X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    święta racja Izuniu :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry kochane babeczki,co slychac ciekawego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na okres tak do 2 dni ma sie pojawic kolezanka moja :) :P a dzisiaj leb mnie boli :( i slaba jestem jakas ino bym spala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Ja czekam na okres tak do 2 dni ma sie pojawic kolezanka moja :) :P a dzisiaj leb mnie boli :( i slaba jestem jakas ino bym spala

    taka pogoda Basienka ,mnie tez pobolewa i wogole jak flaki z olejem chodze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy przesilenie wiosennnnnnnne :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj kochane dzisiaj mam dostac okres tylko ze na wykresie mam jeden dzien pozniej zaczety bo cos pochrzanilam :P heheheh :d no to czekamy :)3mam kciuki za ten cykl bez staran :D

  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się dzisiaj czuje "do duszy". Nic mi się nie chce. Najchętniej przespałabym cały dzień.

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    A ja się dzisiaj czuje "do duszy". Nic mi się nie chce. Najchętniej przespałabym cały dzień.

    hej hej :)
    noooo...pogoda do spania :)

    Nishi lubi tę wiadomość

  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Nishi wrote:
    A ja się dzisiaj czuje "do duszy". Nic mi się nie chce. Najchętniej przespałabym cały dzień.

    hej hej :)
    noooo...pogoda do spania :)

    N ie wiem jak pogoda w Polsce, ale tutaj w Indiach jest gorąco, ponad 30 stopni. Dzisiaj trochę padał deszcz, ale i tak bez wiatraka ciężko! I chyba przez ten deszcz taka jakaś jestem, bo jak się pogoda zmienia i ciśnienie skacze, to ja jestem do niczego.

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane okresu niema i mam nadzieje ze nie przyjdzie chociaz na bank zas mnie zaskoczy ;) Sluz gesty,lekko zoltawy niewiem czemu ale tylko troszke nie caly.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    maximka84 wrote:
    Nishi wrote:
    A ja się dzisiaj czuje "do duszy". Nic mi się nie chce. Najchętniej przespałabym cały dzień.

    hej hej :)
    noooo...pogoda do spania :)

    N ie wiem jak pogoda w Polsce, ale tutaj w Indiach jest gorąco, ponad 30 stopni. Dzisiaj trochę padał deszcz, ale i tak bez wiatraka ciężko! I chyba przez ten deszcz taka jakaś jestem, bo jak się pogoda zmienia i ciśnienie skacze, to ja jestem do niczego.

    woooow ... a co Ty robisz w Indiach ? :)

    Nishi lubi tę wiadomość

  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Nishi wrote:
    maximka84 wrote:
    Nishi wrote:
    A ja się dzisiaj czuje "do duszy". Nic mi się nie chce. Najchętniej przespałabym cały dzień.

    hej hej :)
    noooo...pogoda do spania :)

    N ie wiem jak pogoda w Polsce, ale tutaj w Indiach jest gorąco, ponad 30 stopni. Dzisiaj trochę padał deszcz, ale i tak bez wiatraka ciężko! I chyba przez ten deszcz taka jakaś jestem, bo jak się pogoda zmienia i ciśnienie skacze, to ja jestem do niczego.

    woooow ... a co Ty robisz w Indiach ? :)

    Mieszkam :)

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi ... pozazdrościć ... jak się TAM mieszka ? długo już tam jesteś ? i jak się to wogóle stało, że akurat TAM ... ja marzę o takiej wycieczce ...

    Nishi lubi tę wiadomość

  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie mieszka się dobrze, choć trzeba się trochę psychicznie przygotować, bo to jednak zupełnie inne życie niż w Europie. Teraz jestem tutaj od października zeszłego roku. jak długo zostanę, nie wiem. A zamieszkałam tu, bo mój mąż jest Indusem. Mieliśmy w planach zamieszkać w Europie, ale się trochę pogmatwało, więc zdecydowaliśmy, że ja przylecę do Indii. To jest mój 3 pobyt tutaj, ale wcześniej byłam tylko po 3 miesiące. Kraj świetny na wycieczkę, ale chyba na stałe nie chciałabym tutaj zostać.

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    Ogólnie mieszka się dobrze, choć trzeba się trochę psychicznie przygotować, bo to jednak zupełnie inne życie niż w Europie. Teraz jestem tutaj od października zeszłego roku. jak długo zostanę, nie wiem. A zamieszkałam tu, bo mój mąż jest Indusem. Mieliśmy w planach zamieszkać w Europie, ale się trochę pogmatwało, więc zdecydowaliśmy, że ja przylecę do Indii. To jest mój 3 pobyt tutaj, ale wcześniej byłam tylko po 3 miesiące. Kraj świetny na wycieczkę, ale chyba na stałe nie chciałabym tutaj zostać.

    hmn ... masz ciekawe życie :) :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam jestem tu nowa witam wszystkie staraczki i te którym sie już udało zafasolkować

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia wrote:
    witam jestem tu nowa witam wszystkie staraczki i te którym sie już udało zafasolkować

    Hej Amelko :) witam witamy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej babeczki,Basia 3mam kciuki oby nie bylo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babeczki ... tak mi Was brak :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też czekam na swoją koleżankę małpę przyjdzie 30 kwietnia :D

‹‹ 157 158 159 160 161
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ