X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ewcia Chodakowska badź inne ćwiczenia
Odpowiedz

Ewcia Chodakowska badź inne ćwiczenia

Oceń ten wątek:
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziallena wrote:
    ja chodze na silownie od 5 lat :) musze bo mam straszna tendencje jak przestane tyje w momencie...a jedzonka odmowic sobie nie potrafie ehhh...mam nadzieje ze nie utrudni mi to zajscie... :)

    Madziallena: a jakie ćwiczonka robisz :) ? Bo ja dopiero 2 miesiąc i jakoś tak nieśmiało jeszcze, ledwie rowerek, bieżnia, orbitrek i coś na ramiona. Chciałam maszyny obejrzeć, ale tam zawsze sami panowie i jakoś mi tak głupio :D

    48f411ed51.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike tez tak mialam jak po 3 latak chodzenia na tylko damska silownie poszlam na wspolna az mi glupio bylo wsrod tych koksow :) ale przestalam zwracac na nich uwagae i robilam swoj trening.
    co do cwiczena to trening mam rozpisany na 4 dni i kazdego mam cos innego ale najlepiej udac sie do trenera i poprosic o rozpisanie :) chcesz daj maila wysle ci dla poczatkujacych cos :)

    Annushka, Guniaczek lubią tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda jest taka,ze na silce nawet 'koksy' chodza CWICZYC, a nie patrzec na innych - przecierz jest tyle luster w ktorych sie przygladaja :-) poza tym, kazdy wyrzezbiony kiedys byl 'flaczkiem' lub 'kluskiem' :-) :-) :-). Umiarkowany chod i trucht :-)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rownież ćwicze z Ewa od dłuższego czasu lubię jej ćwiczenia odrazu po mam wiecej energii ;)
    W

    czekaja, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cwiczenia dobrze wplywaja na samopovzucie :) idzie sie odstresowac :)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 01:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziallena wrote:
    cwiczenia dobrze wplywaja na samopovzucie :) idzie sie odstresowac :)

    Ja tam wyładowuje całą swoją złość i mam więcej sił do życia :) Email podałam pod wykresem, będę wdzięczna za rady :)

    48f411ed51.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kwestia wyboru, predyspozycji i wsłuchania się we własne instynkty.
    Ja ćwiczyłam i musiałam zrezygnować. Prowadzi mnie Doktor z Klinki leczenia niepłodności.
    Jeżeli ktoś stara się rok to jeszcze ok, ale jak starasz się już ponad dwa lata to szukasz przyczyn wszędzie. Spacer, basen i masaże w moim przypadku ok. Byle by nie zmęczyć ciała dając sygnał do mózgu, ze jest wysiłek więc coś jest nie tak.
    Sprawa ma się dość pierwotnie. Mózg wysiłek może odczytywać jako coś związanego z niebezpieczeństwem, potrzebą ucieczki, przemieszczania się itp. Oznacza to, że nie jest to dobry moment na dopuszczenie do ciąży.

    Jeżeli ćwiczycie od lat to luz blues i orzeszki:) Chociaż znam przypadki gdzie kobitka ćwicząca nie zachodziła w ciąże a udało się jej to jak przestała.

    Z drugiej strony ruch poprawia nastrój nie tylko ciało:)

    madziallena lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia jak bede musiala to przestane cwiczyc ale obecnie nie mam 2 kresek :( wiec nie przerywam tereningow bo kg pojda w gora :( mam tendencje niestety :(

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialena ja mam podobni. Lubie ćwiczyć oczywiście wszystko w granicach rozsądku:)

    MisiaMisia, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekaja no oczywiscie :) troszke zwolnilam teraz na silowne ale tylko troszke :)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie ćwiczę z Chodakowską, tylko z Xbox. Zaczęłam ok. 3 tygodnie temu. Ale powiem Wam że fantastycznie się przy tym bawię, czasem moja siostra dołączy i tak się wymęczymy że aż nam lżej :D A tańczymy ZUMBĘ, naprawdę polecam :D

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:) ja jestem starająca się i ćwicze z Ewą od 23 marca...W tym dniu ważyłam 65 kg..dziś dzięki niej 49kg..mam pełno jej płyt i nawet Mój Kochany Mężus kupił mi jej książke;) ćwiczę codziennie po 45 min..nie raz w jakiś dzień zrobię sobie przerwę..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2014, 13:50

    Annushka, Majka86, madziallena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strażaczka90 wrote:
    hej:) ja jestem starająca się i ćwicze z Ewą od 23 marca...W tym dniu ważyłam 65 kg..dziś dzięki niej 49kg..mam pełno jej płyt i nawet Mój Kochany Mężus kupił mi jej książke;) ćwiczę codziennie po 45 min..nie raz w jakiś dzień zrobię sobie przerwę..

    Mega zmiana! Gratki ;)

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka86 wrote:
    ja nie ćwiczę z Chodakowską, tylko z Xbox. Zaczęłam ok. 3 tygodnie temu. Ale powiem Wam że fantastycznie się przy tym bawię, czasem moja siostra dołączy i tak się wymęczymy że aż nam lżej :D A tańczymy ZUMBĘ, naprawdę polecam :D

    Ja też uwielbiam Xbox. Też tańczę zumbę i nie tylko. A jaką masz grę Xbox tą zumbę?

    Majka86, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    Ja też uwielbiam Xbox. Też tańczę zumbę i nie tylko. A jaką masz grę Xbox tą zumbę?

    Ja mam póki co tylko zumba fitness - world party. masz tą samą czy jakąś inną?

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to mam kilka demówek tej gry i nie tylko, ale tam jest tylko po 2 układy. Zastanawiam się jaką kupić, żeby mieć wszystkie piosenki. Jak możesz to napisz mi coś więcej o tej grze. Ile jest układów, czy poleciłabyś akurat ją, itd. Będę baaaardzo wdzięczna :):)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strażaczka90 wrote:
    hej:) ja jestem starająca się i ćwicze z Ewą od 23 marca...W tym dniu ważyłam 65 kg..dziś dzięki niej 49kg..mam pełno jej płyt i nawet Mój Kochany Mężus kupił mi jej książke;) ćwiczę codziennie po 45 min..nie raz w jakiś dzień zrobię sobie przerwę..

    WOW gratuluje ja swego czasu wazylam 92kg teraz 68 ale osiagnelam to dieta i treningami na silowni....jak narazie zbrzydlo mi odchudzanie... cwicze by utrzymac wage :)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziallena wrote:
    WOW gratuluje ja swego czasu wazylam 92kg teraz 68 ale osiagnelam to dieta i treningami na silowni....jak narazie zbrzydlo mi odchudzanie... cwicze by utrzymac wage :)
    Dziękuję Kochana...:)Tobie również gratuluję:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2014, 21:05

    madziallena lubi tę wiadomość

  • Nailew Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Tamilee Webb - "Ja chcę mieć takie mięśnie brzucha" oraz "Ja chcę mieć takie pośladki" Po pierwszym zestawie ćwiczeń ciało staje się jędrniejsze i bardziej napięte. Tamilee pomogła mi schudnąć 10kg. Na początku może być ciężko, ale z czasem ćwiczenia stają się rutyną jak powieszenie prania ;P
    Ja też tańczę Zumbę na Xboxie :) Świetna sprawa. Niby proste układy, a jak można się spocić. :) Ja polecam Zumbę Rush oraz Zumbę World Party :)

    madziallena, Majka86 lubią tę wiadomość

    styczeń 2015 - laparoskopia
    maj 2015 - 1 IUI - :(
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    Ogólnie to mam kilka demówek tej gry i nie tylko, ale tam jest tylko po 2 układy. Zastanawiam się jaką kupić, żeby mieć wszystkie piosenki. Jak możesz to napisz mi coś więcej o tej grze. Ile jest układów, czy poleciłabyś akurat ją, itd. Będę baaaardzo wdzięczna :):)

    No ja nie mam za bardzo porównania z innymi grami tego typu, bo grałam tylko w tą więc moja ocena może być nieobiektywna ;)
    Moim zdaniem gra jest warta polecenia :D są tam bodajże 44 piosenki w różnym stylu (hip-hop, reggae, salsa itp.). Na początku możesz wybrać naukę kroków, ale jak dla mnie to trochę strata czasu - lepiej się uczyć w trakcie piosenek ;) Możesz tańczyć konkretną piosenkę, albo wybrać cały zestaw 20, 40 lub 60-minutowy. W tym 20 minutowym masz ok 7-8 piosenek; w 40-minutowym ok. 15, a w 60-min. ok. 20 piosenek. Jest też opcja "world tour" i tu masz podział na kraje. Układy są dość proste, ale naprawdę można się zmęczyć. Szczerze mówiąc nie poznałam jeszcze chyba wszystkich możliwości tej gry, bo gram stosunkowo krótko, ale jak dla mnie jest super. Jak znudzą mi się te układy to może naciągnę męża na którąś z dwóch pozostałych części? ;P

    Próbowałam już zwykłych ćwiczeń, ale nie mogłam wytrwać nawet tygodnia ;)

    A te demówki skąd masz? można je jakoś ściągnąć? :)

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ