X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Fertistim
Odpowiedz

Fertistim

Oceń ten wątek:
  • Kamyczek1826 Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część Dziewczyny.
    Wraz z Mężem zaczynamy starania o Bobaska i po ostatniej wizycie u Ginekologa dostalam Fertistim dla mnie i dla Męża do suplementacji. Z badań wszystko jest ok a pytając lekarza o witaminy przepisał mi właśnie te. Powiedział, że za 2-3 miesiące powinno się wszystko udać.
    Brałyście może te tabletki? Sprawdziły się u Was? Na ulotce nic nie pisze na temat jak długo można je brać? Nawet po zajściu w ciążę? Proszę doradzcie 😉 pozdrawiam serdecznie

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja brałam właśnie fertistim w szczęśliwym cyklu 🙂 z tym że taki do rozpuszczenia w wodzie.
    Powodzenia!

    Beza27 lubi tę wiadomość

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Kamyczek1826 Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala a w którym momencie odstawiłaś te leki, gdy się dowiedziałaś o Bobasku?

  • D.o.s.i.a Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, też się staramy z mężem o dzidziusia Ale na razie nic z tego. W sobotę ma przyjść malpa, zobaczymy czy będzie. Na biorę zioła ojca sroki i donq quai. A te twoje to na recepte?

  • D.o.s.i.a Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala wrote:
    Hej ja brałam właśnie fertistim w szczęśliwym cyklu 🙂 z tym że taki do rozpuszczenia w wodzie.
    Powodzenia!
    Czy brałaś to tylko ten jeden cykl w którym się udało?

  • Kamyczek1826 Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie są na receptę. Można kupić normalnie w aptece. Polecam również parady Dziewczyn z akademiapodności.pl
    A razie dieta i te witaminy do picia i zobaczymy czy się uda 😉

  • D.o.s.i.a Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamyczek1826 wrote:
    Nie, nie są na receptę. Można kupić normalnie w aptece. Polecam również parady Dziewczyn z akademiapodności.pl
    A razie dieta i te witaminy do picia i zobaczymy czy się uda 😉
    A orientujesz się czy można łączyć to z innymi ziołami? Ziola ojca sroki i donq quai? Bo ja to stosuje i biorę jeszcze olej z wiesiołka ;) a kiedyś miałam też kurację trzymiesieczna castagnus - niepokalanek mnisi :)

  • Kamyczek1826 Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie wiem czy można to łączyć. Fertistim również działa na gospodarkę hormonalną więc pewien trzeba uważać żeby nie przesądzić dokładając do tego tyle ziół.

  • D.o.s.i.a Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamyczek1826 wrote:
    Niestety nie wiem czy można to łączyć. Fertistim również działa na gospodarkę hormonalną więc pewien trzeba uważać żeby nie przesądzić dokładając do tego tyle ziół.
    Tak też myślałam. No nic na razie dokończę to co mam. Jak po tym nie będzie rezultatów to będę dalej testować inne specyfiki 😊😊

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam wcześniej już około dwóch lat suplementy z inozytolem m.in: ovarin, ovulomed max, miositogyn GT. Fertistim brałam tylko w tym jednym cyklu w którym się udało 🙂 kiedy dowiedziałam się o ciąży biorę już witaminy ciążowe. A suplementy musiałam brać że względu na PCOS podobno pomagają regulować gospodarke hormonalną. Oczywiście nie obyło się w moim przypadku bez stymulacji owulacji i brania progesteronu w drugiej fazie cyklu.

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • D.o.s.i.a Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jakbym zrezygnowała z dong quai i wiesiołka A stosował to co ty plus zioła ojca sroki :) hmmm A od ktorego dnia się to bierze?

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fertistim bierzesz codziennie 🙂

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • D.o.s.i.a Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala wrote:
    Fertistim bierzesz codziennie 🙂
    Oki, ale nie ma różnicy od ktorego dnia cyklu się zaczyna? Bo wiem że niektóre witaminy bądź zioła zaczyna się w różne dni cyklu ;)

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma znaczenia. Mam nadzieję że Tobie też pomoże 🙂

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • D.o.s.i.a Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super w takim razie chyba jutro polecę do apteki i to kupię i będę stosować wraz z ziołami ojca sroki :) A lykasz do tego dodatkowo kwas foliowy czy ten który jest w zawartości saszetek wystarcza?

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym suplemencie jest wystarczająca ilość kwasu 🙂 tylko ja bym dowiedziała się czy można łączyć takie suplementy z ziołami, wiesz żeby sobie nie zaszkodzić

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • D.o.s.i.a Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki to dowiem się i mam nadzieję że w końcu się uda. Bo te ciągle starania mnie dobijają. Nie wiem no, może trzeba przestać się starać żeby się udało i żeby bylo wszystko na spontanie? Hmm tylko ciężko tak jak już się zna w miarę swój cykl i wie się kiedy jest ta owulacja.. To aż żal się wtedy nie przytulać hehe 🤭😁

  • Kamyczek1826 Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala wrote:
    Brałam wcześniej już około dwóch lat suplementy z inozytolem m.in: ovarin, ovulomed max, miositogyn GT. Fertistim brałam tylko w tym jednym cyklu w którym się udało 🙂 kiedy dowiedziałam się o ciąży biorę już witaminy ciążowe. A suplementy musiałam brać że względu na PCOS podobno pomagają regulować gospodarke hormonalną. Oczywiście nie obyło się w moim przypadku bez stymulacji owulacji i brania progesteronu w drugiej fazie cyklu.
    Wiolala a jakie witaminy ciążowe Ty stosowołaś?

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lelekarz polecił mi PREGNA PLUS i takie teraz biorę.

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Kamyczek1826 Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala wrote:
    Mój lelekarz polecił mi PREGNA PLUS i takie teraz biorę.
    Dzięki za pomocą informacje 😔

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ