby gorszek w takiej się dobrze zagnieździł :P miałby miękko :D
    ja ciążowe mialam 19mm jakieś 20dpo.. ale nie wiem jakie było przed..
    ważne że już wiesz i coś się bd działo w tym kierunku :)
    ale co za dużo to nie zdrowo :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Neli Przyjaciółka
    Postów: 73 22

    Wysłany: 15 lipca 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny, jak zawsze jesteście niezastąpione :*

    8p3ow1d3joghk98e.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 30 października 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wznawiam wątek, pomóżcie !! Dzisiaj byłam u gina, bo na początku cyklu pękła mi mała torbiel..dostałam normalny okres, nic mi nie dolegało. Gin dzisiaj na usg zobaczył że moje endometrium ma 17,5 mm. ! A do tego płyn w zatoce douglasa. Podejrzewa ze to moze byc ciąza pozamaciczna (skoro wystapił u mnie okres to ciaze zwykłą wyklucza) zrobiłam przed chwila test, negatywny, jutro rano mam powtórzyć. Jest to mój 21 dzien cyklu. Miała któraś tak szybko powiekszone endometrium w bardzo wczesnej ciąży?? Bardzo bym chciała zeby sie okazało, ze to normalna ciąża.. Jak się okaże ze to ciąża pozamaciczna to sie załamie...:-(

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:10

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 30 października 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój gin też się zdziwił w poniedziałek moim endo, ale ja mam obfite miesiaczki wiec moze tez tak mi przyrasta... hmm

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 30 października 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wszystko było u Ciebie w porządku ? No mój ginekolog aż zaniemówił, jak przeanalizował moje cykle, bo mówi że to niemożliwe żebym w ciąże zaszła w tym cyklu i tak szybko endometrium by sie powiększyło (no i duża ilosc płynu w zatoce) Dlatego wypisał mi w razie co skierowanie do szpitala i kazał zrobić testy dzis i jutro. Jeśli wyjdą pozytywne - szpital. Bo tylko ta pozamaciczna mu podpada. Jestem załamana :-(

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 30 października 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mój stwierdził, że albo bardzo wczesna ciąża, albo przed owulacją. Jednak po chwili spojrzał na termin mojej ostatniej miesiaczki ( 12.10 ) i dodał ze raczej przed owulacja jestem. Dzisiaj o tym cały czas myślałam bo człowiek się łudzi ze może ciąża faktycznie tymbardziej ze mnie tak boli podbrzusze i krzyz juz tydzien i mam wyższa temperature.
    Ja natomiast nie miałam żadnego płynu w zatoce...

    Nie stresuj się ... może nie masz pozamacicznej

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:10

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 30 października 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm.... teraz robiłam 2 dzisiaj test LH ... rano kreska kontrolna mocniejsza od kontrolnej .. teraz już zanika... czyli w nocy był szczyt ... hmm mam nadzieje ze coś podziałaliśmy hehe ;-) tylko ciekawe co z tym endometrium...

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 30 października 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dlatego Gin zaczął łapać się za głowę :D skoro ten płyn i to endo takie duże..Zaczęłam dzis brac duphaston i jutro rano jeszcze jeden test a nastepny za 5 dni powtórzyc. :-( Baardzo się boję..jak jutro bedzie pozytyw to od razu szpital wita.. No mi gin powiedział ze jak na 6 dzien po prawdopodobnym zaplodnieniu to za szybko na taki przyrost endo. Inaa oby się udało ! :-) Bo ja dzisiaj wspaniale sie poczulam jak powiedzial ze wyglada to na wczesna ciaze..czulam ze unosze sie ze szczescia :D no ale..szybko spadłam na ziemie :D

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endometrium powinno byc do 16 mm, powyzej moze oznaczac jakies problemy ale nie musi np ciaza pozamaciczna itd moze trzeba odpowiednie procedury podjac. Owszem endometrium powieksza sie po zaplodnieniu ale to proces okolo nawet i 14 dni, a nie 6 dni po przewidywanym np mozliwosci zaplodnienia. Dlatego trzeba dokladnie to sprawdzic na usg, zbadac pacjentke i zrobic testy.

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 31 października 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam robione usg, bo tylko usg moglo to wykryc. Lekarz podejrzewał ze ten płyn w zatoce tez moze byc po peknieciu torbielki. Ale głównie zaniepokoiło go powiekszone endometrium..Zrobiłam te dwa testy negatywne..troche mi ulżyło, no ale to jeszcze nie daje zadnej pewnosci, za 5 dni kolejny teścik.

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Olaaa00. Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 września 2023, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuje waszej pomocy
    Dnia 9.08 miałam zabieg łyżeczkowania
    Po trzech tygodniach pojechałam na kontrole do gin i mówi ze wszystko się cudownie oczyściło dla zielone światło po pierwszej miesiączce o starania
    Był tez pęcherzyk 12 mm
    Teraz mija 6 tyg WcZorja byłam u innego ginekologa na kontroli endomatrium 17 mm misiaczki jeszcze nie dostałam co myślicie czy przy takim endometrium zbliża się @?

  • Pavlova Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 28 września 2023, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy grube endometrium sprzyja zagnieżdżeniu czy wręcz przeciwnie? Nigdzie się nie mogę doczytać, a w sumie lekarza tez nie dopytałam. U mnie w 13dc 15mm.

    👱🏼‍♀️ 29 l.
    👱🏼‍♂️ 34 l.

    Starania od 12/2022
  • Mimi99 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 30 listopada 2023, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja grubość endometrium w 28 dniu cyklu wynosiła 16 mm Pani Doktor uznała że to jest już przerośnięte endometrium ale dziś mam 34 dzień a @ nadal brak . Czytając inne wypowiedzi widzę że to endo jednak na zagnieżdżonie zarodka było jak najbardziej wpozadku więc tu powstaje pytanie czy jednak mogę być w ciąży? Bardzo byśmy chcieli mieć nasze małe szczecie ale nie chcę się za szybko cieszyć . Zrobiłam test moje oczy widzą ta wszystko jest bladzioch ale taki bardzo bardzo słabiutki .

  • Kessa Autorytet
    Postów: 1800 2149

    Wysłany: 30 listopada 2023, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi99 wrote:
    Moja grubość endometrium w 28 dniu cyklu wynosiła 16 mm Pani Doktor uznała że to jest już przerośnięte endometrium ale dziś mam 34 dzień a @ nadal brak . Czytając inne wypowiedzi widzę że to endo jednak na zagnieżdżonie zarodka było jak najbardziej wpozadku więc tu powstaje pytanie czy jednak mogę być w ciąży? Bardzo byśmy chcieli mieć nasze małe szczecie ale nie chcę się za szybko cieszyć . Zrobiłam test moje oczy widzą ta wszystko jest bladzioch ale taki bardzo bardzo słabiutki .
    A ilu dniowe masz cykle? Kiedy test?
    16 mm to chyba wcale nie takie przerośnięte.... 🧐

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰

    preg.png
  • Mimi99 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 30 listopada 2023, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazwyczaj tak około 30 dni . Test robiłam dzisiaj przed południem . Myślę że warto jeszcze poczekać i powtórzyć mimo wszystko test,chyba że w poniedziałek pójdę na betę i będę miala sto procent pewności

  • Mimi99 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 30 listopada 2023, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    A ilu dniowe masz cykle? Kiedy test?
    16 mm to chyba wcale nie takie przerośnięte.... 🧐
    Dodam jeszcze że miałam przez trzy dni kłucie w lewym jajniku

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ