Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdy grudniowa gwiazdka zaświeci na niebie ⭐️w brzuszku już prezent będzie czekać na Ciebie 🤰
Odpowiedz

Gdy grudniowa gwiazdka zaświeci na niebie ⭐️w brzuszku już prezent będzie czekać na Ciebie 🤰

Oceń ten wątek:
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2163 4636

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Haha może jestem bardzo pozytywnie nastawiona! Ale załóżmy, że w tym cyklu zajdę w ciąże mogłabym testować już 31.12 na upartego ale pewnie poczekam do terminu @ czyli styczeń to jakby mi wyszedł pozytywny test to mogłabym zostać tutaj z grudniowymi dziewczynami czy już ze styczniowymi? 🥹
    Zostajesz tutaj, ale nie jest powiedziane, że nie możesz pisać w styczniowym 😁 Czego oczywiście życzę 🤞🍀

    Jutro rano moja kuzynka ma cc. Zadzwoniłam, żeby życzyć powodzenia. I tak myślę, że fajnie by było, jakby w niedalekim czasie przekazała mi ten brzuszek 🥹🤰

    aszin, nick nieaktualny, Hach, blador2, Kira, goska000, Liyss🧚🏻, nick nieaktualny, Sunnysunsun, Muuu., Olaura lubią tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ / 18.01.2025 🩷 Witaj, Ł.!
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarka, gratuluję podwyżki!

    Mój małżonek na podstawie mojego nastroju potrafi zgadnąć, kiedy dostanę okres +/-1 dzień 😂

    nick nieaktualny, ultramaryna_, blador2, Olaura, Liyss🧚🏻, Sarka94, Berry123, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Robaczeekkk Przyjaciółka
    Postów: 90 46

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zapytam z innej beczki 🙈 choinki już u Was świecą czy czekacie na gwiazdę ⭐️?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania 5 lat
    🙎🏻‍♀️28
    🙎🏼38
    Wyniki M super✅
    Lewy jajowód nie drożny ❗️
    22.11.23-laparoskopia


    Wszystko jest iluzją , jest i magia!! I zdarza się raz na milion 🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczeekkk wrote:
    A ja zapytam z innej beczki 🙈 choinki już u Was świecą czy czekacie na gwiazdę ⭐️?

    U nas jeszcze nie ma 🙂
    Nie wiem czy ze względu na córkę wytrzymamy do 24 grudnia bo ta Mała Bestia juz by chciała ale u mnie w domu rodzinnym co roku ubierało się choinkę właśnie w Wigilię rano i chciałabym to kontynuować 🥹
    W ubiegłych latach chyba tylko dwa razy ubraliśmy choinkę wcześniej więc jest nieźle 😀🤣

    Robaczeekkk lubi tę wiadomość

  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2163 4636

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczeekkk wrote:
    A ja zapytam z innej beczki 🙈 choinki już u Was świecą czy czekacie na gwiazdę ⭐️?
    A jak 😅
    IMG-5679.jpg

    Tylko do doniczki muszę przełożyć i kocyk pod nią dać 🥹😍 Teraz jeszcze nie wkładam, bo na bank mężu będzie mi truł cztery litery, o co chodzi i po co 😅

    nick nieaktualny, aszin, Robaczeekkk, Kira, Liyss🧚🏻, koktajlowa, ezra, Sarka94, nick nieaktualny, Butterfly23, Sunnysunsun lubią tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ / 18.01.2025 🩷 Witaj, Ł.!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ultramaryna_ wrote:
    A jak 😅
    IMG-5679.jpg

    Tylko do doniczki muszę przełożyć i kocyk pod nią dać 🥹😍 Teraz jeszcze nie wkładam, bo na bank mężu będzie mi truł cztery litery, o co chodzi i po co 😅

    Ja pier.. dopiero po chwili skumałam jaki kocyk i po co. A tak jak przeczytałam w pierwszej chwili to się zastanawiałam "po co wkładać kocyk pod choinkę? Paneli jej szkoda?" 😁😅

    blador2, Robaczeekkk, ezra, Sunnysunsun lubią tę wiadomość

  • Robaczeekkk Przyjaciółka
    Postów: 90 46

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ultramaryna_ wrote:
    A jak 😅
    IMG-5679.jpg

    Tylko do doniczki muszę przełożyć i kocyk pod nią dać 🥹😍 Teraz jeszcze nie wkładam, bo na bank mężu będzie mi truł cztery litery, o co chodzi i po co 😅



    Ale śliczna 😍 ja już ubrałam początkiem grudnia bo śnieg był i żeby klimat był bo jak zwykle na święta śniegu nie ma 😃

    ultramaryna_ lubi tę wiadomość

    Starania 5 lat
    🙎🏻‍♀️28
    🙎🏼38
    Wyniki M super✅
    Lewy jajowód nie drożny ❗️
    22.11.23-laparoskopia


    Wszystko jest iluzją , jest i magia!! I zdarza się raz na milion 🍀
  • Robaczeekkk Przyjaciółka
    Postów: 90 46

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dodajecie tu zdjęcia?

    Starania 5 lat
    🙎🏻‍♀️28
    🙎🏼38
    Wyniki M super✅
    Lewy jajowód nie drożny ❗️
    22.11.23-laparoskopia


    Wszystko jest iluzją , jest i magia!! I zdarza się raz na milion 🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczeekkk wrote:
    Jak dodajecie tu zdjęcia?

    Wchodzisz na stronę https://imgbb.com/ następnie klikasz rozpocznij wysyłanie i wybierasz obraz.
    A potem w zależności od tego czy zdjęcie chcesz nam pokazać w poście czy jako link do samodzielnego otwarcia klikasz BBCode full linked albo Odnośniki do przeglądarki 😊

    Jakby co to w pierwszym poście na wątkach miesięcznych jest zawsze instrukcją 😀

  • Robaczeekkk Przyjaciółka
    Postów: 90 46

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ibb.co/CVK42VD A to moja 😃

    Liyss🧚🏻, Sarka94, nick nieaktualny, Sunnysunsun lubią tę wiadomość

    Starania 5 lat
    🙎🏻‍♀️28
    🙎🏼38
    Wyniki M super✅
    Lewy jajowód nie drożny ❗️
    22.11.23-laparoskopia


    Wszystko jest iluzją , jest i magia!! I zdarza się raz na milion 🍀
  • Kasia111 Autorytet
    Postów: 1102 1911

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczeekkk wrote:
    Jak dodajecie tu zdjęcia?
    Na pierwszej stronie jest instrukcja :)

    Ja też już mam choinkę 🎄 tak bardzo lubię ją mieć, że kupiliśmy sztuczną, bo żywej u nas za szybko opadały gałązki, bo my zawsze mamy bardzo ciepło w mieszkaniu
    Mój mąż ma urodziny w listopadzie i przed nimi zabronił mi wyciągać ozdoby świąteczne, ale później… 🎄⭐️✨

    ultramaryna_, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    1️⃣4️⃣cs

    12.02. ⏸️ beta 10,7 ❤️
    14.02. beta 68 🎊
    16.02. beta 244

    age.png
  • telefon_w_rosole Autorytet
    Postów: 268 620

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My choinkę musimy wyciągnąć z odmętów torby :D Ale się zrobi.
    Na razie usiłuję nie panikować - w teorii, @ powinna pojawić się w okolicach czwartku-piątku przyszłego, a mnie już złość bierze, już mam trądzik, już mnie coś pobolewa. Trochę za szybko, żeby były pierwsze objawy II, więc boję się, że PMS jednak. Ach, a to nie pomaga.

    Robaczeekkk lubi tę wiadomość

    AMH 0,54, 37 lat
    Niskie LH i FSH
    Starania od 01.11.2023

    4.08.2025 - transfer naszego jedynego zarodka❄️, po PGT-A, prawidłowego ... czekanie 📆
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6810 11534

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczeekkk wrote:
    A ja zapytam z innej beczki 🙈 choinki już u Was świecą czy czekacie na gwiazdę ⭐️?

    U Nas choinka wjeżdża do domu dzień przed lub w dniu Wigilii. Zawsze mamy żywą więc najpierw hartuje się dwa dni na dworze, a później ubieramy. Najdłużej mieliśmy do końca lutego. Wybitnie odporna była, niewiele igiełek z niej spadło. Twarda bestia. Później sadzimy z powrotem albo w lesie ( 50m od domu ) albo u Nas w ogrodzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2023, 21:29

    telefon_w_rosole, Liyss🧚🏻, nick nieaktualny, Robaczeekkk, ultramaryna_ lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    3x IUI ❌
    4 IUI - 28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔

    IVF październik ( świeżak 5.1.2 ) 👎

    🩵🩵🩵

    IVF listopad ( mrożonka 4.1.1 ) 🧡🍀🥹
    4 dpt - 11.7. 6 dpt - 81.2. 8dpt - 289.5. 10 dpt - 902. 14 dpt - 5396. 17 dpt - 11143. 31 dpt - 110300.

    5w3d - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    6w0d - 2,3mm i ♥️
    7w3d - 8mm
    8w6d - 2,2 cm
    12w5d - 6,8 cm. I prenatalne, wszystko super 🍀
    16w5d - 170g zdrowego Maluszka 🥰
    20w5d - 376g Kociaka 🥰
    22w1d - Czekamy na Olgę🩷
    25w0d - 744g Myszki 💕
    29w0d - 1300g Córci 🥹
    30w3d - 1625g zdrowej Dziewczynki 👶
    33w0d - 2231g Akrobatki ❤️‍🔥
    35w5d - 2752g Żuczka 💜
    37w0d - 3083g Bąbla ;*
    38w0d - Olga jest na świecie 🥹 🩷

    age.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ultramaryna_ wrote:
    Zostajesz tutaj, ale nie jest powiedziane, że nie możesz pisać w styczniowym 😁 Czego oczywiście życzę 🤞🍀

    Jutro rano moja kuzynka ma cc. Zadzwoniłam, żeby życzyć powodzenia. I tak myślę, że fajnie by było, jakby w niedalekim czasie przekazała mi ten brzuszek 🥹🤰


    Nowe bobo w rodzinie to zawsze takie pozytywne emocje . Życzę Ci z całego serca! Niech przekaże Tobie i nam tutaj 🥹

    ultramaryna_ lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie stoi choinka od 2 tygodni ale nie ma komu ubrać 😅. Ja lubię choinę do nowego roku a potem od razu bym wszystkie ozdoby świąteczne pochowała i czekała już na wiosnę 🙏🏻

    Robaczeekkk, blador2, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Robaczeekkk Przyjaciółka
    Postów: 90 46

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <a href="https://ibb.co/bWykk2p"><img src="https://i.ibb.co/bWykk2p/IMG-6074.jpg" alt="IMG-6074" border="0"></a>

    Starania 5 lat
    🙎🏻‍♀️28
    🙎🏼38
    Wyniki M super✅
    Lewy jajowód nie drożny ❗️
    22.11.23-laparoskopia


    Wszystko jest iluzją , jest i magia!! I zdarza się raz na milion 🍀
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja próbowałam ze szwagierką nawiązać kontakt i to nie raz ale jakoś nie mam szczęścia do ludzi. Jest bardzo oziębła, nic sama od siebie nie poopowiada, o wszystko trzeba zapytać, poczucia humoru brak.


    Pięknie macie choinki. My może jutro albo w sobotę ubierzemy. Staramy się zawsze żeby była tak tydzień przed świętami 😊

    ultramaryna_ lubi tę wiadomość

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss piona, rozbieramy ją zawsze 8.01 po urodzinach Młodego, przy czym po nowym roku już mnie denerwuje

    aszin, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Robaczeekkk Przyjaciółka
    Postów: 90 46

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyskakuje mi error 🤷🏻‍♀️

    Starania 5 lat
    🙎🏻‍♀️28
    🙎🏼38
    Wyniki M super✅
    Lewy jajowód nie drożny ❗️
    22.11.23-laparoskopia


    Wszystko jest iluzją , jest i magia!! I zdarza się raz na milion 🍀
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Liyss piona, rozbieramy ją zawsze 8.01 po urodzinach Młodego, przy czym po nowym roku już mnie denerwuje
    Oo, ja również koziorożec 😁

    Liyss🧚🏻, blador2 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
‹‹ 324 325 326 327 328 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ