Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdy ostatni listek w listopadzie opadnie 🍂, dzidziuś nam do brzuszka wpadnie 👶🏻
Odpowiedz

Gdy ostatni listek w listopadzie opadnie 🍂, dzidziuś nam do brzuszka wpadnie 👶🏻

Oceń ten wątek:
  • Natka_xx Przyjaciółka
    Postów: 79 79

    Wysłany: 19 listopada 2023, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a powiedzcie mi. Wczoraj szyjka była twardsza a dziś już taka jakby rozpulchniona. Co to może oznaczać?
    Dzisiaj dziwny skok temperatury+ dużo więcej śluzu niż w poprzedniej dni 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2023, 19:47

    👩 27 l.
    🧑 35 l.

    Starania od 08.2022
    IVF - start 05.2025

    Pierwsza procedura: 05/06.2025 ❌
    13 pęcherzyków, 9 spunktowanych, 7 kumulusów, 4 dojrzałe komórki, 0 zarodków

    Druga procedura: 09.2025
    🍀🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 19 listopada 2023, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle czujecie to, że za nieco ponad miesiąc święta? My 1.12 jedziemy na weekend do Gdańska i mamy w planach jarmark :) a w piątek zaczynamy świateczne kino domowe z Młodym, zaczynamy od Grincha

    nick nieaktualny, Myszkaaa20 lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Berry123 Autorytet
    Postów: 290 485

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Dziewczyny próbuje wszystko nadrobić 😘
    Pytanko mam , ile u was od wystąpienia przezroczystego ciągnącego śluzu następuje owulacja ? Z waszych obserwacji ?
    U mnie dziś 8 dzień cyklu i właśnie taki śluz się pojawił, wcześniej aż tak nie obserwowałam siebie dlatego z ciekawości pytam :)
    U mnie taki śluz pojawia się około 3-4 dni przed owulacją.

    👱‍♀️28 👱‍♂️32

    Choroba Gravesa-Basedova, niedczynność tarczycy po terapii jodem radioaktywnym, letrox 175

    starania 👶 od 07/2023
    15.01.24 ⏸
    15.02 1,3 cm człowieczka z ❤


    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    A w ogóle czujecie to, że za nieco ponad miesiąc święta? My 1.12 jedziemy na weekend do Gdańska i mamy w planach jarmark :) a w piątek zaczynamy świateczne kino domowe z Młodym, zaczynamy od Grincha

    Tak, ja już od września czuję 🤣
    Czekam do 1 grudnia żeby oficjalnie włożyć golfy, bluzy i świąteczne dresy 🎄❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2023, 20:11

    blador2 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Gusia33, @Natka_xx, zapisuję 🤞

    @Sarka94, mam nadzieję, że ten nowy gin to będzie strzał w 10! 🤞

    @aszin, jakie roślinki kupiłaś? 🤩 Ja uwielbiam dżungle domowe, ale gustuję raczej w prostych w uprawie gatunkach: zamiokulkasy, sanseviery, monstery, dracena, aloes, scinaptus... 🍀 Kupiłabym coś więcej, ale powoli kończy mi się miejsce w mieszkaniu 😅

    @Ccarolinaa, dlatego napisałam, że pewnie mój cykl będzie kiepskim przykładem 😉

    aszin, Ccarolinaa, Sarka94 lubią tę wiadomość

  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    @Gusia33, @Natka_xx, zapisuję 🤞

    @Sarka94, mam nadzieję, że ten nowy gin to będzie strzał w 10! 🤞

    @aszin, jakie roślinki kupiłaś? 🤩 Ja uwielbiam dżungle domowe, ale gustuję raczej w prostych w uprawie gatunkach: zamiokulkasy, sanseviery, monstery, dracena, aloes, scinaptus... 🍀 Kupiłabym coś więcej, ale powoli kończy mi się miejsce w mieszkaniu 😅

    @Ccarolinaa, dlatego napisałam, że pewnie mój cykl będzie kiepskim przykładem 😉
    Ja mam aktualnie 15 kwiatów zielonych+4 storczyki 😁 a kupiłam fikusa tineke i chamedore, mama Szeflere i chamedore :D też uwielbiam zamiokulkasy😍 i fikusy, mam też fajnego filodendrona Birkin, który ciągle wypuszcza nowe liście. 🌱
    Mam tez monstere dziurawa i monkey, i inne 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2023, 20:12

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Tak, ja już od września czuję 🤣
    Czekam do 1 grudnia żeby oficjalnie włożyć głowy, bluzy i świąteczne dresy 🎄❤️

    Hmm świąteczne głowy?

    Alysa lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3256 5382

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    A w ogóle czujecie to, że za nieco ponad miesiąc święta? My 1.12 jedziemy na weekend do Gdańska i mamy w planach jarmark :) a w piątek zaczynamy świateczne kino domowe z Młodym, zaczynamy od Grincha
    No jasne że czuję 😁 Grinch był wczoraj 🎄 kocham Święta i nie umiem doczekać się 1.12 żeby wyciągnąć ozdoby 🥰

    blador2 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Hmm świąteczne głowy?

    Już poprawiłam 🤣🤣

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Ja mam aktualnie 15 kwiatów zielonych+4 storczyki 😁 a kupiłam fikusa tineke i cholamedore, mama Szeflere i chamedore :D też uwielbiam zamiokulkasy😍 i fikusy, mam też fajnego filodendrona Birkin, który ciągle wypuszcza nowe liście. 🌱
    Mam tez monstere dziurawa i monkey, i inne 😅
    Aż musiałam moją kolekcję policzyć - 14 🤩 Do dzisiaj było 11, ale Pieniążek mi się rozrósł i poprzesadzałam go na 4 doniczki 😆
    O, a czy ten filodendron da radę w bardziej zaciemnionym miejscu?

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    No jasne że czuję 😁 Grinch był wczoraj 🎄 kocham Święta i nie umiem doczekać się 1.12 żeby wyciągnąć ozdoby 🥰

    Myszko dla Was to w ogóle będzie magiczny czas 🥰😍 zawsze chciałam być w ciąży w tym czasie i w sumie mi się udało, bo Młody z początku stycznia, ale nawet w Wigilię rano byłam jeszcze na wizycie z widmem szpitala

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    Aż musiałam moją kolekcję policzyć - 14 🤩 Do dzisiaj było 11, ale Pieniążek mi się rozrósł i poprzesadzałam go na 4 doniczki 😆
    O, a czy ten filodendron da radę w bardziej zaciemnionym miejscu?
    Tak, on daje radę w delikatnie zacienionym miejscu :) ja zresztą mam dość ciemne mieszkanie, okna tylko na wschód i zachód :) jak będziesz miała chwilę to chętnie zobaczę Twoje okazy 😁

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Tak, on daje radę w delikatnie zacienionym miejscu :) ja zresztą mam dość ciemne mieszkanie, okna tylko na wschód i zachód :) jak będziesz miała chwilę to chętnie zobaczę Twoje okazy 😁
    No właśnie ja mam okna tylko od wschodu. Muszę się przyczaić na ten filodendron, bo mam miejsce w sypialni na jeszcze jedną roślinę!
    Nie policzyłam Patyczaka z łazienki, jednak mam 15 roślinek 😅 Co prawda dopiero od niedawna stałam się rośliniarą, więc nie mam spektakularnych okazów, ale chętnie się pochwalę i porobię fotki, a co! Też chętnie zobaczę Twoje 🥰

  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3256 5382

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Myszko dla Was to w ogóle będzie magiczny czas 🥰😍 zawsze chciałam być w ciąży w tym czasie i w sumie mi się udało, bo Młody z początku stycznia, ale nawet w Wigilię rano byłam jeszcze na wizycie z widmem szpitala
    Oj tak, zwłaszcza że wtedy rodzice dowiedzą się że zostaną dziadkami, moi po raz pierwszy, babcia prababcią mam nadzieję że radość będzie ogromna 😍
    Współczuję takich przeżyć 🥺

    blador2, nick nieaktualny, Luna_, Muuu. lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • san95 Autorytet
    Postów: 824 887

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane! 🥰
    Gratuluje ⏸️, a za wszystkie wredne małpy i biele mocno tulę!
    Wpadam do Was od czasu do czasu, żeby zobaczyć co u Was słychać nowego 🥰
    Trzymam kciuki za pozostałe testujące w tym miesiącu 🤞🏼
    U mnie dzisiaj jakaś dziwna sytuacja.. do małpy mam 6/7 dni, a zaczęłam już plamić i do tego ból jajnika ☹️. Nie wiem kompletnie co się dzieje.. Ostatnio ciagle jakieś problemy mam ze sprawami kobiecymi, wykończyć się idzie ☹️ chyba czas na nowo zbadać hormony.. Miłego wieczoru! 🥰

    Chmurka21 lubi tę wiadomość

  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulę za małpy 🫂🫂
    I gratuluję kreseczek || coraz milej się patrzy na kalendarz na pierwszej stronie <3

    Kladuia współczuję z powodu psiaka! Mam tylko nadzieję, że na policji nie zbagatelizują sprawy <3

    Ja nawet koty wyprowadzam na smyczy - niebezpieczna okolica, zdrowsze dla ekosystemu i dla nich samych. Ale już kiedyś pies bez smyczy do mnie podbiegł i próbował zagryźć kota, naszczęście poleciał na drzewo! Ja miałam szrame obok oka, krwi się lało 🙁 jeszcze na drabine musiałam włazić i kota ściągać z moim lękiem wysokości - naszczęście adrenalina zadziałała. Najgorsze w tej całej sytuacji jest to że ja dalej widuje tego psa na spacerach bez smyczy. A właścicielem były policjant 😤

    A co do kwiatków to kiedyś bardziej byłam wlręcona teraz mam 4 i szczerze to mawet nazw nie pamiętam 🤷‍♀️

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Luna_ Autorytet
    Postów: 473 814

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @klaudia_23 przykro mi, że względu na sytuację z psem, masakra, że ta kobieta nie ma choć odrobinę empatii, oby piesek szybko wrócił do zdrowia!

    U mnie w mieszkaniu też jest pełno roślin, uwielbiam naturę 😍 nawet w łazience mam killka roślin i prawdziwy pień drzewa 🙈 co do dekoracji świątecznych to właśnie dzisiaj się do nich dokopałam i zaczęłam wieszać lampki w mieszkaniu 😊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023 🫶

    👱‍♀️34.
    ❌️Endometrioza ❌️Adenomioza ✅️Jajowody drożne ✅️Tarczyca ✅️AMH

    🧑36.
    ✅️Badanie nasienia (morfologia 5%, 74 mln/ml, pH 7.9)

    💔01.2024 biochem. 5 tc
    💔09.2024 biochem. 5 tc

    ⏸️28.11.24
    16.12.24 jest ❤️ (6+1)
    30.01.25 I prenatalne,niskie ryzyka,dziewczynka🩷
    26.03.25 II prenatalne - 24 cm, 400 g 😍
    24.04.25 719 g 🥰
    21.05.25 1290 g 🍀
    4.06.25 1710 g 🤗
    2.07.25 2700 g 🫶
    21.07.25 3200g 🤍

    18.08.25 witaj na świecie 👶🩷 3830 g 🥹

    age.png
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1778 3261

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam dziewczyny za nieobecność, ale ostatnie dni były u mnie ciężkie, głównie ze względu na pogrzeb dziadka.
    Poza tym muszę się Wam wygadać. Ostatnio pisałam, że szwagierka jest w ciąży. Dziś oficjalnie powiedzieli o tym w gronie najbliższej rodziny i uwaga... będą mieli bliźniaki. Myślałam, że nie mogę poczuć się już gorzej... jak bardzo byłam w błędzie.
    Ehh... w dodatku kiedy wyżaliłam się mężowi ze swoich uczuć, ten skomentował, że za bardzo się spinam z pragnieniem bycia w ciąży i pewnie dlatego się nie udaje... niech mi ktoś wyłączy głowę.

    👩 '94 + 👦 '86 = 👧 '22 👶 '24

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berry123 wrote:
    U mnie taki śluz pojawia się około 3-4 dni przed owulacją.
    To by się całkiem zgadzało :) chociaż trochę wcześniej niż powinnam przy cyklu 28 dni :)

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Nie wierze ze mogę mieć owulacje w 8 dniu cyklu :p to chyba niemożliwe :p dlatego zapytałam po jakim czasie od wystąpienia śluzu następuje owulacja :) faktycznie jak dostałaś zastrzyk to jednak inaczej zapewne :) ale dziękuje za odpowiedz :)
    Z takiego najmocniej obserwowanego cyklu u mnie to śluz przy samym ujściu szyjki był książkowo rozciągliwy i przezroczysty 4 dni przed owulacja. Ale to przy jednym z bardzo długich cykli (48 dni) było, więc nie wiem czy to nie efekt "leniwych hormonów".

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
‹‹ 321 322 323 324 325 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ