Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 11 września 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edytka to kocyk bambusowy z Colorstories, polecam.

    Kic, to wiązanie to kolejna rzecz, która jest zgodna z teoria, że życie weryfikuje. 😁 W śpiworkach dedytkowanych na tą pogodę to by mi Mikołaj zamarzł i kazali go tak owijać właśnie i to strzał w dziesiątkę wg mnie. 😁

    Biedronko dzwoń do tego lekarza, nawet gdyby wyszedł Ci covid to lepiej wiedzieć i spróbować łagodzić objawy. Zwłaszcza że teraz są nowe zasady kwarantanny i nie da się już utknąć na miesiące jak kiedyś.

    nick nieaktualny, kic83, Lalia lubią tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😫

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2020, 17:58

  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 11 września 2020, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2020, 05:53

    nick nieaktualny, KarolinaMaria, Zulugula, Annia, kic83, Ounai, Lalia, Inga28, doomi03, nick nieaktualny, Wik89 lubią tę wiadomość

  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3757 7631

    Wysłany: 11 września 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmg111 wrote:
    KarolinaMaria, Dorota Kozłowska, to ta mega dokładna i fajna :)

    Oooo, byłam kiedyś u niej na NFZ w Zabrzu, ale to było parę lat temu, jak jeszcze była w trakcie specjalizacji ;) dzięki wielkie!

    dmg111 lubi tę wiadomość

    🦄 2021 r.
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 11 września 2020, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka027 wrote:
    A dzwoniłaś do tej przychodni?
    Zadzwoniłam do mojej rodzinnej i ma oddzwonić. Wzięłam też jeden apap i już jest poniżej 38 stopni więc paracetamol pomaga robię sobie zimne okłady na czoło i zaczynam być głodna

    Ounai lubi tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 11 września 2020, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Też powiem że nie miałam oni o niczym nie wiedzą a mam już 39.2. Boję się

    Ja bym wolała mieć zrobiony test, dla własnej wiedzy nawet

    Annia lubi tę wiadomość

    O ❤️
    Z ❤️
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 11 września 2020, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkasia wrote:
    Dziewczyny czy na gbs można iść w 34+3 czy dopiero od 35+0 wiem ze głupie pytanie ale nadal mam problem z tymi tygodniami jak to liczą lekarze 😂
    Mi lekarz zrobił w poniedziałek, czyli 34+0, ale u mnie wszystko szybciej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2020, 16:53

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Stokrotka027 Autorytet
    Postów: 1340 1443

    Wysłany: 11 września 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Zadzwoniłam do mojej rodzinnej i ma oddzwonić. Wzięłam też jeden apap i już jest poniżej 38 stopni więc paracetamol pomaga robię sobie zimne okłady na czoło i zaczynam być głodna


    Mam nadzieje ,ze juz tylko będzie spadać a ty poczujesz się lepiej. 💪💪🤞🤞Odpoczywaj

    klz9cwa1dxf4t0ig.png

    23.12.2018 ❤❤ K.


    qb3c4z17l44uqb7t.png

    05.12.2020 💙💙 N.

    01.04 ⏸ 10dpo
    14.04 - Pęcherzyk ciążowy 🍀🥚5+5
    17.04 - Serduszko ❤ 6+1
    09.06 - Prenatalne 🙏💙Synek 💙🙏
    06.08 - 21+5 / 24 cm 440 g 💙
    09.10 - 30+5 / 1600 g 💙
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17198 23916

    Wysłany: 11 września 2020, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Dostałam właśnie od mojej przyjaciółki nosidełko Tula 🦊
    nfd.jpg
    Piękne są te tule. Właśnie wczoraj się zastanawialiśmy czy nie kupić jak mała już będzie siedzieć.

    Annia, kic83 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 11 września 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dmg gratuluję zakupu:)

    My w poniedzialek odbieramy wózek/fotelik.
    Pytanie: co pralyscie z tego ? Ten pokrowiec w gondoli tylko czy cos jeszcze?

    dmg111 lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 11 września 2020, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja też miałam w 34+3, więc szybciej. Nie kwestionowali tego wyniku.

    Ounai dajecie Martusi smoczka?

    Sylwucha lubi tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 11 września 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka027 wrote:
    Ja dobrze rozumiem? masz wysoka gorączkę, jesteś w 1 trymestrze ciąży? Twoj tata ma covid i jest w szpitalu . A ty się boisz isc do lekarza i przyznać że miałaś kontakt z osobą zarazona i chcesz leczyć się apapem? Wiesz ,że gorączka moze ,a nie musi powodować zaburzenie rozwoju twojego maleńkiego płodu? Zwlaszcza na Twoim etapie ciąży? jezeli jest wyższa niż 38 stopni to juz nie jest ciekawie a ty siedzisz na forum i się zastanawiasz, szczerze ja bym miala w dupie kwarantanne i tak ja masz a tu chodzi o zdrowie Twoje i dziecka.. ale No.moze jestem głupia i leczenie paracetamolem jest lepszym rozwiazaniem. No gdybym jeszcze w ciąży nie była to może.

    Zgadzam się że Stokrotką w 200%

    Stokrotka027 lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 11 września 2020, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejsze zakupy 😍

    9f3293175c75.jpg

    Ounai, Lalia, dmg111, Annia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17198 23916

    Wysłany: 11 września 2020, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Kicku, czytałaś te książki? Jak wrażenia po tej Zawistowskiego? Czaję się na nią.

    Doomi, tak, robię zdjęcia od początku w tych samych spodniach, ale dziś ciężko wchodziły nawet na biodra, czyli tyłek też mi urósł. 😕

    Muszli laktacyjnych używa się właśnie tak, jak Lalia wyjaśniła, gdy podczas karmienia sączy się mleko z drugiej piersi, to można je łapać do muszli. Ale nie wiem, czy to jest aż tak niezbędna rzecz.

    Anetko, dziewczyny wcześniej polecały bardzo majtki firmy Horizon.

    Ounai, byłam właśnie ciekawa, jak wygląda chustowanie noworodka, bo niby się mówi, że nie wolno go nosić zupełnie pionowo, tylko nieco pod ukosem. Ja też zamierzam chustowac najwcześniej jak tylko się da, już znalazłam doradcę chustonoszenia. Kupię od razu od niej chustę. To świetna sprawa m.in. na kolki i na bioderka, zwłaszcza przy dysplazji. 😉
    Nas doradca od razu ostrzegała, że noszenie ok, ale max 5h na dzień, żeby pamiętać o tym, żeby nie popadać w skrajność. Ja staram się ją odkładać, chusta ma być na dni kiedy będzie nieodkladalna. No i dziś śpi sobie właśnie drugą godzinę na spacerze bo mąż chciał koniecznie ją zamotać ;)

    Te kompresy nie mają wycięcia, ale mają jakiś taki skład który naprawdę pomaga. Jak je odłożyłam i wróciłam do lanoliny to ból sutkow wrócił.

    Kic, strasznie szybko ucieka czas jak dzidzia już jest. Ojcowski chce wziąć na Święta.

    Annia, Miki jest piękny ❤️❤️❤️

    kic83, Annia lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 11 września 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mnie rozwalił w środę. Najpierw się zastanawiał czy 4 Kamery nam wystarczą a potem doszedł do wniosku,że chce żeby malutka była bardziej do mnie podobna bo on ma brzydkie i Duże stopy (jak na faceta przystało -46 gira 😂) i ma czarne włosy i będzie miała WĄSA 😂😂 bo on miał kilka koleżanek które miały czarne włosy i wszystkie miały wąsa 😂😂

    Lalia lubi tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2337 4518

    Wysłany: 11 września 2020, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Inga, piekny!
    To teraz wizytujemy z Gustawami tego samego dnia :)

    Super! ❤️🤗

    Wik89 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2337 4518

    Wysłany: 11 września 2020, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Inga śliczny Gucio! A raczej Gustaw, bo to juz kawał chlopa😍

    Oj tak! Daje ostatnio popalić w brzuchu 😅

    age.png

    age.png
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 11 września 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmg111 wrote:
    KarolinaMaria, Dorota Kozłowska, to ta mega dokładna i fajna :)
    O , to ja miałam u innej, też dokładna, ale mniej miła chyba 😃
    Kupiliśmy ten wózek używany, anex sport 2w1. Gondola troche zabrudzona, ale spokojnie się dopierze. Edyciak, fajny ten wózek się wydaje, lekki jest dosyć i zwrotny, ale wydaje mi się że on bardziej na chodniki i tak do miasta się nadaje, nie na chodzenie po polach i wyboistych drogach , bo taki delikatny się wydaje.

    Ounai, KarolinaMaria, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 11 września 2020, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KITKA! Mamuśki zapraszają Cię oficjalnie do rozgoszczenia się już w końcu na dobre też i u nas ;) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤰👶🙆

    Zulugula, Ounai, nick nieaktualny, kar_oliv, Lalia, dmg111, Anet.kaa, Annia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Julik, Ewa88 lubią tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 11 września 2020, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka aaaaa!!! 💚💛💚

    💙
    💗
‹‹ 1529 1530 1531 1532 1533 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ