Forum Starając się - ogólne Głowa nie pracuje...
Odpowiedz

Głowa nie pracuje...

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 1 lutego 2015, 21:53

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  polkosia wrote:
  Nie chcę z mężem o tym rozmawiać. On nie jest przeciwny, ale jest sknerą, więc chowam, bo byłby zły, że kasę wydałam (jak sobie kupuję ubrania, to tak samo reaguje, więc nie chodzi o to, dla kogo). Pomimo, że to ja zarobiłam, to on by wolał tylko oszczędzać ;)

  Potrzebny jest zabieg HSG, bo lekarz twierdzi, że być może mam niedrożne jajowody, ale skierowania nie dał, a ja też specjalnie nie prosiłam (naprawdę nie mam ochoty na te badania, leczenie - pół roku szwendałam się po lekarzach). Może za jakiś czas...
  odsapnij, ale widzisz nie jestes zdiagnozowana. Ja tez juz długo chodze i mi sie w czasie rozklada wiec lepiej zrobic hsg itd.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego