Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Entliczek pentliczek kwietniowy króliczek 🐰 zapłodnił jajeczko🥚 będzie dzieciąteczko🤱
Odpowiedz

Entliczek pentliczek kwietniowy króliczek 🐰 zapłodnił jajeczko🥚 będzie dzieciąteczko🤱

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ELka wrote:
    Może masz dłuższe cykle niż 28 dni? Może owu będzie później?
    Edit. A lekarz coś mówił, że nie widzi perzerzyka dominującego?
    na pewno mam dłuższe, bo mam PCOS, ale zdarzały się takie i 26 dni i 45 :D po prostu jestem ciekawa czy jak to wygląda u innych. To mój 1szy cykl z monitoringiem, następny będzie stymulowany już :)

  • malutka203 Autorytet
    Postów: 842 1500

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MP25 wrote:
    Dzień dobry :)
    Powoli czekamy na ostatnie testujące w tym miesiącu, a ja jeszcze wstawiam dzisiejszy test z 15 dpo :)

    DDCE6-EB3-E7-FF-492-D-8175-05-ED03-AF1482.jpg

    Kolejna beta znów jutro tak dla pewności i umawiam
    Się dzisiaj na termin wizyty u gin 🤞

    Ja jeszcze bety nie robiłam, a też chcę się dzisiaj umawiać do gina 😂 ale to dlatego, że w majówkę będzie się pewnie ciężko dodzwonić, a muszę się wcisnąć w tygodniu po majówce, bo zapasy proga mam tylko na dwa tygodnie. Powtarzałam dzisiaj test, kreseczki nadal są, może odrobinę ciemniejsze, więc chyba jednak ciąża 🥹❤️

    Trzymam kciuki za twój przyrost 🤞😊

    MP25 lubi tę wiadomość

    32 lata
    03.2019 - Lenka ❤️
    27.04 - ⏸️
    2.05 - beta 2299,6
    24.05 - 3 serduszka 🥹🥹🥹❤️❤️❤️
    21.08 - 331g, 359g i 344g maluszków 💙💙💙
    4.09 - wizyta

    preg.png
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    My to obydwoje jesteśmy dość powściągliwi w emocjach, raczej zero łez szczęścia itp, tym bardziej po tej ujemnej becie. Najpierw stwierdził, że może faktycznie coś jest na rzeczy, teraz powoli obydwoje zaczynamy w to wierzyć i mamy nadzieję, że będzie dobrze. Chociaż Stary to już by najchętniej wszystkim powiedział, że "chyba jestem w ciąży" 😂

    A u mnie mąż wciąż nie wie 😂 Bo dalej w delegacji 😂😂😂

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • malutka203 Autorytet
    Postów: 842 1500

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ELka wrote:
    Jak test wysechl to pojawił się cień ale jest on raczej szary więc to pewnie oszukaniec 🤭
    https://ibb.co/FBNJJbL
    Wklejam ale raczej nic nie zobaczycie bo ciężko było złapać.
    Poproszę o kciuki 🤞 ❤️

    Ja tam widzę 😅 trzymam kciuki, żeby pięknie ciemniało na dniach 🤞😊

    ELka lubi tę wiadomość

    32 lata
    03.2019 - Lenka ❤️
    27.04 - ⏸️
    2.05 - beta 2299,6
    24.05 - 3 serduszka 🥹🥹🥹❤️❤️❤️
    21.08 - 331g, 359g i 344g maluszków 💙💙💙
    4.09 - wizyta

    preg.png
  • MałaStokrotka Autorytet
    Postów: 1055 1223

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny, najwyżej sprowadzicie mnie na ziemię 😜 bo już sama nie wiem czy to zwidy a mężowi nie pokaże bo mnie wyśmieje 😜
    20230428-105932.jpg

    nick nieaktualny, malutka203, Miczka, Niaha, ELka lubią tę wiadomość

    👧🏼 91 🧔‍♂️ 89 🐈 18

    2019 koniec nie-starań
    2021 starania ze wsparciem gin
    2022 cb 💔
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    I PICSI - 10.2025 - Menopur & Cetrotide & Pabi - Dexamethason ➡️ 23.10 pick up ➡️ 15🥚 ➡️ 💔😭
    II Ivf - 01.2026 ⛔️

    Ban na ivf na co najmniej 3 miesiące 😭 ➡️ zdrowie najważniejsze ❤️
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaStokrotka wrote:
    Dobra dziewczyny, najwyżej sprowadzicie mnie na ziemię 😜 bo już sama nie wiem czy to zwidy a mężowi nie pokaże bo mnie wyśmieje 😜
    20230428-105932.jpg

    No jest cień 🤞🏽

    MałaStokrotka lubi tę wiadomość

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • malutka203 Autorytet
    Postów: 842 1500

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    U mnie biało

    Nie lubię 😔

    32 lata
    03.2019 - Lenka ❤️
    27.04 - ⏸️
    2.05 - beta 2299,6
    24.05 - 3 serduszka 🥹🥹🥹❤️❤️❤️
    21.08 - 331g, 359g i 344g maluszków 💙💙💙
    4.09 - wizyta

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3466 8522

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaStokrotka, kuzyn cienia, do dosikania jutro 🤞

    MałaStokrotka lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • malutka203 Autorytet
    Postów: 842 1500

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    Kurwa już nic nie wiem, z pierwszego moczu nic a z drugiego takie coś

    4-BC3901-B-0-D81-428-D-941-D-BF34-B23431-A8.jpg

    Kochana, testuj dalej, wygląda optymistycznie 🥰🤞

    32 lata
    03.2019 - Lenka ❤️
    27.04 - ⏸️
    2.05 - beta 2299,6
    24.05 - 3 serduszka 🥹🥹🥹❤️❤️❤️
    21.08 - 331g, 359g i 344g maluszków 💙💙💙
    4.09 - wizyta

    preg.png
  • Kamsi Autorytet
    Postów: 729 981

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kolejności od rana

    10-BE13-AB-B28-C-4-B39-B3-F5-2-D54-D2560-FB8.png

    malutka203, Niaha, MałaStokrotka, ELka lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️27
    🧑🏻‍🦱29
    👧🏼 8.09.2020
    🍀 12.03.2024
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Dzella, czyli jakieś postępy są, skoro plamienia zniknęły. Mam nadzieję, że to zaraz da efekty 🤞🍀 Bardzo trzymam za Ciebie kciuki ✊

    Kamsi, Niaha, Ewiwi, Elka czekam pod kibelkami 🤞

    MałaStokrotka, pod Twoim też jeśli się zdecydujesz 🤞

    U mnie biel, jeśli jutro nic nie zobaczę, to już pewnie stracę nadzieję. Zobaczymy 😞

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3466 8522

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi, jakby coś się kluło, idź jutro na betę jak masz możliwość ✊🍀

    Niaha, tulę 😥❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2023, 11:30

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    W kolejności od rana

    10-BE13-AB-B28-C-4-B39-B3-F5-2-D54-D2560-FB8.png

    Nie wygląda to na kreski testowe. Ja bym poleciała na betę na Twim miejscu :)

    Miczka lubi tę wiadomość

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3466 8522

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zbliżam się do piku na Facelle 🥺 Edit, dzisiaj 15dpo

    IMG-20230428-112611.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2023, 11:32

    malutka203, Paucia, WonderWoman, Niaha, Lilka1298, justme, Magdaalena91, Niemampomyslunanick, Ancalime, alauda, bialy_wilczek, MałaStokrotka, ChocoMonster, Avelinee, Angelika95, Zosis, Emka06, ELka lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • malutka203 Autorytet
    Postów: 842 1500

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaStokrotka wrote:
    Dobra dziewczyny, najwyżej sprowadzicie mnie na ziemię 😜 bo już sama nie wiem czy to zwidy a mężowi nie pokaże bo mnie wyśmieje 😜
    20230428-105932.jpg

    Coś jakby się przebija 🤔

    MałaStokrotka lubi tę wiadomość

    32 lata
    03.2019 - Lenka ❤️
    27.04 - ⏸️
    2.05 - beta 2299,6
    24.05 - 3 serduszka 🥹🥹🥹❤️❤️❤️
    21.08 - 331g, 359g i 344g maluszków 💙💙💙
    4.09 - wizyta

    preg.png
  • malutka203 Autorytet
    Postów: 842 1500

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    W kolejności od rana

    10-BE13-AB-B28-C-4-B39-B3-F5-2-D54-D2560-FB8.png

    Tej ostatni to wiadomo, że mocz już rozwodniony, no ale widać! 😍 nie chcesz iść na betę?

    32 lata
    03.2019 - Lenka ❤️
    27.04 - ⏸️
    2.05 - beta 2299,6
    24.05 - 3 serduszka 🥹🥹🥹❤️❤️❤️
    21.08 - 331g, 359g i 344g maluszków 💙💙💙
    4.09 - wizyta

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    Kurwa już nic nie wiem, z pierwszego moczu nic a z drugiego takie coś

    4-BC3901-B-0-D81-428-D-941-D-BF34-B23431-A8.jpg

    Ooo 🤩 wygląda obiecująco

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • malutka203 Autorytet
    Postów: 842 1500

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka, u mnie też na razie bez takich rewelacji. W ogóle jakoś mało objawów mam, nawet cycki przestają boleć 😕 ale nie nakręcam się, bo to nie musi nic oznaczać. Jedyne co to wczoraj pod wieczór plecy mnie napierdzielały, aż nie wiedziałam, jak mam siedzieć 🙂

    Beezi, przepiękne kreseczki, pięknie ciemnieją 😍 u mnie też jakoś 14/15 dpo 🙂 przypomnij mi, bo nie pamiętam, powtarzałaś betę po tym fałszywym wyniku?

    32 lata
    03.2019 - Lenka ❤️
    27.04 - ⏸️
    2.05 - beta 2299,6
    24.05 - 3 serduszka 🥹🥹🥹❤️❤️❤️
    21.08 - 331g, 359g i 344g maluszków 💙💙💙
    4.09 - wizyta

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaStokrotka wrote:
    Dobra dziewczyny, najwyżej sprowadzicie mnie na ziemię 😜 bo już sama nie wiem czy to zwidy a mężowi nie pokaże bo mnie wyśmieje 😜
    20230428-105932.jpg

    Widać cień i to różowy 🤩

    MałaStokrotka lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi, jak dla mnie to wygląda obiecująco 🤞🏽

    15.12.2023 - Liwia 🌸
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ