X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ginekolog warszawa
Odpowiedz

ginekolog warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • olaaaa88 Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 9 września 2013, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poszukuje pilnie dobrego ginekologa w wawie moje proby dzwonienia nic nie daly :-((

    c0ad754131219d11bd03014db77e4c5b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 9 września 2013, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy do czego - ja chodzę do doktora Zbigniewa Dżugały. Na razie mnie nie zawiódł, chociaż miałam chwilę zwątpienia, jak mnie rok leczył - ale wyleczył. Koleżanka twierdzi, że jej uratował ciążę (on bardziej od patologii ciąży jest).

    Ale też go dziś sprawdzam i idę do jakiegoś innego w Medicover.

    zem3upjygjyf6uag.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 października 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam dobrego ginekologa w okolicach Pragi Południe + Wawer i okolice :)
    Ginekolog do planowania ciąży i późniejszego prowadzenia, poświęcający czas swej pacjentce

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 października 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prowadził ktoś z Was ciąże u dr Nazaruk ? Słyszałam mieszane opinie więc jestem ciekawa jak to jest?

    Czy na prywatnej wiźycie usg itp są w cenie czy za badania się oddzielnie płaci ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 października 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up,up :) odświeżam,bo nie wiem do kogo się prywatnie zapisać, czy możecie mi kogoś polecić ?
    Koleżanka z forum polecała mi dr Krzysztofa Szafranko, ale on bierze 200zł za wizytę, znacie kogoś dobrego i nieco tańszego tak żebym mogła do niego częściej chodzić :) ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • MaDalenkA Ekspertka
    Postów: 226 60

    Wysłany: 19 października 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Up,up :) odświeżam,bo nie wiem do kogo się prywatnie zapisać, czy możecie mi kogoś polecić ?
    Koleżanka z forum polecała mi dr Krzysztofa Szafranko, ale on bierze 200zł za wizytę, znacie kogoś dobrego i nieco tańszego tak żebym mogła do niego częściej chodzić :) ?
    ja się wybieram do przychodni dagis ale na Białołęce. Nie wiem jeszcze czy będzie ok. Okaże się

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 października 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już chyba podjęłam decyzje, zdecydowałam się na dr Wojciecha Grzybowskiego :) jak będę po wizycie napiszę relację ;) trzymajcie kciuki

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • MaDalenkA Ekspertka
    Postów: 226 60

    Wysłany: 19 października 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. Koniecznie daj znac

  • Halina Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 października 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WItajcie! Czy możecie polecić ginekologa w LuxMedzie albo w Medicover w Warszawie?

    Halina
  • Tysia85 Autorytet
    Postów: 356 321

    Wysłany: 26 października 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Luxmedzie polecam dr Ewę Kuś, ale terminy do niej uuuuuuuhhhuuuuu chyba na marzec teraz :( no chyba, ze przyjmie na dodatkową, ale ma bardzo dużo pacjentek...

    8 cykli starań, udało się <3
    Wizyta u gin 23.03.2015
    34bw90bvfmmwfa1a.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 27 października 2014, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lux jest jak tasmociag. Mi tam 3 lekarzy i endokrynolog bez badan antykoncepty wciskali na problem z zajściem.
    Ja chodzę do dr.Kurek teraz. Na problemy z zajściem swietna. Ale jest przeciwniczka antykoncepcji i invitro wiec... wszystko zależy po co sie do niej chodzi. Jeśli sie przymknie oko na to, ze podpisala klauzule sumienia i jest bardzo w tej kwestii rygorystyczna to jest to naprawdę świetny lekarz.

    JagodaP lubi tę wiadomość

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam dobrego ginekologa-endokrynologa w Warszawie, bez klauzul sumienia itp. Sprawa pilna, będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 14 listopada 2014, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Jolante Skórską. Pracuje na Karowej. Wpisz w netcie ją to wyskoczy Ci, gdzie przyjmuje jeszcze.
    Odnośnie prowadzenia ciąży, również mega zagrożonej polecam dr Macieja Gawlaka. Człowiek dosłownie anioł. Ma gigantyczną wiedzę odnośnie patologii ciąży.

    Fatim lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja polecam dr Dworniaka w invimedzie. nie mówi zbyt dużo ale zna się na rzeczy...

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 15 listopada 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy znacie jakiegoś ginekologa, który jest endokrynologiem ?zna ktoś dr Szafranko ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 15 listopada 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulineczka_91 wrote:
    Hej. Ja polecam dr Dworniaka w invimedzie. nie mówi zbyt dużo ale zna się na rzeczy...

    Paulineczka_91, jak to wygląda w Invimedzie? Chodzi mi o koszty, badania itd.?

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caly monitoring tzn 30 dni jest za 300 zlotych. z umawianiem wizyt nie ma problemu. na badania np ja umawiam sie osobiscie z lekarzem. w czwartek bede miala sono hsg i jest to koszt 650 zlotych. troche duzo ale ufam mojemu lekarzowi wiec sie zdecydowalam u niego zrobic. naprawde polecam ta klinike.

  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 16 listopada 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze spróbuję z 2 cyklami, jeśli będzie klapa, to też się tam wybiorę. Cena hsg w sumie w miarę. A jakie badania kazali Ci zrobić przed hsg?

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • EwaLauren Koleżanka
    Postów: 54 18

    Wysłany: 17 listopada 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Już chyba podjęłam decyzje, zdecydowałam się na dr Wojciecha Grzybowskiego :) jak będę po wizycie napiszę relację ;) trzymajcie kciuki
    Hej Fatim,

    Bylas u Grzybowskiego? Jak wrazenia?
    Ja bylam u niego raz gdzies tak ponad rok temu i wydawal mi sie spoko... Wtedy jeszcze nie nie staralam, wiec ciekawa jestem Twojej opinii.

    7e2313663fc403a57b7a77ae1c773239.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Czy znacie jakiegoś ginekologa, który jest endokrynologiem ?zna ktoś dr Szafranko ?

    ja znam dr Szafranko. ALe widze ze w miedzyczasie juz zaszlas w ciaze:) Na jakiego lekarza w koncu sie zdecydowalas?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ