Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdy grudniowa gwiazdka zaświeci na niebie ⭐️w brzuszku już prezent będzie czekać na Ciebie 🤰
Odpowiedz

Gdy grudniowa gwiazdka zaświeci na niebie ⭐️w brzuszku już prezent będzie czekać na Ciebie 🤰

Oceń ten wątek:
  • Sarka94 Autorytet
    Postów: 886 1624

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Melduje biel na patyku , mimo że w ogóle się nie nastawiałam to i tak zaliczyłam spory upadek. Głowa jednak ma duże znaczenie.

    🫂 Kochana

    Ja melduję, że też sobie sikłam, ale biel wizira.
    Temperatura ciągle w górze. Wypryszczyło mnie jak w II fazie. Dziewczyny, które mierzą temperaturę. Ile przed 🐒 macie jej spadek? Jakiś stopniowy? Czy nagły? Muszę się przygotować na zderzenie z rzeczywistością. Wolę wiedzieć co mnie czeka jak już spadnie. Muszę się nastawić psychicznie. Bo to będzie spadek z wielkiego konia.

    Starania o pierwszą🤰od 9/2022

    ♥ 2018 ♥
    🏡 2020
    💍 21.08.2021
    💒 17.09.2022
    🐶 5.10.2023
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarka u mnie ostatnie dwa cykle temperatura zaczęła ostro spadać dopiero jak dostałam małpę, dzień przed minimalny spadek.

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • kasia97 Autorytet
    Postów: 866 1504

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Dzień dobry :) Trzymam kciuki za badania i pozytywne patyki :)

    Za biele 🫂

    Zbieramy się oddać nasienie także wszystkie kciuki i dobre myśli biorę w ciemno 🤗 Dam znać po wszystkim gdy wrócę do domu. Miłego dnia ☀️

    trzymam kciuki! 🤞🤞

    goska000 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 28, PCOS, IO
    11.23 - odstawienie AH i rozpoczęcie starań

    27.07.25 nieśmiałe ⏸️🍀

    🙎‍♂️ 31

    preg.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Dzień dobry :) Trzymam kciuki za badania i pozytywne patyki :)

    Za biele 🫂

    Zbieramy się oddać nasienie także wszystkie kciuki i dobre myśli biorę w ciemno 🤗 Dam znać po wszystkim gdy wrócę do domu. Miłego dnia ☀️

    Wysyłam dobre myśli. Pamiętaj, że wystarczy tylko jeden! 😊

    @Sarka94 przykro mi, że organizm dał takie złudne nadzieje 😕

    goska000, Sarka94 lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • mad_kitten Znajoma
    Postów: 20 52

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11dpo- biało, do tego spadek temperatury...😔

    ezra lubi tę wiadomość

  • Fooskatt Autorytet
    Postów: 488 630

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Nieśmiało się witam. 4 lata temu, przed pierwsza ciąża to forum mi dużo pomogło, dzięki niemu nie zwariowałam przy staraniach.
    Teraz zaczynamy się starać i stwierdziłam, że z forum będzie mi psychicznie łatwiej.
    Mam 31 lat, za sobą 3 ciążę, 2016 - strata w 9 TC, 2017 - strata w 12 TC i w 2019/20 - synek urodzony w czerwcu 2020.
    Mam macicę dwurożna i tyłozgięcie plus problem z krzepliwością krwi.
    Cykl rozpoczęłam 25.11, ovu wg. Testów była około 16dc, chociaż patrząc po śluzie, bólu owulacyjnym wydawało mi się, że była w 12dc. Przytulanki były w 13dc i 16 i 18dc (u nas problem taki, że mąż cierpi na nerwobóle - jest w trakcie diagnozowania i nie zawsze jest w stanie serduszkowac z powodu tych pojawiających się boli).
    Testować się będę między 21-24.12 o ile nie przyjdzie @. Zaczynam tak wcześnie, bo chciałabym mieć możliwość zrobić betę przed wigilia i świętami, jeśli coś się pojawi tego 21.12. bo później u nas laboratorium otwarte dopiero 29.12, a moja ginka chce mnie zobaczyć jak najszybciej po potwierdzeniu, bo ze względu na problem z krzepliwością mam dużą tendencję do krwiaków.
    Mam nadzieję, że mnie w swoje grono przyjmiecie ;)

    Sarka94, Lola93, nick nieaktualny, Cerva, ezra, ultramaryna_, nick nieaktualny, Erdene, MartiMarti, Kira, Nietypowa30, AnitaK, Jagodecka lubią tę wiadomość

    31 lat.
    4 ciąże - 3 poronienia (9 i 12, 5 tc), 3 ciąża zakończona pozytywnie 30.06.2020 na świat przyszedł Staś.
    Macica dwurożna, tyłozgięcie, problemy z krzepliwością krwi.
    I/2024 - bc.

    II/2024 - CLO. (dwa pęcherzyki dominujące, oba pękły). progesteron w normie. Piękne endometrium.
    III/2024 - CLO.
  • Megipta Autorytet
    Postów: 2888 6585

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek, u mnie biało, dalej czekam na 🐒🙂

    ezra lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ '90 🧔‍♂️'96
    👶🏼02.12.2022 💙
    20.01.2024 7tc 💔
    02.2024 cb 💔
    👶🏻25.11.2024🩵
    22.07.2025 ciąża bliźniacza 6tc💔 i 17tc 💔
    11dpo: ⏸️
    14dpo: Beta: 86,30mlU
    Progesteron: 37,84 ng/ml
    17dpo: 482,00mlU
    19dpo: 1057,00 mIU
    16.10.25: zarodek 0,24cm, FHR 128 💗
    38dpo: 42870,00 mIU
    22.10.25: zarodek 1,13cm🍓
    05.11.25. 2,41cm cukiereczka 🍭
    20.11.25. Sanco: Zdrowy chłopczyk ♂️
    27.11.25. 12tc+4 🦫6,28cm
    22.12.25. 16tc+1 mamy 161g cudu 😍
    15.01.26. 19tc+4 320g🥥
    28.01.26. 21tc+3 🐯 477g Tygryska
    23.02.26. 25tc+1 🐦 781g
    23.03.26. 29tc+1 🤰1.438g
    31.03.26. 30tc+2 🥥1.781g
    20.04.26. 33tc+1 🍍2.576g

    Czekamy na Ciebie Synku💙🫶
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarka94 wrote:
    🫂 Kochana

    Ja melduję, że też sobie sikłam, ale biel wizira.
    Temperatura ciągle w górze. Wypryszczyło mnie jak w II fazie. Dziewczyny, które mierzą temperaturę. Ile przed 🐒 macie jej spadek? Jakiś stopniowy? Czy nagły? Muszę się przygotować na zderzenie z rzeczywistością. Wolę wiedzieć co mnie czeka jak już spadnie. Muszę się nastawić psychicznie. Bo to będzie spadek z wielkiego konia.

    U mnie albo dzień przed albo w dzień 🐒 spada. Do ostatniej chwili zawsze mam nadzieję przez to 😅

  • Maj.a Autorytet
    Postów: 792 1206

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarka94 wrote:
    Dziewczyny, które mierzą temperaturę. Ile przed 🐒 macie jej spadek? Jakiś stopniowy? Czy nagły? Muszę się przygotować na zderzenie z rzeczywistością.
    Effiii wrote:
    Sarka u mnie ostatnie dwa cykle temperatura zaczęła ostro spadać dopiero jak dostałam małpę, dzień przed minimalny spadek.

    U mnie tak samo jak u Effiii spadek w dniu kiedy rozpoczynam nowy cykl.

    Też dzisiaj sobie sikłam dobrze wiedząc, że ujrzę biel⚪️, więc na spokojnie czekamy do soboty.

    ezra lubi tę wiadomość



    05.10. ⏸
    🏨👶🍼 22.06. 2830g

    age.png
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2495 4688

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Do posiłku, ale powinno się unikać godzin wieczornych wg dr Google



    Melduje biel na patyku , mimo że w ogóle się nie nastawiałam to i tak zaliczyłam spory upadek. Głowa jednak ma duże znaczenie.

    Ja siknelam na patyk dopiero 12 dpo i byla jasna kreseczka. Mysle ze jakbym siknela 10dpo to by byla biel. Wiec glowa do gory, jeszcze nic straconego ;)

    Muuu., ezra, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fooskatt wrote:
    Hej dziewczyny! Nieśmiało się witam. 4 lata temu, przed pierwsza ciąża to forum mi dużo pomogło, dzięki niemu nie zwariowałam przy staraniach.
    Teraz zaczynamy się starać i stwierdziłam, że z forum będzie mi psychicznie łatwiej.
    Mam 31 lat, za sobą 3 ciążę, 2016 - strata w 9 TC, 2017 - strata w 12 TC i w 2019/20 - synek urodzony w czerwcu 2020.
    Mam macicę dwurożna i tyłozgięcie plus problem z krzepliwością krwi.
    Cykl rozpoczęłam 25.11, ovu wg. Testów była około 16dc, chociaż patrząc po śluzie, bólu owulacyjnym wydawało mi się, że była w 12dc. Przytulanki były w 13dc i 16 i 18dc (u nas problem taki, że mąż cierpi na nerwobóle - jest w trakcie diagnozowania i nie zawsze jest w stanie serduszkowac z powodu tych pojawiających się boli).
    Testować się będę między 21-24.12 o ile nie przyjdzie @. Zaczynam tak wcześnie, bo chciałabym mieć możliwość zrobić betę przed wigilia i świętami, jeśli coś się pojawi tego 21.12. bo później u nas laboratorium otwarte dopiero 29.12, a moja ginka chce mnie zobaczyć jak najszybciej po potwierdzeniu, bo ze względu na problem z krzepliwością mam dużą tendencję do krwiaków.
    Mam nadzieję, że mnie w swoje grono przyjmiecie ;)
    Hej hej, witamy :)

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fooskatt witaj, mi forum również bardzo pomaga ;) powodzenia w staraniach 🍀


    mad_kitten, megipta, Maj.a przytulam Was 🫂🫂

    Klaudia23 ja wychodzę z założenia że jakby coś mialo być to bym to czuła.
    Czuję smuteczek bo da walki będę mogła wrócić dopiero w lutym/marcu 🥲🥲

    Liyss🧚🏻, Megipta lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    No właśnie dr dziś też mówiła, że inseminacja przy endometriozie nie ma sensu. Będę jeszcze to konsultować ze swoją dr z Kliniki, ale już jak widziała w piątek, że to raczej torbiel endometrialna to nastawiała mnie na in vitro.
    Ja generalnie jestem w trakcie szóstej stymulacji ogolnie (oczywiście z przerwami), w tym drugiej w tej Klinice, więc faktycznie dajemy sobie jeszcze 1-2 takie cykle i będziemy myśleć poważnie o IVF.
    Dziękuję Ci!

    Endometrioza to ciągły stan zapalny i inseminacja nie ma tutaj sensu bo nie przynosi efektu i nie omija żadnej przeszkody jeszcze jak jest PCOS i tak jak u mnie niedrożny jeden jajowód to poprostu strata pieniędzy. Ja miałam 4 stymulacje (jedna Aromek i 3 zastrzykami) później laparoskopia przerwa w stymulacji od września do listopada w grudniu zaczęłam stymulację Aromkiem i później jeszcze 3 i koniec stymulacji zostanie jedynie in vitro jeśli nie zaskoczy;) Warto wybrać się do specjalisty i zrobić tzw. USG TV pod endometrioze i to potwierdzić; u mnie nie było to potrzebne bo przypadkiem wyszło w laparoskopi.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Kasia111 Autorytet
    Postów: 1102 1911

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulę że te biele :(

    U mnie krew na progesteron spuszczona 🙃 zobaczymy jak piękna była ta owulka, dzisiaj 7dpo i spadek tempki o 0.2 🧐

    nick nieaktualny, Muuu., Kira, Nietypowa30 lubią tę wiadomość

    1️⃣4️⃣cs

    12.02. ⏸️ beta 10,7 ❤️
    14.02. beta 68 🎊
    16.02. beta 244

    age.png
  • Viii Autorytet
    Postów: 1879 2997

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia111 wrote:
    Tulę że te biele :(

    U mnie krew na progesteron spuszczona 🙃 zobaczymy jak piękna była ta owulka, dzisiaj 7dpo i spadek tempki o 0.2 🧐

    O proszę to czekamy na wyniki razem 😊

    Kasia111 lubi tę wiadomość

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1730 2420

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim 🌸
    Witaj Fooskatt🌼
    Dzisiaj wielki dzień! Miło mi że tyle z was idzie z nami do Kliniki🩵 nie wiem czy się wszyscy pomieścimy!
    Wczoraj drukowałam wszystkie wyniki które mam do teraz i niezła teczka wyszła 🤣 powodzenia dla was jeśli któraś sika dzisiaj:)🤞🏼

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2023, 08:31

    Sarka94, nick nieaktualny, Liyss🧚🏻, ultramaryna_, nick nieaktualny, ezra, Kira, Nietypowa30 lubią tę wiadomość

    age.png
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2495 4688

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Effiii ja dopiero w 11 dpo wieczorem lezac w lozku zaczelam czuc dziwnie podbrzusze, dlatego nastepnego dnia z rana zrobilam test i juz tego 12dpo praktycznie caly dzien czulam brzuch i nadal czasem czuje. Ale niektore kobiety nie czuja totalnie nic ;)

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Sarka94 Autorytet
    Postów: 886 1624

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Maj.a 🫂🫂🫂
    Lola93 wrote:
    Dzień dobry wszystkim 🌸
    Witaj Fooskatt🌼
    Dzisiaj wielki dzień! Miło mi że tyle z was idzie z nami do Kliniki🩵 nie wiem czy się wszyscy pomieścimy!
    Wczoraj drukowałam wszystkie wyniki które mam do teraz i niezła teczka wyszła 🤣 powodzenia dla was jeśli ktoś sika dzisiaj:)🤞🏼

    Powodzenia 🤞

    Nie pocieszyłyście mnie dziewczyny, myślałam, że się chociaż na wredną 🐒 przygotuję, a tu dupa. Najpóźniej owulke miałam 30dc, więc 🐒 musi przyjść do ok 20.12. 15 miesięcy obserwowania cyklu a ja nie wiem ani kiedy była owulka ani czy w ogóle były ❤. Wczoraj podpytywałam męża czy pamięta jak to było w tym okresie - oczywiście nie pamięta. Dla mnie to nauczka żeby wszystko notować. Ja po 1 poł cyklu i domniemanej owulacji nie zaznaczałam już ❤, nie mówiąc o przerwie w mierzeniu temperatury akurat gdzieś tam gdzie była owulka 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2023, 08:32

    Lola93 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszą🤰od 9/2022

    ♥ 2018 ♥
    🏡 2020
    💍 21.08.2021
    💒 17.09.2022
    🐶 5.10.2023
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    @Effiii ja dopiero w 11 dpo wieczorem lezac w lozku zaczelam czuc dziwnie podbrzusze, dlatego nastepnego dnia z rana zrobilam test i juz tego 12dpo praktycznie caly dzien czulam brzuch i nadal czasem czuje. Ale niektore kobiety nie czuja totalnie nic ;)
    Ja dziś robiłam test bo wczoraj brzuchol cały dzień mnie bolał jak na okres , po bieli na teście ból minął 🤣🤣🤣

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • aszin Autorytet
    Postów: 7434 16452

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii, tulę za biel 🫂
    Sarka, przykro mi, najgorsze jest rozczarowanie po wielkiej nadziei :( 🫂
    Tulę za wszystkie biele i trzymam kciuki za wyniki :)

    Sarka94, Effiii, Viii, Megipta lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ