Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Entliczek pentliczek kwietniowy króliczek 🐰 zapłodnił jajeczko🥚 będzie dzieciąteczko🤱
Odpowiedz

Entliczek pentliczek kwietniowy króliczek 🐰 zapłodnił jajeczko🥚 będzie dzieciąteczko🤱

Oceń ten wątek:
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ELka, no widzę cień 🤞🏽

    ELka lubi tę wiadomość

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3466 8521

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika95 wrote:
    Beezi, wiem że już Cię pytałam, ale nie mogę znaleźć teraz odpowiedzi. Kiedy masz wizytę? :)
    10 mają :)

    Elka, cień jest, oby różowiał ✊🍀

    Angelika95, ELka lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja zrobiłam ostatni z paczki i cień taki jak wczoraj
    Więc raczej felerne testy 🤣🤣🤣 tradycyjnie u mnie ostatnie sztuki się spsuly. Cóż będę próbować proga robić w sobotę albo we wtorek zobaczyć czy owu faktycznie byla

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    Hej ja zrobiłam ostatni z paczki i cień taki jak wczoraj
    Więc raczej felerne testy 🤣🤣🤣 tradycyjnie u mnie ostatnie sztuki się spsuly. Cóż będę próbować proga robić w sobotę albo we wtorek zobaczyć czy owu faktycznie byla
    Ewiwi trzymam kciuki 🤞 🍀 ❤️

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi, ja się zapisałam na 8 maja na wizytę. To będzie 5+3 tc, może coś tam będzie widać 😁

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ELka wrote:
    Ewiwi trzymam kciuki 🤞 🍀 ❤️
    Trzymaj kciuki żeby prog wyszedł w miarę dobry 😏

    ELka lubi tę wiadomość

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka to musi być to,przeciez klątwa musi Cię dopaść ( pierwszego wpisu po prowadzącej).Trzymam kciuki!!!!!

    ELka lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Kamsi Autorytet
    Postów: 729 981

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie biało

    👱🏻‍♀️27
    🧑🏻‍🦱29
    👧🏼 8.09.2020
    🍀 12.03.2024
    preg.png
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    U mnie biało
    Ehhh... 👥

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ELka wrote:
    Jak test wysechl to pojawił się cień ale jest on raczej szary więc to pewnie oszukaniec 🤭
    https://ibb.co/FBNJJbL
    Wklejam ale raczej nic nie zobaczycie bo ciężko było złapać.
    Poproszę o kciuki 🤞 ❤️
    Widze!
    Mi taki cień wyszedł dzień przed pozytywnym testem 🍀

    ELka lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • WonderWoman Autorytet
    Postów: 962 1780

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) widzę że jakieś małe objawy już wam wjeżdżają, u mnie żadnych awersji żywieniowych ani nic w tym stylu na razie nie ma. Za to zmęczenie wieczorami jest większe, chłop mnie musi straszyć na serialu żebym nie zasnęła a w wyrku padam jak mucha.
    Merry jeśli nie chcesz to oczywiście nie odpowiadaj, ale spytać spytam na co kochana bierzesz leki?

    ELka lubi tę wiadomość

    👱‍♀️28
    👱‍♂️38

    03.2022 7 tc. 💔

    14.04 ⏸9dpo
    Nifty - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷
    13.06 I prenatalne 👍
    16.08 II prenatalne 21+2 👍 357g
    8.09 (24+4) 607g
    29.09 (27+4) 1060g
    18.10 III prenatalne 30+2 👍 1427g
    8.11 (33+2) 1914g
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WonderWoman, ja wczoraj miałam szkolenie online i siedząc przy biurku zasnęłam na minutę, dwie...... Na szczęście mogłam zwalić winę na monotonny głos prowadzącego :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2023, 10:01

    WonderWoman, ELka, malutka203 lubią tę wiadomość

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    U mnie biało


    :( przykro mi. Ale pamietaj, dopóki nie ma @, zawsze jest nadzieja 🤞🏽

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2023, 10:00

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WonderWoman wrote:
    Dzień dobry :) widzę że jakieś małe objawy już wam wjeżdżają, u mnie żadnych awersji żywieniowych ani nic w tym stylu na razie nie ma. Za to zmęczenie wieczorami jest większe, chłop mnie musi straszyć na serialu żebym nie zasnęła a w wyrku padam jak mucha.
    Merry jeśli nie chcesz to oczywiście nie odpowiadaj, ale spytać spytam na co kochana bierzesz leki?
    Nie ma problemu. Biorę leki chyba na wszystko😅. Encorton 20 mg ( w tej ciąży zwiększyłam dawkę z 10 mg, Encorton ma działać ochronnie na zarodek i zwalczać przeciwciała ANA,które mam a które mogą szkodzić zarodkowi). Plaquenil - podobne działanie jak Encorton, biorę z racji przeciwciał ANA . Oprócz tego Acard, Duphaston ,Neoparin no i witaminki: magnes, kwas foliowy. Kto wie czy nie będzie musiało wjechać coś na nadciśnienie, bo sterydy podwyższają . Na razie niby jest ok. 😖

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Elka, widzę kreskę 🙂.
    @Ewiwi,może kup Facellaka?

    ELka lubi tę wiadomość

  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Wy też wypróżniacie się częściej niż dotychczas?
    Ja mam straszne biegunki. Pamiętam w pierwszej ciąży na początku miałam podobnie i to był chyba jedyny mój objaw i teraz mam to samo.

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • WonderWoman Autorytet
    Postów: 962 1780

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka1298 wrote:
    Dziewczyny, Wy też wypróżniacie się częściej niż dotychczas?
    Ja mam straszne biegunki. Pamiętam w pierwszej ciąży na początku miałam podobnie i to był chyba jedyny mój objaw i teraz mam to samo.

    U mnie ze tak powiem dość stabilnie w tym temacie, ale częściej raczej w drugą stronę niż Twoja 😅

    👱‍♀️28
    👱‍♂️38

    03.2022 7 tc. 💔

    14.04 ⏸9dpo
    Nifty - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷
    13.06 I prenatalne 👍
    16.08 II prenatalne 21+2 👍 357g
    8.09 (24+4) 607g
    29.09 (27+4) 1060g
    18.10 III prenatalne 30+2 👍 1427g
    8.11 (33+2) 1914g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lilka u mnie też stabilnie jeżeli chodzi o dwójeczki. 😂Ale zdarzały się mega sraczki w ciążach,więc różnie to jest. U każdego co innego.

  • Magdaalena91 Autorytet
    Postów: 713 1615

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WonderWoman wrote:
    Dzień dobry :) widzę że jakieś małe objawy już wam wjeżdżają, u mnie żadnych awersji żywieniowych ani nic w tym stylu na razie nie ma. Za to zmęczenie wieczorami jest większe, chłop mnie musi straszyć na serialu żebym nie zasnęła a w wyrku padam jak mucha.
    Merry jeśli nie chcesz to oczywiście nie odpowiadaj, ale spytać spytam na co kochana bierzesz leki?

    Ja z objawów to chyba jedynie tyle, że mogła bym spać całymi dniami 😅 Dziś wstałam przed 6 na badania , jak wróciłam to od razu do spania 🥱


    Beezi mamy wizytę w ten sam dzień 🥰
    Tylko u mnie już będzie 7+6 wtedy.

    👩🏻 32l. 🧔🏻 34l.

    Starania o pierwsze maleństwo od 08.2020👶

    09.04.23. ⏸️
    11.04 beta 118🥰
    13.04 beta 274 💖
    26.04 3mm kropka z serduszkiem ❤️ (5+6)
    10.05 1.72 cm dzidzi 💓
    17.05 2.48 cm człowieczka 💓
    12.06 prenatalne - niskie ryzyka - 7.03 cm człowieczka 🩵 (13+1)
    05.07 - 150 g chłopca 🩵(16+3)
    26.07 - 292 g maluszka 🩵 (19+3)
    07.08 - połówkowe-wszystko dobrze- 397 g Misia 🐨 🩵 ( 21+1)
    16.08 - 466 g wstydnisia 🩵 (22+3)
    06.09 - 903 g 🧸 (25 +3)
    27.09 -1372 g 🧸 (28+3)
    17.10 -1970 g 🐻 (31+2)
    07.11 - 2786 g 🐻 (34+2)
    21.11 - 3050 g 🧸 (36 +2)
    03.12 - 3300 g 🧸 (38+0) szpital- przyjęcie na indukcję porodu ✊🏻
    11.12 - Miłosz 3660 g, 55cm 💙

    age.png
  • Kamsi Autorytet
    Postów: 729 981

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa już nic nie wiem, z pierwszego moczu nic a z drugiego takie coś

    4-BC3901-B-0-D81-428-D-941-D-BF34-B23431-A8.jpg

    Paucia, Magdaalena91, ELka, Domi94, malutka203, alauda, Niaha, Anett93 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️27
    🧑🏻‍🦱29
    👧🏼 8.09.2020
    🍀 12.03.2024
    preg.png
‹‹ 254 255 256 257 258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ