X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ginekolog warszawa
Odpowiedz

ginekolog warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzę do 2. Jeden na NFZ dr Nazaruk a drugi prywatnie dr Grzybowski. Ogólnie jestem zadowolona, choć mam też pewne wątpliwości. Nie dostaje się do dr prywatnego numeru żeby spytać się jak coś się dzieje a wielu ginekologów podobno daje numer kontaktowy. Nie mam też jeszcze karty ciąży założonej a wizyty są coraz droższe. Teraz za wizytę u dr z usg płacę 280zł a po skończonym 10tc będzie coś około 350zł >
    Najbardziej denerwuje mnie ten brak telefonu do dr, raz w sytuacji awaryjnej kobiety z recepcji nie chciały mnie skontaktowaćz dr ani podać numeru, powiedziały że numerów lekarzy nie podają a głowy nie będą mu zawracać w niedzielę :/ kiedy powiedziałam im, że mogą mieć moje dziecko na sumieniu to się na mnie wydarła "proszę mnie nie straszyć i nie grozić !" No i musiałam pójść do innego lekarza w klinice...

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to byłam wyczulona przy mojej poprzedniej lekarce. Na drugiej wiycie dala mi numer telefonu ale co z tego. Mialam isc do szpitala na badania oczywiscie w odpowiednim dniu cyklu. Kazala napisac sms ilestam dni przed juz nie pamietam ile. Napisalam, dni lecialy cisza. To dzownie. 2 razy dzwonilam dzien po dniu. W koncu dwa dni przed planowanym 3dniowym pobytem w szpitalu napisala sms...
    Ok, po szpitalu brakowalo mi wyniku badania jednego a ona stwierdzila ze do calej jej ukladanki moich (w wiekszosci) blednych chorob pasuje jeszcze zespol androgenny ale nie mam wyniku. Ale zebym za dwa dni napisala sms z przypomnieniem to ona bedzie w szptalu i sprawzi. Poprosilam zeby mi napisala sms czy ten wynik ok.
    Bylo to jakies pol roku teu i odpowiedzi nie dostalam...
    I juz se tam wiecej nie pojawilam :P
    Planujac ze bede sie starac o dzidziusia bardzo patrzylam czy lekarz jest w stanie pomoc mi w awaryjnych sytuacjach bo to bardzo wazne moim zdaniem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Polecam wam pana Leszka Huziora przyjmuje na NFZ w piastowie i prywatnie na bemowie, sympatyczny lekarz.

    polasia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam! Potrzebuje gina do prowadzenia ciazy najlepiej na nfz ktory by mi l4 wystawial ze wzgledu na charakter pracy a nie zagrozenie ciaza. Zna ktos? Moze polecic?

  • jodła30 Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 26 marca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pilnie potrzebuje komórki do dr Jolanty skorskiej. Jestem poza domem a dr dała mi swój kontakt na karteczce której nie mam. Czy ktoś z was może pomoc?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ