Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdy ostatni listek w listopadzie opadnie 🍂, dzidziuś nam do brzuszka wpadnie 👶🏻
Odpowiedz

Gdy ostatni listek w listopadzie opadnie 🍂, dzidziuś nam do brzuszka wpadnie 👶🏻

Oceń ten wątek:
  • Wenka Autorytet
    Postów: 1011 1763

    Wysłany: 9 listopada 2023, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi coś tam widać, koniecznie powtórz jutro.

    Mam wynik tego proga 0,26 ng/mL🤣 to raczej sobie nie potestuje. Organizm zrobił mnie w bambuko. W 14/15dc miałam ciemnego owulaka, bóle krzyża, jajników, piersi szczególnie przy kp i mega otwartą szyjkę a tu wychodzi na to, że nie było owulki 🙈 po ciąży to są jakieś porąbane te cykle. Zobaczymy co będzie dalej, owulaki dalej wychodzą mi ciemne.

    Mama kp
    💙 2022
    💜 2024
    ⏸️ 04.10.2025

    preg.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 9 listopada 2023, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudaa95 wrote:
    Ja na drugim widzę cień cienia więc już mocno gratuluję . Powtórz jutro dla pewności 🍀❤️😍

    U mnie dziś również biało .. spodziewam się że małpa nadchodzi wielkimi krokami ..
    Nienadrobie Was dziewczyny . Z dnia na dzień co raz więcej stron klepiecie 🙈🙈

    W nocy temperatura mi spadła . Prawie nie spałam w nocy. Dziś zero cmienia jajników jak to do tej pory. Ból piersi pozostał. Ale nie czuje że to będzie udany cykl 😔
    Myślę że jak jutro wyjdzie coś mocniejszego to jest nadzieja, a jak nie to testowa.

    rudaa95 lubi tę wiadomość

    O ❤️
    Z ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2023, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    @Nietypowa30, rozumiem. Czyli jutro idziesz znowu na betę, tak?

    @Megipta, czyli pełna gotowość 💪Ale ale... do 15.11 jeszcze trochę czasu!

    @Adirella, trzymam kciuki za badania!

    Ja jestem połamana po pole dance dziś 😅 A na zakupy trzeba jeszcze iść, bo jutro będą tłumy (pamiętajcie, w sobotę zamknięte!)

    Dobrze, że przypominasz! Odkąd nie pracuję to zapominam o takich rzeczach 😅
    Ale powiem Wam, że jak pisałam w październikowym wątku, że to koniec mojej pracy z ludźmi to chyba jednak zmieniam zdanie bo ciężko cholernie mi znaleźć coś kompletnie innego 😑
    Ani ciąży ani pracy, ehh..
    Ale po nowym roku już musi być lepiej skoro ten jest dość kiepski 😊

    rudaa95, Adirella, blador2, nick nieaktualny, Sunnysunsun lubią tę wiadomość

  • rudaa95 Przyjaciółka
    Postów: 63 42

    Wysłany: 9 listopada 2023, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Myślę że jak jutro wyjdzie coś mocniejszego to jest nadzieja, a jak nie to testowa.
    Trzymam kciuki za to pierwsze 🍀✊🏼

    Ja 👸🏼26.12.1995
    On🤵12.05.1995
    👰‍♀️🤵 10.07.2018
    👩29.09.2018
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) mogę do was dołączyć :) ?

    Adirella, nick nieaktualny, goska000, Edithka, Wenka, rudaa95, Sunnysunsun, Myszkaaa20, Kasia111 lubią tę wiadomość

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-bAKQG22a3D

    Cyrk jakiś drugi raz mam pik w przeciągu 3 dni 🙈 a testy już były negatywne ..

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Hej dziewczyny :) mogę do was dołączyć :) ?

    Cześć, pewnie 🙂
    Opowiedz coś o sobie i rozgość się 🤗

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4626 7056

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Hej dziewczyny :) mogę do was dołączyć :) ?
    Zapraszamy, opowiedz nam coś o sobie 😄

    Ja właśnie dziewczyny stoję i gotuję obiad na jutro po kolejna 12 godzin a zmiana w pracy i zaczynam czuć jakieś dziwne ciągnięcie w pochwie. Jestem według apki dopiero 5dpo, bolą mnie już piersi i czuje skurcze w podbrzuszu - takie moje standardowe objawy po owulacji. Oczywiście tego ciągnięcia z niczym nie wiąże, ale jednak mnie to zastanawia. Czasami tak mam że czuję się tam obrzmiała ale to podczas pierwszych dni @.

    Starania od 12.2022

    33 👩‍🦰
    • niedoczynność tarczycy, histuryzm, mięśniaki macicy ( 3 sztuki)
    • hormony 3-5dc, 7dpo, TSH, FT3, FT4, glukoza/insulina – prawidłowe
    • HSG – jajowody drożne, badane dwukrotnie
    • CD138 - 3/10, bez cech przewlekłego stanu zapalnego
    • antyHCV - błędnie dodatni wynik, wykluczony w laboratorium poradni chorób zakaźnych

    Stymulacja
    - 4 cykle z letrozolem (Aromek) ❌
    IUI
    -12.2025 - Aromek 2x1 - 3 pecherzyki ❌

    Starania STOP - zmiana pracy :D


    35🧔‍♂️
    • seminogram: koncentracja 4 krotnie ponad normę, ruch prawidłowy, morfo 2%
    • badania hormonów – ✅
    • USG jąder - prawidłowe, brak ŻPN

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Wenka Autorytet
    Postów: 1011 1763

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czaranna wrote:
    https://zapodaj.net/plik-bAKQG22a3D

    Cyrk jakiś drugi raz mam pik w przeciągu 3 dni 🙈 a testy już były negatywne ..
    Mam podobnie, tylko u mnie już tydzień są dodatnie 😂

    Mama kp
    💙 2022
    💜 2024
    ⏸️ 04.10.2025

    preg.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 2003 5698

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi oby jutro kreska była ciemniejsza!

    Powiem Wam, że myślałam, że w tym cyklu na tabletkach to sobie odpocznę a tu od kilku dni problemy żołądkowe, coś mnie mdli i do tego boli mnie jakby prawy jajnik - boje się że to ta torbiel się jakoś skręca, ale nie powinna bo ten tydzień temu była już zapadniętą i miała się zmniejszać. Wykończę się 🤬

    👧🏼+👱🏼‍♂️+👶🏼+👶🏼+🐕
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS / brak owulacji

    🍀21.04 ⏸ 🍀16.12 👶🏼🩷👶🏼🩵 SN

    age.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ccarolinaa zapraszamy :D powiesz coś o sobie?

    Ja już chyba wszystkie objawy ciąży miałam, chociaż nigdy cienia na swoich testach nie widziłam :) złapałam dołka wieczorowego(kuzynka robi sesje fot. no i trafiła jej się sesja ciążowa co miałam okazję oglądać), więc podczytuje sobie wątki aby się podnieść na duchu i rozweselić :)

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Cześć, pewnie 🙂
    Opowiedz coś o sobie i rozgość się 🤗
    Bardzo dziękuje :)
    W domku mam synka lat 5 i już od początku roku marzy nam się drugie dziecko :) niestety 17 sierpnia poroniłam - diagnoza puste jajo płodowe :( , od listopada pierwsze starania po poronieniu i zabiegu , minęły dwa okresy i lekarz dał zielone światło , powinnam dostać okres w poniedziałek i zaczynam się powoli stresować 🤭 teoretycznie cykl po zabiegu 28 dniowy ale nie wjem kiedy teraz miałam owulacje , na pewno zbliżenie było w 12 dniu cyklu bo potem mąż wyjechał , wiec czy się udało , trzymajcie kciuki :)

    Adirella, blador2, Kira, nick nieaktualny, Edithka, rudaa95, Myszkaaa20, Sunnysunsun, Małgosiagosia lubią tę wiadomość

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenka wrote:
    Mam podobnie, tylko u mnie już tydzień są dodatnie 😂


    U mnie po owu był ujemny, ale temp mi spadła skoczyla znowu spadla a rano znowu ból jajnika, szyjka mega w górze śluzu pełno więc zrobiłam na odczepnego. Po temperaturze domniemam że coś ostatnio poszło nie tak i to drugie podejście 🤷‍♀️

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czaranna wrote:
    https://zapodaj.net/plik-bAKQG22a3D

    Cyrk jakiś drugi raz mam pik w przeciągu 3 dni 🙈 a testy już były negatywne ..

    Wenka wrote:
    Mam podobnie, tylko u mnie już tydzień są dodatnie 😂

    Testów jakiej firmy używacie? 😳🤔

  • Nietypowa30 Ekspertka
    Postów: 190 518

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    @Nietypowa30, rozumiem. Czyli jutro idziesz znowu na betę, tak?

    @Megipta, czyli pełna gotowość 💪Ale ale... do 15.11 jeszcze trochę czasu!

    @Adirella, trzymam kciuki za badania!

    Ja jestem połamana po pole dance dziś 😅 A na zakupy trzeba jeszcze iść, bo jutro będą tłumy (pamiętajcie, w sobotę zamknięte!)

    Tak sprobuje jeszcze raz jutro i dam Wam znać :)

    nick nieaktualny, rudaa95 lubią tę wiadomość

    👶🏻Starania od 2023
    💔 1 x ciąża biochemiczna

    Grudzień ⏸️
    Dziewczynka 👧 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Bardzo dziękuje :)
    W domku mam synka lat 5 i już od początku roku marzy nam się drugie dziecko :) niestety 17 sierpnia poroniłam - diagnoza puste jajo płodowe :( , od listopada pierwsze starania po poronieniu i zabiegu , minęły dwa okresy i lekarz dał zielone światło , powinnam dostać okres w poniedziałek i zaczynam się powoli stresować 🤭 teoretycznie cykl po zabiegu 28 dniowy ale nie wjem kiedy teraz miałam owulacje , na pewno zbliżenie było w 12 dniu cyklu bo potem mąż wyjechał , wiec czy się udało , trzymajcie kciuki :)

    Przykro mi 🥺
    Planujesz testować czy czekasz? 🙂
    Powodzenia 🍀🤗

  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2163 4636

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ibb.co/TL7BJnh
    https://ibb.co/VNrTQ1P
    https://ibb.co/tqJz7gp

    Mam już wszystkie wyniki 😁🎉 Czy jest przyzwoicie? Suplementacja dała radę? 😉
    Oczywiście poza tarczycą, którą przez ostatni rok totalnie olałam i nic nie badałam. TSH dobiło prawie do 3, na szczęście w przyszłym tygodniu endo 👍🫣

    @Ccarolinaa witaj, powodzenia! 🍀✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2023, 20:16

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ / 18.01.2025 🩷 Witaj, Ł.!
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czaranna wrote:
    https://zapodaj.net/plik-bAKQG22a3D

    Cyrk jakiś drugi raz mam pik w przeciągu 3 dni 🙈 a testy już były negatywne ..

    Omg a ja właśnie zamowiłam zapas testów żeby zacząć przygodę, ale nie wiem czy nie za trudne te testy dla mnie 🤣

    P. dzisiaj taki kochany dla mnie, tym bardziej myślę, że sie rozczarował

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Testów jakiej firmy używacie? 😳🤔


    Ja domowe laboratorium.

    Kiedyś gdzieś czytałam że przy PCOS mogą wychodzic ciągle dodatnie.
    U mnie pod tym względem w porządku.

    Czasami organizm robi kolejne podejście jeżeli coś nie pyknie i chyba mnie to spotkało, zobaczę co się jutro zadzieje rano z temperaturą jak skoczy znakiem tego coś się popiździlo 😆

    No i cóż muszę chlopa znowu dopaść 🤣🤣🤣

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 2003 5698

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ultramaryna_ wrote:
    https://ibb.co/TL7BJnh
    https://ibb.co/VNrTQ1P
    https://ibb.co/tqJz7gp

    Mam już wszystkie wyniki 😁🎉 Czy jest przyzwoicie? Suplementacja dała radę? 😉
    Oczywiście poza tarczycą, którą przez ostatni rok totalnie olałam i nic nie badałam. TSH dobiło prawie do 3, na szczęście w przyszłym tygodniu endo 👍🫣

    @Ccarolinaa witaj, powodzenia! 🍀✊

    Z tego co się zdążyłam tu od dziewczyn dowiedzieć to ferrytyna jest za niska. Powinna być 50-70.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👧🏼+👱🏼‍♂️+👶🏼+👶🏼+🐕
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS / brak owulacji

    🍀21.04 ⏸ 🍀16.12 👶🏼🩷👶🏼🩵 SN

    age.png
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ