X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GINEKOLOG - GDAŃSK/TRÓJMIASTO
Odpowiedz

GINEKOLOG - GDAŃSK/TRÓJMIASTO

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wąsewicza polecacie? Dużo bierze za wizyty?

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    Ja leczę się u dr Skweresa w Gamecie w Gdyni. Jest też endokrynologiem i z ręką na sercu polecam.
    Mogę też polecić Krzysztofa Zielińskiego z Invicty z Gdańska i ewentualnie Paulinę Przyłucką z Gdańska.

    Dużo bierze za wizytę?:p robię rozeznanie :p

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar nie mam pojęcia ile Wąsewicz bierze za wizytę bo mam wykupiony abonament roczny w luxmedzie i nie płacę teraz nic jak chodzę. Trzeba by zerknąć w cennik ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Ja idę progesteron i prolaktynę zrobić 22 lub 23 kwietnia :D Ale ten świat jest mały :D
    Ja chyba pójdę 29 kwietnia bo mam wolne.. chyba, że najdzie mnie wcześniej ochota.

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prolaktyne pewnie z obciążeniem kazał Ci zrobić? :D Nie cierpię tego badania, okrutnie męczy mnie to siedzenie w poczekalni i dzień do dupy mam po tej tabletce :D

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, to już będzie trzeci raz po obciążeniu bo podstawową mam w normie. Mnie też męczy to czekanie i drugie pobieranie krwi boli ;P
    Mnie po tabl. nic nie jest tzn nie chce mi się spać :P może odrobinkę..ale w ciągu dnia nie odczuwam zmęczenia po niej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2014, 17:54

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio byłam u endokrynologa z moja tarczyca i powiedział mi, że nie potrzebnie biore dostinex bo prolektyne mam w normie. A jak powiedziałam mu, że chodzi o wynik po obciążeniu to zaczął się śmiać i powiedział, że tego badania już 20 lat sie nie robi :/ a jak biorę dostinex to własciwie on mi nie zaszkodzi tylko daje po kieszeni :D wiec chwilowo się zbuntowałam i nie biore, po swietach ide zrobić bez obciążenia badanie i zobaczymy jak sie trzyma ;-) Może jak zbiłam tarczycę to będzie git już ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie daj znać :) i trzymam kciuki!!

    livia30 lubi tę wiadomość

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam i ja! ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    ja słyszałam o FIUTOWSKIM...ponoć bardzo dobry, padłam jak usłyszałam nazwisko :D

    Hahaha, nazwisko adekwatne do wykonywanego zawodu :P. Myslalam, że sobie dziewczyny zartujecie z gina o takim nazwisku, ale faktycznie jest taka osoba. Brzmi ciekawie, alyczy warto isc?

    Ostatnio przetrzepałam sobie internet dokładnie 3miasto w poszukiwaniu dobrego gina lub gina-endo <wolała bym to drugie>, ale nikogo nie ma takiego by mozna było isc z nadzieja. Pełno klinik w koło, ale nic kokretnego. Gdyby ktoś był na wizycie w najbliższym czasie i chetnie by chciał sie podzielić informację o dobrym lekarzu była bym wdzięczna.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr Tomasz Skweres specjalista w dziedzinie leczenia niepłodności, ginekolog, endokrynolog, androlog. Przyjmuje w Gamecie w Gdyni. Godny polecenia!

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ