Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog - śląskie
Odpowiedz

Ginekolog - śląskie

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mogę polecić bardzo kompetentną i sympatyczną panią doktor z Bielska - Anna Krysta. Cierpliwa, wszytko tłumaczy, nie ma stresu i spiny ;)

ds022el.png

u4uGp2.png
  • Anna1975 Ekspertka

Wysłany: 16 października 2017, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zna ktoś dobrą pielęgniarkę z Katowic, która mogłaby prywatnie podpiąć Intralipd w domu?

Anna :)

NK 14%, histerolaparoskopia x 2 - udrożnione jajowody. Hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy - euthyrox 25mg
    Zalecenia - encorton 10mg, heparyna razy 2 drobnocząsteczkowa, wlewy intralipidu.
    1994 - córka
    2016 - cb, 2017.06 - transfer AZ 8tc :(, 2018.02 - CN 7 tc :(
    2018.11.13 - criotransfer AZ - 2x8A - nieudany :(:(:(
  • Anna1975 Ekspertka

Wysłany: 4 października 2018, 09:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Gdzie najtaniej i najszybciej można wykonać badanie chlamydia-ureaplasma-mycoplasma metodą PCR?

Jak na razie znalazłam ceny:
    KORLAB 390
    SLA 220 - 21 dni roboczych
    ALAB - 209 ZŁ - 11 DNI ROB

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2018, 11:31

Anna :)

NK 14%, histerolaparoskopia x 2 - udrożnione jajowody. Hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy - euthyrox 25mg
    Zalecenia - encorton 10mg, heparyna razy 2 drobnocząsteczkowa, wlewy intralipidu.
    1994 - córka
    2016 - cb, 2017.06 - transfer AZ 8tc :(, 2018.02 - CN 7 tc :(
    2018.11.13 - criotransfer AZ - 2x8A - nieudany :(:(:(
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego