Forum Starając się - ogólne Głowa nie pracuje...
Odpowiedz

Głowa nie pracuje...

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 1 lutego 2015, 21:53

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  polkosia wrote:
  Nie chcę z mężem o tym rozmawiać. On nie jest przeciwny, ale jest sknerą, więc chowam, bo byłby zły, że kasę wydałam (jak sobie kupuję ubrania, to tak samo reaguje, więc nie chodzi o to, dla kogo). Pomimo, że to ja zarobiłam, to on by wolał tylko oszczędzać ;)

  Potrzebny jest zabieg HSG, bo lekarz twierdzi, że być może mam niedrożne jajowody, ale skierowania nie dał, a ja też specjalnie nie prosiłam (naprawdę nie mam ochoty na te badania, leczenie - pół roku szwendałam się po lekarzach). Może za jakiś czas...
  odsapnij, ale widzisz nie jestes zdiagnozowana. Ja tez juz długo chodze i mi sie w czasie rozklada wiec lepiej zrobic hsg itd.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego