Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdy ostatni listek w listopadzie opadnie 🍂, dzidziuś nam do brzuszka wpadnie 👶🏻
Odpowiedz

Gdy ostatni listek w listopadzie opadnie 🍂, dzidziuś nam do brzuszka wpadnie 👶🏻

Oceń ten wątek:
  • Sarka94 Autorytet
    Postów: 886 1624

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna765 wrote:
    Nie będę się nakręcać jutro z rana powtórzę 😊
    To jest test z teraz 🙈
    https://ibb.co/Y4SFDrd
    Dziś 9 dpo, no chyba że to resztki po ovitrelle 🤔

    Coś tam widać😊 , ale 9dpo mogą to być jeszcze resztki po ovi. Poczekałabym pewnie kilka dni i powtórzyła test.

    Starania o pierwszą🤰od 9/2022

    ♥ 2018 ♥
    🏡 2020
    💍 21.08.2021
    💒 17.09.2022
    🐶 5.10.2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna765 wrote:
    Nie będę się nakręcać jutro z rana powtórzę 😊
    To jest test z teraz 🙈
    https://ibb.co/Y4SFDrd
    Dziś 9 dpo, no chyba że to resztki po ovitrelle 🤔
    widać kreseczkę ale jesli było Ovi to bardzo prawdopodobne, że może być jeszcze ślad w 9 dpo choć trzymam kciuki, żeby to była ciąża

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Viii, bety dalej nie ma? 🥹🍀

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna765 wrote:
    Nie będę się nakręcać jutro z rana powtórzę 😊
    To jest test z teraz 🙈
    https://ibb.co/Y4SFDrd
    Dziś 9 dpo, no chyba że to resztki po ovitrelle 🤔


    cos przebija, ale u mnie ovi się utrzymuje długo, nawet 12 dni po podaniu

    MartiMarti lubi tę wiadomość

  • Luna_ Autorytet
    Postów: 473 814

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @olalee współczuję, że musiałaś przez to przejść.. 😔

    @Justyna765 rzeczywiście coś widać, dziewczyny dobrze podpowiadają, trzymam kciuki 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2023, 12:12

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023 🫶

    👱‍♀️34.
    ❌️Endometrioza ❌️Adenomioza ✅️Jajowody drożne ✅️Tarczyca ✅️AMH

    🧑36.
    ✅️Badanie nasienia (morfologia 5%, 74 mln/ml, pH 7.9)

    💔01.2024 biochem. 5 tc
    💔09.2024 biochem. 5 tc

    ⏸️28.11.24
    16.12.24 jest ❤️ (6+1)
    30.01.25 I prenatalne,niskie ryzyka,dziewczynka🩷
    26.03.25 II prenatalne - 24 cm, 400 g 😍
    24.04.25 719 g 🥰
    21.05.25 1290 g 🍀
    4.06.25 1710 g 🤗
    2.07.25 2700 g 🫶
    21.07.25 3200g 🤍

    18.08.25 witaj na świecie 👶🩷 3830 g 🥹

    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna765 wrote:
    Nie będę się nakręcać jutro z rana powtórzę 😊
    To jest test z teraz 🙈
    https://ibb.co/Y4SFDrd
    Dziś 9 dpo, no chyba że to resztki po ovitrelle 🤔


    Coś przebija, ale to może być tez testowa albo jeszcze po ovitrelle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2023, 12:12

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    @Justyna, ja widzę że coś przebija!

    Olalee, straszne.... A teraz wszystko w porządku z synem? 🫂

    tak, wyrósł mały łobuziak z niego, poszedł do pierwszej klasy - póki co nie ma problemu, gra w piłkę, mało choruje ( tfu tfu) tylko jest jednym z niższych dzieci w klasie, a my oboje wysocy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2023, 12:14

    Muuu., Luna_, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 2003 5698

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak lecimy z tytułami to moja radosna twórczość:

    Choinka 🎄, bałwan ⛄ no i koc 🧣 dadzą nam mamusiek moc 🤰🏻

    I chociaż nie zawsze bywamy święte 😈, dwie kreski w grudniu są naszym prezentem 🎁

    Po barszczyku fiku miku 🔥, z wózkiem jeżdżę w październiku 👶🏼
    (w październiku to już każda powinna ten wózek pchać, niezależnie kiedy bejbiki się urodzą ;)

    Grudniowe życzenia spełnione zostaną 🌠, we wrześniu będą wyczekaną mamą 👩🏻‍🍼

    klaudia_23, Luna_, Viii, Myszkaaa20, nick nieaktualny, aszin, Pełna chata, Mart768, nick nieaktualny, nick nieaktualny, KarolinaJ0702, Sarka94, ultramaryna_, nick nieaktualny, Evelle28, Zaczarowan, Berry123, Mysza_Polna, Edithka, Jagodecka, bonassola, Kasia111, blador2, Adirella, Karola3196, goska000, Ewka9090 lubią tę wiadomość

    👧🏼+👱🏼‍♂️+👶🏼+👶🏼+🐕
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS / brak owulacji

    🍀21.04 ⏸ 🍀16.12 👶🏼🩷👶🏼🩵 SN

    age.png
  • Viii Autorytet
    Postów: 1879 2997

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc nie jestem w ciąży.

    Progesteron 3,43 rozumiem że niski tylko czy w tym 26 DC to jest ok, czy powinnam powtórzyć w jakiś innych dniach ?

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • Luna_ Autorytet
    Postów: 473 814

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    To jak lecimy z tytułami to moja radosna twórczość:

    Choinka 🎄, bałwan ⛄ no i koc 🧣 dadzą nam mamusiek moc 🤰🏻

    I chociaż nie zawsze bywamy święte 😈, dwie kreski w grudniu są naszym prezentem 🎁

    Po barszczyku fiku miku 🔥, z wózkiem jeżdżę w październiku 👶🏼
    (w październiku to już każda powinna ten wózek pchać, niezależnie kiedy bejbiki się urodzą ;)

    Grudniowe życzenia spełnione zostaną 🌠, we wrześniu będą wyczekaną mamą 👩🏻‍🍼

    Mega! Podoba mi się 😁

    Starania od 08.2023 🫶

    👱‍♀️34.
    ❌️Endometrioza ❌️Adenomioza ✅️Jajowody drożne ✅️Tarczyca ✅️AMH

    🧑36.
    ✅️Badanie nasienia (morfologia 5%, 74 mln/ml, pH 7.9)

    💔01.2024 biochem. 5 tc
    💔09.2024 biochem. 5 tc

    ⏸️28.11.24
    16.12.24 jest ❤️ (6+1)
    30.01.25 I prenatalne,niskie ryzyka,dziewczynka🩷
    26.03.25 II prenatalne - 24 cm, 400 g 😍
    24.04.25 719 g 🥰
    21.05.25 1290 g 🍀
    4.06.25 1710 g 🤗
    2.07.25 2700 g 🫶
    21.07.25 3200g 🤍

    18.08.25 witaj na świecie 👶🩷 3830 g 🥹

    age.png
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2495 4688

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    No więc nie jestem w ciąży.

    Progesteron 3,43 rozumiem że niski tylko czy w tym 26 DC to jest ok, czy powinnam powtórzyć w jakiś innych dniach ?

    😵😵😵 a beta?

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Muuu. Autorytet
    Postów: 1191 2266

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Olalee dobrze że wszystko dobrze się skończyło i Łobuziak zdrowy <3

    @Justyna jakiś ostry cień mgły tam majaczy :D

    @Nomeolvides "I chociaż nie zawsze bywamy święte 😈, dwie kreski w grudniu są naszym prezentem 🎁" dla mnie najlepszy!

    nick nieaktualny, Berry123, Nomeolvides lubią tę wiadomość

    👩🙍‍♂️ 31l.
    👧 Ł. 02.2021

    10.2023 cb 💔

    7.12 ⏸️ beta HCG 55,9 mlU/ml
    9.12 ➡️ beta HCG 195 mlU/ml
    22.12 (5+5) jest Serduszko ❤️
    6.02 rośnie Dziewczynka ❤️👧
    02.04 403g małej M. 💕
    24.06 2kg Dziewczyny 💪
    12.08 już jestem 👧🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    No więc nie jestem w ciąży.

    Progesteron 3,43 rozumiem że niski tylko czy w tym 26 DC to jest ok, czy powinnam powtórzyć w jakiś innych dniach ?
    Kochana przykro mi, a może coś się zadziało i przez niski progesteron nie dało rady się utrzymać

  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3257 5382

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    No więc nie jestem w ciąży.

    Progesteron 3,43 rozumiem że niski tylko czy w tym 26 DC to jest ok, czy powinnam powtórzyć w jakiś innych dniach ?
    A jak beta ?

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    No więc nie jestem w ciąży.

    Progesteron 3,43 rozumiem że niski tylko czy w tym 26 DC to jest ok, czy powinnam powtórzyć w jakiś innych dniach ?


    Ile jesteś dpo?

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    To jak lecimy z tytułami to moja radosna twórczość:

    Choinka 🎄, bałwan ⛄ no i koc 🧣 dadzą nam mamusiek moc 🤰🏻

    I chociaż nie zawsze bywamy święte 😈, dwie kreski w grudniu są naszym prezentem 🎁

    Po barszczyku fiku miku 🔥, z wózkiem jeżdżę w październiku 👶🏼
    (w październiku to już każda powinna ten wózek pchać, niezależnie kiedy bejbiki się urodzą ;)

    Grudniowe życzenia spełnione zostaną 🌠, we wrześniu będą wyczekaną mamą 👩🏻‍🍼
    super, ciężko będzie z wyborem

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Luna_ Autorytet
    Postów: 473 814

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    No więc nie jestem w ciąży.

    Progesteron 3,43 rozumiem że niski tylko czy w tym 26 DC to jest ok, czy powinnam powtórzyć w jakiś innych dniach ?

    Przykro... 😔 oby w grudniu się udało 🙏

    Viii lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023 🫶

    👱‍♀️34.
    ❌️Endometrioza ❌️Adenomioza ✅️Jajowody drożne ✅️Tarczyca ✅️AMH

    🧑36.
    ✅️Badanie nasienia (morfologia 5%, 74 mln/ml, pH 7.9)

    💔01.2024 biochem. 5 tc
    💔09.2024 biochem. 5 tc

    ⏸️28.11.24
    16.12.24 jest ❤️ (6+1)
    30.01.25 I prenatalne,niskie ryzyka,dziewczynka🩷
    26.03.25 II prenatalne - 24 cm, 400 g 😍
    24.04.25 719 g 🥰
    21.05.25 1290 g 🍀
    4.06.25 1710 g 🤗
    2.07.25 2700 g 🫶
    21.07.25 3200g 🤍

    18.08.25 witaj na świecie 👶🩷 3830 g 🥹

    age.png
  • Viii Autorytet
    Postów: 1879 2997

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    😵😵😵 a beta?

    No <0,1 🤷

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • Viii Autorytet
    Postów: 1879 2997

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    Ile jesteś dpo?

    10 dpo więc zakładam że byłby mikrowynik. Testy mnie oszukały tyle można stwierdzić

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2023, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    10 dpo więc zakładam że byłby mikrowynik. Testy mnie oszukały tyle można stwierdzić
    echh a były naprawdę widoczne te kreski, szczególnie pierwsze testy

    nick nieaktualny, Edithka, Malamia lubią tę wiadomość

‹‹ 285 286 287 288 289 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ