X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooooooo nie skrzaciku :O !!!! ja sie z tym nie zgadzam!!!ze wszystkim tylko nie z tesciowa!!! :O

    macie jakies zwierzatko?Jagoodka ma psa.Ja tez mam psa ale mam tez 1 Nimfe i 1 falista.
    Kiedys mialam Barabande Krolewska :) Piekna papuga a rczej Dominik ;)
    Strasznie chcialabym miec Iguane Zielona

    http://zoomia.pl/files/i/11/55/ptaki-papugi-papuzki_big24309_1155681971333829760.jpg#!prettyPhoto[gallery]/1/

    Tak wygladal moj Dominik :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2013, 18:55

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dwa szczury i chce kupic psa :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam Psa, Tasiemca i Tomka :P

    izunia.mo.84, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam meza i dziecko. Robia za cale zoo :P

    basiulkaa_89, izunia.mo.84, Gunia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    a ja mam Psa, Tasiemca i Tomka :P

    haha dobre ,no ja mam rybki,pieska tesciowej brrr hahaha na u3maniu i mojego osiołka Robercika ale Robuniu twierdzi ze osiolkiem nie jest hahaha ale dobrze ze nie jeleniem i nie mysli tak jak ja hahaha,tak sie smieje ale zwijam sie z bolu brzuszyska :-( nic nie pomaga no i dziewczyny te ogromne ilosci sluzu ja w zyciu razem wzietego tyle nie mialam :-( jestem do niczego ech...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam kiedys szczurka Kubusia,krolika Kubusia i kroliczke Smoczusie + ich mlody,psa Arcziego( otruli mi go 3 lata temu :( ),2 mysio skoczki,rybkiiii z 50 szt,3 swinki morskie,kotke Bule + co roku po 5-6 mlodych i tak przez 15 lat,myszki,kaczki,kury,a moj tata hoduje Kroliki,I kilka innych kocurow.Duzo tego bylo przez cale moje zycie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapomnialam dodac kota tescia Filip to kocur ktorego mam ochote rozedrzec kiedy tylko go widze

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia ciekawa sprawa z tym sluzem...

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi rodzice zawsze przymruzali oko na nasze nastepne pupile ;) aha i Dzekus 18 juz letni piesek moich rodzicow

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    ja mam meza i dziecko. Robia za cale zoo :P

    oj tu sie z Toba zgodze z tym zoo jak widze swoje dwie siostrzenice jedna co prawda nie ma roku ale glosna bardzo i spiewa haha glosno a druga 4 lata ale szal cial doslownie wszedzie jej pelno

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie macie marzenie?gdzie chcialybyscie pojechac?co zrobic?jak sie spelnic?
    Oczywiscie najwieksze marzenie znam ;) bo mamy takie samo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Izunia ciekawa sprawa z tym sluzem...

    Jagodka w szoku jestem ,myslalam ze to moze jakies uplawy ale przeciez na tyle to sie znam i kupilam testy od zapalenia czy nie one czasem ale wszystko oki,sluz jest bezwonny w duzej ilosci i bielusienkiego koloru taki wodnisto kremowy ale kolor jak balsam do ciala cos takiego i bol brzucha,pewnie znow cos nie tak jak to u mnie :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co z Ewcia?
    Dzisiaj cisza,sie nie odzywa.Mam nadzieje,ze nie dostala @ :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    JagoodkaK wrote:
    Izunia ciekawa sprawa z tym sluzem...

    Jagodka w szoku jestem ,myslalam ze to moze jakies uplawy ale przeciez na tyle to sie znam i kupilam testy od zapalenia czy nie one czasem ale wszystko oki,sluz jest bezwonny w duzej ilosci i bielusienkiego koloru taki wodnisto kremowy ale kolor jak balsam do ciala cos takiego i bol brzucha,pewnie znow cos nie tak jak to u mnie :-(

    a jestes po owulacji?
    dziwna sprawa masz racje !!!
    A naszego detektywa skrzacika niema :) :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    A jakie macie marzenie?gdzie chcialybyscie pojechac?co zrobic?jak sie spelnic?
    Oczywiscie najwieksze marzenie znam ;) bo mamy takie samo ;)

    uwierz kochana ze poza dzieckiem nie mam juz zadnego marzenia :-( mamy juz kazde dobra prace,dom i nic w sumie nam nie brak tylko jednego ach...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    JagoodkaK wrote:
    Izunia ciekawa sprawa z tym sluzem...

    Jagodka w szoku jestem ,myslalam ze to moze jakies uplawy ale przeciez na tyle to sie znam i kupilam testy od zapalenia czy nie one czasem ale wszystko oki,sluz jest bezwonny w duzej ilosci i bielusienkiego koloru taki wodnisto kremowy ale kolor jak balsam do ciala cos takiego i bol brzucha,pewnie znow cos nie tak jak to u mnie :-(

    a jestes po owulacji?
    dziwna sprawa masz racje !!!
    A naszego detektywa skrzacika niema :) :/

    Basia juz po owulce,chyba do gina sie wybiore jak jutro ten jebany bol nie minie bo juz kurva nic zrobic nie moge

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie bede doswiadczonych na innych topikach pytac bo zaraz mnie zjada i opierdola i tak to sie skonczy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciala oprocz dziecka jechac nad wielki kanion <3 i miec legwana zielonego ale moj nie chce sie zgodzic :(

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam kilka marzen... tych najwazniejszych nie zdradze bo boje sie, ze sie nie spelnia:)
    jedno z nich to dostac wreszcie prace...

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Ja bym chciala oprocz dziecka jechac nad wielki kanion <3 i miec legwana zielonego ale moj nie chce sie zgodzic :(

    Basiulka a moze na legwana jednak sie zgodzi Twoj

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ