X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Głowa nie pracuje...
Odpowiedz

Głowa nie pracuje...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Nie chcę z mężem o tym rozmawiać. On nie jest przeciwny, ale jest sknerą, więc chowam, bo byłby zły, że kasę wydałam (jak sobie kupuję ubrania, to tak samo reaguje, więc nie chodzi o to, dla kogo). Pomimo, że to ja zarobiłam, to on by wolał tylko oszczędzać ;)

    Potrzebny jest zabieg HSG, bo lekarz twierdzi, że być może mam niedrożne jajowody, ale skierowania nie dał, a ja też specjalnie nie prosiłam (naprawdę nie mam ochoty na te badania, leczenie - pół roku szwendałam się po lekarzach). Może za jakiś czas...
    odsapnij, ale widzisz nie jestes zdiagnozowana. Ja tez juz długo chodze i mi sie w czasie rozklada wiec lepiej zrobic hsg itd.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ