X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdzie w Irlandii dobry gin ?
Odpowiedz

Gdzie w Irlandii dobry gin ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane moze ktoras z was jest z Irlandii i mogla by polecic jakiegos dobrego ginekologa a dokladnie z Dublina ?? Dziekuje <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2013, 19:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma staraczek w Irlandii ??

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 14 listopada 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja zafasolowana z limerick pozdrawiam.z ginow polecamD
    Dybkowskiego Roberta z doktoratem po UJ w dub teraz a capel st centrum city.a w cork medicus dr Jakubow i Antepowicz to fachowcy.w dub placilam 1y raz 80e teraz po 60 .w cork 120e z usg 1wizyta potem 80e. Nie polecam dr Brzozowskiego w lck.100e 5minwizyta i nada od niego wielkosc zarodka wyciagac plus" wydaje sie ze wszystko ok" tak mi powiedzial.bez mozliwosci wysluchania dla mego sw spokoju i place dodatkowo echa zarodka

    Ewelina23, iza30 lubią tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Ann_ Koleżanka
    Postów: 51 48

    Wysłany: 14 listopada 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuję wątek, bo wkrótce Dublin będzie naszym miejscem zamieszkania....
    Bardzo chciałabym, aby udało mi się zafasolkować jeszcze w Polsce, ale na to już mało czasu...

    Limerikowo- gratuluję:)

    Ewelina23, karola_aa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slyszalam wlasnie o tym Dybkowskim . Ja chodze do ciapatego Makbul Ahmed ale musze zmienic . Sprobuje do tego Dybkowskiego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann_ wrote:
    Podczytuję wątek, bo wkrótce Dublin będzie naszym miejscem zamieszkania....
    Bardzo chciałabym, aby udało mi się zafasolkować jeszcze w Polsce, ale na to już mało czasu...

    Limerikowo- gratuluję:)
    Trzymam kochana kciuki zeby sie udalo jeszcze w Polsce :)

  • Ann_ Koleżanka
    Postów: 51 48

    Wysłany: 14 listopada 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Trzymam kochana kciuki zeby sie udalo jeszcze w Polsce :)


    Dziękuję Ewelina23! Jak długo mieszkasz już w Dublinie?

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann_ wrote:
    Dziękuję Ewelina23! Jak długo mieszkasz już w Dublinie?
    od poltora roku kochana bo wczesniej mieszkalam w Droghedzie :)

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 14 listopada 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak byłam w ciąży i mieszkałam w IRL to chodziłam do Antepowicz w Medicusie

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jeszcze pojde do tego co bylam wczesniej zeby mi pow co z tym polipem i torbielem a pozniej musze sie zdecydowac na innego gina lepszego

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 14 listopada 2013, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem bardzo zadowolona z dr Dybkowskiego, profesjonalne, spokojne, rzeczowe podejscie, choc z Lck mam kawalek, to autostrada nie narzekam , zawsze mi termin znajdzie ;-))i na scanie i serca idzie posluchac i all wyjasni
    jak mialam plamienie w 5 tyg i male krwawienie to od razu kazal przyjechac, dal mi i leki i zwolnienie od reki o nic nie musialam sie martwic
    f2w39n73cub6u2r4.png

    Ewelina23, iza30 lubią tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo wrote:
    Ja jestem bardzo zadowolona z dr Dybkowskiego, profesjonalne, spokojne, rzeczowe podejscie, choc z Lck mam kawalek, to autostrada nie narzekam , zawsze mi termin znajdzie ;-))i na scanie i serca idzie posluchac i all wyjasni
    jak mialam plamienie w 5 tyg i male krwawienie to od razu kazal przyjechac, dal mi i leki i zwolnienie od reki o nic nie musialam sie martwic
    f2w39n73cub6u2r4.png
    witam :) no chyba nastempna wizyta bedzie u niego :)

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 15 listopada 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam nadzieje, ze sie wstepnie nie zawiedziesz i all bedzie ok, ja zaluje ze blizej nie ma niestety gabinetu ;-))a tak to wycieczka, na 2 kierowcow nie jest zle, nie mozna narzekac

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 17 listopada 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny Ja wybieram sie za tydzien do gina w Cork.
    Co prawda pierwszy raz tam jade bo jak do tej pory korzystalam z Medicusa w Cork
    Mam obawy do tego nowego nie mam znajomych ktorzy by polecili.
    No ale coz nie ma z czego wybierac.
    Wole Polskiego niz Irola ( bynajmiej sie dogdam fachowo a u Irloa nie dosc, ze sie wizyta stesujesz to jezyk (aczkolwiek z jezykiem nie mam problemu) ale wiecie stres robi swoje:)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 18 listopada 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Medicusie to jak pisalam wyzej dr Antepowicz i dr Jakubow to dobrzy fachowcy, szczegolnie po poronieniu Jakubow mi dokladnie sprawdzil czy wszystko sie wyczyscilo na scanie plus czy zakazenia nie ma.
    Z dr Dec i dr Kazimierak bylam tak srednio zadowolona z usg, no ale moze ja jestem zbyt wymagajaca i za duzo lekarzy po klopotach zaliczylam ;--)))))
    f2w39n73cub6u2r4.png

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 18 listopada 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo wrote:
    W Medicusie to jak pisalam wyzej dr Antepowicz i dr Jakubow to dobrzy fachowcy, szczegolnie po poronieniu Jakubow mi dokladnie sprawdzil czy wszystko sie wyczyscilo na scanie plus czy zakazenia nie ma.
    Z dr Dec i dr Kazimierak bylam tak srednio zadowolona z usg, no ale moze ja jestem zbyt wymagajaca i za duzo lekarzy po klopotach zaliczylam ;--)))))
    f2w39n73cub6u2r4.png
    No wlasnie tez czytalam p dr Jakubow tylko jest pewien problem, ze on przyjmuje za 2 tyg a mi zalezy jak najszybcie wizyte w szitalu mam dopiero na 28 lutego.
    zalezy mi jak najszybciej :)
    Dzieki, za polecenie jakiego kolwiek doktora bo z tym jest kiepsko tu :)

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu gdzie ja chodze on przyjmuje od pon-pt kiedy bys nie zadzwonila to przyjmie. Ale on mi nie odpowiada. Ide ostatni raz w srode zeby mi pow co i jak z tym torbielem i golipem bo innemu nie chce mi sie tlumaczyc. On jest niby dobry bo uratowal mojej znajomej ciaze a jej siostrze wykryl ciaze pozamaciczna . On jest ciapaty i mowi po polskv ale jakos mi nie odpowiada

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 18 listopada 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak nagla wizyta do dzwon do Dub do Dybkowskiego 087 954 9667(na googlach znajdziesz jego stronke),tak po 12 dzwon bo przyjmuje od poludnia.
    powiedz ze pilna sprawa i na pewno Cie przyjmie, ja tez mialam emergency i nigdzie sie dostac nie moglam bo terminy w cork i lck czekania po tydz lub 2, a na miejscowe to wiadomo albo przyjma albo tez czekac i paluchy jesc z nerwow.
    wiem ze teraz 23/24 przyjmuje gin w Cork wiec moze sa jeszcze miejsca
    powodzenia!

    iza30 lubi tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 18 listopada 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie dziewuszki :)
    Macie może numer na gina w Corku. Bo z tego co sie właśnie orientuje to tylko Medicus albo poradnia Nawrot do której sie wybieram w Niedziele bo tylko gin przyjmuje tam jeden dzień w tygodniu.

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ