X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 kwietnia 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Witam kochane :)
    Ja po wizycie u ginekolożki :) Babka przefajna, zbadała mnie , usg, powiedziała że hormony mam w normie - bez robienia badań - widzi to po rozmowie ze mna, po cyto, po badaniu .... Mówi że badania hormonów czy inne robi się jak widać ze coś jest nie tak i jak sa ku temu potrzeby ... a inni zlecaja żeby kasę z babek zedrzeć i jak bardzo chce to może mi te badania zrobić, ale jak mam regularne cykle i wsio ok to ona nie widzi potrzeby . Cykle mam między 27-31 - powiedziała że sa to cykle regularne. Wsio u mnie ok :) pęcherzyk za 2-3 dni powinien peknąć :P powiedziała tez że jak się rok staramy to wcale nie musi oznaczać że ze mna jest coś nie tak - męzuś musi zrobić badanie nasienia na co oczywiście rzekł :''nie ma problemu'' :D
    Generalnie babka jest super :) nie popiera prowadzenia tych wykresów!!!!! mówi mi tak - że przyszła do niej babka z jakimiś wykresami :P a jak ja jej mówiłam ze tez to prowadzę to mi powiedziała :''to na pewno zajdziesz'' :P oczywiście z drwiną w głosie. To psychika nic innego, mierzenie tempki , obserwacja, w niczym to nie pomaga. Więc ja luuuuuzujue babeczki, kocham się z moim kiedy mam ochotę, mężuś idzie zbadac nasienie i już :) te cykl dokończe może na ovu , chciałam pooglądac jak ta tempka bedzie skakać, ale następny juz odpuszczam :D

    no to super że wszystko ok :) od razu lepiej co nie? ja miałam to samo :) :) :) cieszę się maximka84! :)

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Witam kochane :)
    Ja po wizycie u ginekolożki :) Babka przefajna, zbadała mnie , usg, powiedziała że hormony mam w normie - bez robienia badań - widzi to po rozmowie ze mna, po cyto, po badaniu .... Mówi że badania hormonów czy inne robi się jak widać ze coś jest nie tak i jak sa ku temu potrzeby ... a inni zlecaja żeby kasę z babek zedrzeć i jak bardzo chce to może mi te badania zrobić, ale jak mam regularne cykle i wsio ok to ona nie widzi potrzeby . Cykle mam między 27-31 - powiedziała że sa to cykle regularne. Wsio u mnie ok :) pęcherzyk za 2-3 dni powinien peknąć :P powiedziała tez że jak się rok staramy to wcale nie musi oznaczać że ze mna jest coś nie tak - męzuś musi zrobić badanie nasienia na co oczywiście rzekł :''nie ma problemu'' :D
    Generalnie babka jest super :) nie popiera prowadzenia tych wykresów!!!!! mówi mi tak - że przyszła do niej babka z jakimiś wykresami :P a jak ja jej mówiłam ze tez to prowadzę to mi powiedziała :''to na pewno zajdziesz'' :P oczywiście z drwiną w głosie. To psychika nic innego, mierzenie tempki , obserwacja, w niczym to nie pomaga. Więc ja luuuuuzujue babeczki, kocham się z moim kiedy mam ochotę, mężuś idzie zbadac nasienie i już :) te cykl dokończe może na ovu , chciałam pooglądac jak ta tempka bedzie skakać, ale następny juz odpuszczam :D

    to dziwna strasznie kochana ta lekarka,kazdy lekarz nakazuje siebie obserwowac a hormony wg lekarza innego tez mialam ok a jak sie okazalo nie ok,jak lekarz moze widziec na oko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samoobserwacja jest najwazniejsza a testy owu na ostatnim miejscu zostawic one moga sluzyc tylko do potwierdzenia wlasnych przypuszczen,ale z tymi hormonami to mnie babka na czesci pierwsze rozwalila hahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Źle to może ujęłam - nie chodzi mi o to że obserwacja siebie jest zła - bo tego nie powiedziała mi lekarka, powiedziała tylko żeby nie wariować z tymi wykresami - bo to po prostu w pewnym momencie blokuje pacjentkę. Mówiła że do niej przyszła babka z tymi wykresami - cały zeszyt miała wypisany nimi ... kazała jej to wyrzucić i się wyluzować i kobita po 2óch miesiącach zaszła ... co do tych hormonów, poczytała moją historię, pogadała ze mną, pobadała mnie i powiedziała że nie widzi wskazań na te badania bo przy wysokiej prolaktynie jest to to i to ... tłumaczyła mi wsio ... no zobaczymy co dalej będzie :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pieknie kochana :) czyli powiedziala ci maximka to co my wiemy :) LOOZ to podstawa :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Pieknie kochana :) czyli powiedziala ci maximka to co my wiemy :) LOOZ to podstawa :D

    Tak Basiu :) luz luz i jeszcze raz luuuz ...



    Stttttooooooooooooooooooooooooooo latttttttttttttttttttt Kochana !!!!

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macie racje ja tam 4 dzien na dietce i mam gdzies wszystko skoncze diete bedzie staranie nnarazie wakacje ida trzeba zadbac o jedrne cialko

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuuuuuuuuuuuuuuuuu......................

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Pieknie kochana :) czyli powiedziala ci maximka to co my wiemy :) LOOZ to podstawa :D

    Tak Basiu :) luz luz i jeszcze raz luuuz ...



    Stttttooooooooooooooooooooooooooo latttttttttttttttttttt Kochana !!!!

    ja tez postanowiłam w tym miesiącu nie mierzyć temperatury i przypomnieć sobie jak to było w miesiącu miodowym :P niech się dzieje co chce ja mam dosyć tego termometru już :P zrył mi trochę mam wrażenie że zrył mi trochę psychikę :)........................Basiula ja też przyłączam się do życzeń i przede wszystkim 2 kreseczek życzę :D

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w tym miesiacu nie staram sie ... w ogole o tym nie mysle... czas na odchudzanko :) :D

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula- z kości na ości ;)

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hahahahaha , Paula odchudzanko - z czegooooooooooooooooooooo ? ? ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki po tym jak mialam u siebie 8 miesieczna chrzesniaczke to stwierdzilam,ze ja chyba odpuszcze !!! :D Wiem,ze swoje to swoje ale chyba mnie przeroslo to takie 24 na dobe z dzidziem :/ Niewiem jak to napisac ale przeroslop mnie to !!! tym bardziej,ze to nie jest takie kolorowe jak nam sie wydaje dlatego ciesze sie,ze tak to odnioslam bo z tego wychodzi ze chyba nie dojrzalam jeszcze do dziecka albo niewiem... :D Jak sie ma swoje dziecko to sie rozroznia placz dziecka na bol brzucha,zabkowanie,gdy ma pelny pampers i gdy jest glodne.Kazda matka zna swoje dziecko...Ja nie znalam placzu malej i niestety miala zatwardzenie i strasznie plakala :( :( :( Musialam jej mame wzywac :( Nawet niewiecie jak sie poczulam . . . taki zal mialam do siebie samej...bo nie umialam jej pomoc . . . :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Hej dziewczynki po tym jak mialam u siebie 8 miesieczna chrzesniaczke to stwierdzilam,ze ja chyba odpuszcze !!! :D Wiem,ze swoje to swoje ale chyba mnie przeroslo to takie 24 na dobe z dzidziem :/ Niewiem jak to napisac ale przeroslop mnie to !!! tym bardziej,ze to nie jest takie kolorowe jak nam sie wydaje dlatego ciesze sie,ze tak to odnioslam bo z tego wychodzi ze chyba nie dojrzalam jeszcze do dziecka albo niewiem... :D Jak sie ma swoje dziecko to sie rozroznia placz dziecka na bol brzucha,zabkowanie,gdy ma pelny pampers i gdy jest glodne.Kazda matka zna swoje dziecko...Ja nie znalam placzu malej i niestety miala zatwardzenie i strasznie plakala :( :( :( Musialam jej mame wzywac :( Nawet niewiecie jak sie poczulam . . . taki zal mialam do siebie samej...bo nie umialam jej pomoc . . . :(

    Basiu kochana :) inaczej jak jest Twoje a inaczej jak nie ... ;)
    ale wiesz co ... to dobrze że masz takie podejście ... teraz łatwiej będzie o niespodziankę ... ;)
    i co będzie to będzie ;) bez wykresów, termometra.... ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewcynki :) Ale tu cisza :O jak makiem zasial :/ :D :D :D
    Mozecie sprawdzic moj wykres???temperatura szaleje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Basieńko, ano nie zaglądają do gangu babeczki :(
    A wykres masz skokowy, najlepiej zapytać Skrzata ... ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no co jest panny moje/jak sie staramy to wracjmy tu na swoje a nie gdzie popadnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    no co jest panny moje/jak sie staramy to wracjmy tu na swoje a nie gdzie popadnie

    dobrze Iza mówi - polać jej :P

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale cisssa tuuu uuuuuuu.... az w uszach piszczy,jak staranka panny ja se tak pomyslalam ze jednak nie rezygnuje i staram sie dalej bo kto nie gra nie wygrywa a musi byc wiara,walka i wygrana ,dzis mi uswiadomiono ze tylko slaby czlowiek sie poddaje a ja przeciez mam byc silna rzekomo hahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dieta tez moze byc zdrowe odzywianie wrecz sprzyja zajsciu wiec nic na drodze mi nie stoi

‹‹ 157 158 159 160 161
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ