Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdy ostatni listek w listopadzie opadnie 🍂, dzidziuś nam do brzuszka wpadnie 👶🏻
Odpowiedz

Gdy ostatni listek w listopadzie opadnie 🍂, dzidziuś nam do brzuszka wpadnie 👶🏻

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2023, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bonassola wrote:
    To są liczone dni po owulacji :)

    Tyle to wiem ale na jakiej zasadzie są liczone skoro tak jak pisałam wzrost się nie utrzymał bo dzisiaj spadła? Czy to chodzi o to, że ma być wyższa od mojej temperatury podstawowej/ wyższa od temperatury przed owulacją czy jeszcze o coś innego? 😀

  • aszin Autorytet
    Postów: 7439 16459

    Wysłany: 15 listopada 2023, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    W dupę jeża z tymi testami. Same widzialyscie te dwa wczoraj, a dzisiaj ja się pytam co to ma być. Odechciało mi się iść na betę 🤦

    IMG-20231115-060706.jpg

    Testy często dają wynik fałszywie negatywny, więc nie trać nadziei 🌷 a pozytywne ot tak się raczej nie zdarzają.

    Viii lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2023, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    W dupę jeża z tymi testami. Same widzialyscie te dwa wczoraj, a dzisiaj ja się pytam co to ma być. Odechciało mi się iść na betę 🤦

    IMG-20231115-060706.jpg

    O kurczę, dziwna sprawa 😐
    Masz może jakiś test jeszcze? Albo możliwość kupienia?

    Viii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2023, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czaranna wrote:
    Tym razem Mateusz Socha, na Lotka się wybieram po prostu muszę uwielbiam chłopa 🤪

    @ Anka32 taki spadek to nie spadek, jak to zawsze mówisz poki okresu nie ma pilka w grze 😊 1,2 3 to sa dni dpo :)

    Tu już nie chodzi nawet o to, że okres ma nie przyjść bo po tych okresowych objawach które mam od niedzieli bedzie o czasie 😜
    Po prostu chcę zrozumieć wykres żeby Wam głowy nie zawracać 🤣

  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 15 listopada 2023, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Tyle to wiem ale na jakiej zasadzie są liczone skoro tak jak pisałam wzrost się nie utrzymał bo dzisiaj spadła? Czy to chodzi o to, że ma być wyższa od mojej temperatury podstawowej/ wyższa od temperatury przed owulacją czy jeszcze o coś innego? 😀


    Apka liczy trochę na podstawie metody npr czyli spadek przed owulka, 6 nizszych temperatur pozniej maja byc po nich 3 wyzsze i na tej podstawie zaznacza przypuszczalny dzien owulacji. Spadki w fl sa normalne szczegolnie o jakieś 0.1 czy 0.3 wazne aby temp nie spadla ponizej linni kontrolnej czyli do temp z 1 fazy cyklu.

    Mi np dzien przed okresem spada do 36.56 bo taką zwykle mam w 1 fazie.
    U Ciebie wykres wygląda książkowo!!

    bonassola, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2023, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czaranna wrote:
    Apka liczy trochę na podstawie metody npr czyli spadek przed owulka, 6 nizszych temperatur pozniej maja byc po nich 3 wyzsze i na tej podstawie zaznacza przypuszczalny dzien owulacji. Spadki w fl sa normalne szczegolnie o jakieś 0.1 czy 0.3 wazne aby temp nie spadla ponizej linni kontrolnej czyli do temp z 1 fazy cyklu.

    Mi np dzien przed okresem spada do 36.56 bo taką zwykle mam w 1 fazie.
    U Ciebie wykres wygląda książkowo!!

    Dziękuję za odpowiedź, teraz już wszystko wiem 😀❤️

    czaranna lubi tę wiadomość

  • czaranna Autorytet
    Postów: 657 1192

    Wysłany: 15 listopada 2023, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    W dupę jeża z tymi testami. Same widzialyscie te dwa wczoraj, a dzisiaj ja się pytam co to ma być. Odechciało mi się iść na betę 🤦

    IMG-20231115-060706.jpg


    Vii może kup inny test, może mocz był rozcieńczony jakby nie było to jeszcze bardzo wcześnie zaczekaj ❤️

    Viii lubi tę wiadomość

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗
    23.11.2024 - 12.15 Miłosz 💙

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    age.png
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 15 listopada 2023, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, miłego dnia kobietki i samych pozytywnych testów.

    Czaranna super wyjaśnienie, też na pewno skorzystam, chociaż jak ja widzę spadek to już wiem że dupa..

    Viii może leć na betę , będziesz mieć pewność 🍀🍀

    Myszkaaa20, MartiMarti lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Viii Autorytet
    Postów: 1879 2997

    Wysłany: 15 listopada 2023, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to mój mąż powiedział "nie pali się" 😊 Nie spieszy mi się, żeby wiedzieć już więc na luzie. Kupię parę innych testów i poczekam na spokojnie do piątku kiedy mam umówione badania 😊

    Sarka94, Edithka, Adirella lubią tę wiadomość

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2023, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @_Kamyczek_, będę trzymać kciuki 🤞

    @Viii, może test z innej firmy? Beta też rozwiałaby wątpliwości 🤞

    @czaranna, też skorzystam z wyjaśnień, dzięki 🤩 Ja zanotowałam dzisiaj wzrost 0,3, więc chyba faktycznie owulka była wczoraj 😊

    czaranna, Myszkaaa20, nick nieaktualny, Viii, Chmurka21 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2023, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    Jak to mój mąż powiedział "nie pali się" 😊 Nie spieszy mi się, żeby wiedzieć już więc na luzie. Kupię parę innych testów i poczekam na spokojnie do piątku kiedy mam umówione badania 😊
    Skoro tak, to na spokojnie 🥰 Kciuki na pokładzie

    Viii lubi tę wiadomość

  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3258 5383

    Wysłany: 15 listopada 2023, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ❤️ smacznej kawusi ☕
    Ja już po oddaniu krwi teraz tylko czekać na wynik 🙏

    @Viii cierpliwości, może wszystko dopiero się rozkręca 🍀🙏 ja bym zrobiła test innej firmy

    nick nieaktualny, aszin, Viii lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2023, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka kciuki na pokładzie.

    Viii dziwna sprawa ale moze nie wszystko stracone.

    Spadek temp może być też przy implantacji

    Viii, Myszkaaa20 lubią tę wiadomość

  • edith Przyjaciółka
    Postów: 113 237

    Wysłany: 15 listopada 2023, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny. Tyle wczoraj naprodukowałyście, że ledwo dałam radę nadrobić 😅 Widziałam, że niektóre chwaliły się gotującym mężami. Ja też się chciałam pochwalić. Mój stwierdził wczoraj, że zrobi zapiekanki na kolację. Tak cię ciachnął przy krojeniu bagietki, że musieliśmy w końcu jechać na szycie 🫣

    @Viii, trzymam kciuki, żeby to dzisiejszy test był oszukaniem, a nie te wczorajsze 🤞
    Ja dzisiaj lecę na powtórkę bety i proga.

    Viii, aszin, Myszkaaa20, nick nieaktualny, ultramaryna_, MartiMarti, Adirella lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️40 lat
    05.2023 💔 poronienie zatrzymane 9 tc
    11.2023 ⏸️
    08.2024 💙
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 15 listopada 2023, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka super ;) to teraz piękny okres oczekiwania ;) 🍀🍀

    Viii brzmi to bardzo rozsądnie, no może poza tymi paroma testami ;) mąż też ma super podejście🥰

    Myszka czekamy z Tobą ;)

    U mnie dziś spadek temperatury z 37,01 na 36,81 z tym że nie wiem na ile ufać tej temperaturze bo miałam ciężka noc i wstałam o 4 i już zasnąć nie mogłam a temperature mierze o 5:30. 36,81 to już skorygowany wynik, z tym że u mnie się to nie do końca sprawdza, bo wiele razy w weekend ustawiałam budzik na 5 30 mierzyłam temperaturę i szlam spać dalej ,po pobudce mierzyłam znów z ciekawości i jak bym miała korygować wynik to nijak nie wyszedł by ten co po budziku. Któraś z Was też to sprawdzała ?

    No i tu rodzi się pytanie , czy jak jest spadek to odstawić encoron, acard i duphaston ?? Lekarz kazał brać do niedzieli ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2023, 07:52

    Viii, Myszkaaa20 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Kasia111 Autorytet
    Postów: 1102 1911

    Wysłany: 15 listopada 2023, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka taki spadek to nie spadek :) dobrze już dziewczyny wytłumaczyły. U mnie też 8 dpo 🙃

    1️⃣4️⃣cs

    12.02. ⏸️ beta 10,7 ❤️
    14.02. beta 68 🎊
    16.02. beta 244

    age.png
  • Śmieszka Koleżanka
    Postów: 60 106

    Wysłany: 15 listopada 2023, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mi też trudno nadrobić. Ja już po badaniach, byłam pierwsza w Luxmedzie. Czuję się dziś tak dobrze, że aż się boję tych wyników.

    nick nieaktualny, ultramaryna_ lubią tę wiadomość

    202407214580.png[/url]
  • Viii Autorytet
    Postów: 1879 2997

    Wysłany: 15 listopada 2023, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goska napisz po diabetologu co i jak 🤞

    Kasia111, goska000, nick nieaktualny, Cukruś lubią tę wiadomość

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2023, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Effiii, ja na poprzednich stymulacjach brałam Encorton, Neoparin od owulacji potwierdzonej monitoringiem, Duphastan 2 dni po owulacji przez 10 dni (16-26 dc) i robiłam test po tych 10 dniach w 27 dc - jeśli negatywny, odstawiałam.
    Acard brałam codziennie wyłączając miesiączkę.
    Teraz jestem pod opieką w Klinice Niepłodności i żadnych leków nie biorę :) Bo tamten gin mi dawał "w razie wu"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2023, 08:08

  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3048 3979

    Wysłany: 15 listopada 2023, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czaranna wrote:
    Tym razem Mateusz Socha, na Lotka się wybieram po prostu muszę uwielbiam chłopa 🤪

    @ Anka32 taki spadek to nie spadek, jak to zawsze mówisz poki okresu nie ma pilka w grze 😊 1,2 3 to sa dni dpo :)
    A jak socha to czyżby Białystok ?🤔

    Dzień dobry koleżanki staraczki przed Nami kolejny piękny aczkolwiek u mnie za oknem szaro byro i ponuro dzień 🥰🥰

    ultramaryna_ lubi tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
‹‹ 227 228 229 230 231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ