X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ewcia Chodakowska badź inne ćwiczenia
Odpowiedz

Ewcia Chodakowska badź inne ćwiczenia

Oceń ten wątek:
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nailew wrote:
    Ja polecam Tamilee Webb - "Ja chcę mieć takie mięśnie brzucha" oraz "Ja chcę mieć takie pośladki" Po pierwszym zestawie ćwiczeń ciało staje się jędrniejsze i bardziej napięte. Tamilee pomogła mi schudnąć 10kg. Na początku może być ciężko, ale z czasem ćwiczenia stają się rutyną jak powieszenie prania ;P
    Ja też tańczę Zumbę na Xboxie :) Świetna sprawa. Niby proste układy, a jak można się spocić. :) Ja polecam Zumbę Rush oraz Zumbę World Party :)


    dokładnie - układy proste, ale naprawdę można się spocić - tak "zdrowo" ;P

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuje za opinie :) Będę musiała w końcu kupić sobie jakąś z tych gier. Tak demówek jest pełno w Xbox live. Musisz mieć dostęp do internetu i zalogować się w usłudze Xbox live. Na prawdę bardzo wiele rzeczy możesz tam ściągnąć. Jeżeli nie będziesz wiedziała jak to zrobić to jutro jak włączę grę to opiszę Ci to dokładnie. A tak w ogóle to kiedy kupowałaś konsolę? Bo ja tak w połowie 2012r. Nie wiem czy każda konsola to ma. Aż tak obeznana nie jestem :):)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupowałam konsolę tak pod koniec 2011, ale też mam możliwość korzystania z Xbox live - tylko, że ja się... boję ;) możecie się ze mnie śmiać, ale mam wrażenie że jak będę grała przez internet to zaraz mnie ktoś gdzieś zobaczy i opublikuje moje męczarnie ;P taki ze mnie schizol ;D

    dorocia2324 ale jak możesz to napisz mi jak z tego korzystać :)

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też konkretnie nie gram przez Xbox live bo nie chce grać z innymi ludźmi tylko sama. Po prostu konsolę musisz podłączyć do netu. Na stronie głównej masz taką dużą plansze z napisem Xbox live, tam musisz się zalogować. Krok po kroku tak jak będziesz miała napisane ( email, hasło, itd. ) Jak już się zalogujesz pomyślnie to musisz znaleźć taki napis bing ( na górze ) i jak w niego klikniesz to wyjdzie Ci taki ekran to wpisywania. Po lewo masz wybór albo media albo gry. Jak chcesz gry to wiadomo co zaznaczasz :) Po prawej stronie wpisujesz tytuł konkretnej gry, kawałek tytułu lub jakąś frazę, np. taniec. Wyświetla Ci się lista gier i klikasz w daną grę. Tam masz opis gry. Podane informację za ile możesz ją kupić i czy jest bezpłatna wersja próbna. Klikasz i jak coś to zaczyna się ściągać. Super sprawa. Mam nadzieję, że zrozumiałaś. Jeżeli będziesz miała jakiś problem to pisz albo poszukaj na necie jest dużo wskazówek. I mam nadzieję, że u Ciebie będzie tak samo :)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Natalina Koleżanka
    Postów: 31 134

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na YT jestem wierna stronce FitnessBlender.wszystko rzetelnie opisane,sympatyczna para,efekty kapitalne! :)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    Natalia
  • et Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 lutego 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Mam pytanie, czy jest wśród Was jakaś dziewczyna, której udało się zajść w ciążę pomimo intensywnego uprawniania sportu?
    Trenuje co prawda amatorsko, ale 5-6 razy w tygodniu, w sumie treningu wychodzi po ok. 10 godzin i jest to pływanie, rower i bieganie.

    et
  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się o dzidzie. Ćwiczę z Ewą. Głównie skalpel.

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ