Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2020, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Czy wasza położna środowiskowa jest zazwyczaj z tej samej poradni rodzinnej, do której należycie czy niekoniecznie?
    Czy położna środowiskowa robi jakieś wpisy do książeczki zdrowia dziecka?

    Coś czuję, że u Kłot akcja się rozwinęła. 😉
    Moja nie jest z tej samej poradni.
    Tak robi wpisy w książeczkę :)

    A Kłot na pewno nas powiadomi może wieczorkiem, czy coś poszło dalej :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 11 września 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia, paczka nadana 😘

    Edyta, moja położna jest z mojej poradni 😉

    Annia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 11 września 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Czy wasza położna środowiskowa jest zazwyczaj z tej samej poradni rodzinnej, do której należycie czy niekoniecznie?
    Czy położna środowiskowa robi jakieś wpisy do książeczki zdrowia dziecka?

    Coś czuję, że u Kłot akcja się rozwinęła. 😉

    Odpowiem na pierwsze pytanie, że moja nie jest z mojej przychodni ani nic. Totalnie losowa , przez tą szkołę rodzenia ale dziecko zapiszę do swojej przychodni, w sumie i tak ta moja tylko w szpitalu pracuje

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 11 września 2020, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Monitor oddechu - kupujecie?

    Na początku chcialam, ale zrezygnowałam z tego pomysłu. Koleżanka jedna mówiła ze niby spoko ale jak raz im się załączył to mieli zawal na miejscu a okazało sie ze maly sie tylko z niego zssunal.
    Kuzynka z kolei mowi z doświadczenia że po urodzeniu to sama będziesz jak ten monitor oddechu, bo Ci sie włączy czuwanie i już nie będziesz przesypiać nocy jak kiedyś tylko sama intuicyjnie będziesz kontrolować dziecko co chwilę.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 11 września 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    Czy gondola 85x35x24 od wewnątrz to duża gondola?

    Tak :)

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 11 września 2020, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Aktualizacja:

    +7,5 kg 🙈🙈

    No w koncu brzusio ruszył z kopyta :) jak już spodni nie dopniesz to nie da się ukryć ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2020, 11:25

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17198 23917

    Wysłany: 11 września 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    Czy gondola 85x35x24 od wewnątrz to duża gondola?
    Bardzo duża, chyba jedna z największych dostępnych. Moja ma tyle na zewnątrz.

    Moja mała też była owinięta pępowiną raz, ciągle się zastanawiam czy ten 1 dzień co prawie się nie ruszała nie był dniem kiedy gdzieś się przydusiła. Ale po porodzie od razu miała usg główki i wszystko ok. Dlatego choćby warto wybrać szpital z 2 stopniem referencyjnosci bo w 1 stopniu takiego badania nie zrobią bo nie mają możliwości. Ja się dowiedziałam o owinięciu dopiero jak wyszła, jak położna mówiła do lekarki że dziecko owiniete.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 11 września 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    A na żywo widziałaś ten wózek? Jeździłas nim?
    270 zł za samą gondolę?
    I tak mało, u nas 2w1 używane to koszt około 1000-1100 zł, ale stan bardzo dobry.
    A nie ma u ciebie w mieście firmy, która pierze wózki? U nas pranie wózka kosztuje około 40 zł.
    Dzisiaj jadę obejrzeć. To właśnie jest ze spacerówką cena, ale mi chodzi teraz głównie o gondolę, bo spacerówkę chce kupić potem jakąś nową, za pół roku. dziwne że tak tanio, może całkiem zdezelowany ten wózek 😃

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 11 września 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podsumowując
    małe rozmiary są w H&M, Smyku, Kik, Carter's newborn (gdzie kupić?), co tam jeszcze było?

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 11 września 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Też to widziałam i się zastanawiam jak to wygląda w rzeczywistości. Daj proszę znać. A możesz mi napisać chociaż pierwsza literę nazwiska tej lekarki? Skoro polecacie to nie chcę iść do nikogo przypadkowego.
    U mnie była dr Aneta W. Ale nie wiem czy tam ktoś inny to jeszcze robi, bo na wszystkich trzech była ona🙂

    KarolinaMaria lubi tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Stokrotka027 Autorytet
    Postów: 1340 1443

    Wysłany: 11 września 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Kłot, nie przejmuj sie wyprawką. Mąż zakończy temat 😊 Jeszcze niedawno pytałam kto przede mną rodzi i proszę 😉 Od poniedziałku dzidziuś mógł przyrosnąć nawet 200 g, także spokojnie. Dajesz Kłot! Będzie dobrze 😊
    Tak w ogóle od odejścia wód można tyle czekać ? Myślałam, że to od razu dzida do szpitala.


    Właśnie dziwie się ze się nie bała. Moja córka godzine po odejściu wód byla na świecie już ale skoro nie było skurczy itp u niej.mnie 5 min po odejściu wód zlapaly juz takie bóle krzyżowe i skurcze ze wilam.sie po łóżku szpitalnym jak glupia i tez odrazu krew poleciała 😏 Ja to się zawsze ,bałam jak juz w 40 tyg byłam ze mi wody w sklepie odejdą gdzieś 😅

    Sylwucha lubi tę wiadomość

    klz9cwa1dxf4t0ig.png

    23.12.2018 ❤❤ K.


    qb3c4z17l44uqb7t.png

    05.12.2020 💙💙 N.

    01.04 ⏸ 10dpo
    14.04 - Pęcherzyk ciążowy 🍀🥚5+5
    17.04 - Serduszko ❤ 6+1
    09.06 - Prenatalne 🙏💙Synek 💙🙏
    06.08 - 21+5 / 24 cm 440 g 💙
    09.10 - 30+5 / 1600 g 💙
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 11 września 2020, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Czy wasza położna środowiskowa jest zazwyczaj z tej samej poradni rodzinnej, do której należycie czy niekoniecznie?
    Czy położna środowiskowa robi jakieś wpisy do książeczki zdrowia dziecka?

    Coś czuję, że u Kłot akcja się rozwinęła. 😉

    To zależy gdzieś sobie wybierzesz. Ja wybralam położna nie z mojej przychodni. Tak naprawdę teraz wszystko mozesz wybrać sobie osobno według swojego uznania, oczywiście jesli masz taka możliwość... Ja akurat w mieście mam tego full do wyboru. Gorzej w tych mniejszych miejscowościach pewnie z wyborem.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 11 września 2020, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Podsumowując
    małe rozmiary są w H&M, Smyku, Kik, Carter's newborn (gdzie kupić?), co tam jeszcze było?

    Tylko w tym h&m jak chcesz male, to trzeba brać jeszcze mniejsze niz ten co chcem, bo h&m akurat dosyć spory z tego co pamiętam ich rozmiar 50 jest równy rozmiarowi 56 😛

    O F&F z tesco jeszcze dziewczyny pisaly ze sa małe.

    kic83 lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 11 września 2020, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Podsumowując
    małe rozmiary są w H&M, Smyku, Kik, Carter's newborn (gdzie kupić?), co tam jeszcze było?
    Pinokio.
    H&m 44 to jak inne 50-56

    Tutaj leży rózowy hm 44 bez stópek na Pepcowym pajacu 56

    9458eb746768.jpg

    doomi03, kic83 lubią tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2020, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Na początku chcialam, ale zrezygnowałam z tego pomysłu. Koleżanka jedna mówiła ze niby spoko ale jak raz im się załączył to mieli zawal na miejscu a okazało sie ze maly sie tylko z niego zssunal.
    Kuzynka z kolei mowi z doświadczenia że po urodzeniu to sama będziesz jak ten monitor oddechu, bo Ci sie włączy czuwanie i już nie będziesz przesypiać nocy jak kiedyś tylko sama intuicyjnie będziesz kontrolować dziecko co chwilę.
    Dokładnie. Ja to sie śmieje ze człowiek od razu śpi jak na Standby :)

    doomi03 lubi tę wiadomość

  • kkasia Autorytet
    Postów: 921 1972

    Wysłany: 11 września 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłot czekamy na wieści!!!! <3

    Jej Stokrotka ale Ty masz tempo tych porodów :D <3

    Ja mam dziś w planacch spotkanie z kumpelami i doczołgać się do sklepu po jakąs koszule dla męża bo w nd mamy sesjęęęę <3

    doomi03 lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm992xljdr.png

    9.12.2017r. 10tc [*] puste jajo płodowe
    18.01.2019r. Julcia <3 cc, kp
    19.03.2020 -> Jest ❤
    31.08.2020 -> usg 3 trym :) 1.5kg <3
    15.10.2020 -> usg 2520g <3
    21.10.2020 -> wizyta gin
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 11 września 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka027 wrote:
    Właśnie dziwie się ze się nie bała. Moja córka godzine po odejściu wód byla na świecie już ale skoro nie było skurczy itp u niej.mnie 5 min po odejściu wód zlapaly juz takie bóle krzyżowe i skurcze ze wilam.sie po łóżku szpitalnym jak glupia i tez odrazu krew poleciała 😏 Ja to się zawsze ,bałam jak juz w 40 tyg byłam ze mi wody w sklepie odejdą gdzieś 😅

    Ostatnio na webinarze położna wlasnie tez mowila, ze jak są tylko skurcze (a wody jeszcze nie odeszły) to z wybraniem sie do szpitala czekamy az skurcze beda dosyć regularne i intensywne, czyli jak Ci już przeszkadzaja normalnie funkcjonować. Kiedy odejda wody, to raczej nie czekamy, tylko ogarniamy siebie, pakujemy do konca torbe i jedziemy.
    Także jak widać nawet w tej kwestii co rusz to inna nauka 🤷

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 11 września 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny od mieszkania do swojego szpitala mam 60 km 🤣 ale na szczęście 95%trasy to autostrada więc droga zejdzie max 40 min.
    I jak ostatnio wybierałam położną do indywidualnej opieki przy porodzie, to jej powiedziałam, że jak się wszystko zacznie to żeby wzięła pod uwagę, że musimy dojechać do szpitala. A ona mi na to, że jeśli bym miała dodatni GBS i odeszłyby mi nagle wody, to mam dotrzeć do szpitala w ciągu 2 h od odejścia wód, powiedziała że mam wziąć prysznic, dopakować rzeczy i na spokojnie przyjechać. A jeśli GBS wyjdzie ujemny, to czekamy na skurcze. I że będziemy pod telefonem, bo wydłużamy czas oczekiwania w domu, a skracamy ten w szpitalu 👌
    Moją kuzynkę jej położna indywidualna tak przetrzymała w domu, że jak przyjechała na IP i ją zbadała, to powiedziała "o widać czarną czuprynkę" 🤣
    Ale kuzynka była meeega zadowolona 👍

    Zulugula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 11 września 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Czy wasza położna środowiskowa jest zazwyczaj z tej samej poradni rodzinnej, do której należycie czy niekoniecznie?
    Czy położna środowiskowa robi jakieś wpisy do książeczki zdrowia dziecka?

    Coś czuję, że u Kłot akcja się rozwinęła. 😉

    Nie, w mojej poradni jest położna z innego szpitala niż chce rodzić. Wzięłam położna ze szkoły rodzenia bo w tym właśnie szpitalu pracuje.
    A o wpisach nie wiem jeszcze nic.

    O ❤️
    Z ❤️
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 11 września 2020, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny
    zaczynam pakować torbę do szpitala 🏥 :)

    nick nieaktualny, Stokrotka027, Ounai, Lalia, doomi03, Anet.kaa, Sylwucha, Marti29, kiniusia270, Wik89, Annia, kar_oliv, dmg111, nick nieaktualny, Enigvaa, Julik, Ewa88 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
‹‹ 1522 1523 1524 1525 1526 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ