Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Madziulix Twoja beta to już tylko formalność 🙆‍♀️ ale czekamy!
    Pewnie wynik będzie jak będę w pracy i będę siedziała zaryczana haha 🙏🏼😂😘

    Ounai lubi tę wiadomość

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3238

    Wysłany: 23 października 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Jeszcze nie dziękuje bo nie chce zapeszać 😘


    taki test to już nie domyślanie się ;) tak jak zulu napisała - beta to już tylko formalność :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17193 23915

    Wysłany: 23 października 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Ounai tak, to jest test z dzisiaj
    https://zapodaj.net/e9177a59e04fc.jpg.html
    Ojaciękręcę!!! 😱😱😱 To beta tutaj już jest tylko formalnością! Opłaca się robić deale z Kickiem 👍

    nick nieaktualny, Lalia, kic83, doomi03 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Ounai tak, to jest test z dzisiaj
    https://zapodaj.net/e9177a59e04fc.jpg.html

    Piekna, różowiutka kreska! :) beta to formalność. Fajny test - u mnie najlepiej wybarwial sie nord test i clearblue ten z rossmanna , a najgorzej Pink superczuły - byl blady mimo bety ponad 140 😂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2020, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek wrote:
    Piekna, różowiutka kreska! :) beta to formalność. Fajny test - u mnie najlepiej wybarwial sie nord test i clearblue ten z rossmanna , a najgorzej Pink superczuły - byl blady mimo bety ponad 140 😂
    No pinki się podobno ciężko wybarwiają 😃
    Ten kupiłam bo ponad 1000 opinii było na Allegro, ze bardzo wcześnie wykrywa ciąże 😃

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2020, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Ojaciękręcę!!! 😱😱😱 To beta tutaj już jest tylko formalnością! Opłaca się robić deale z Kickiem 👍
    Masz racje! Haha Kic to czarownica!!! 😃😂

    kic83, Ounai, doomi03 lubią tę wiadomość

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 23 października 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2020, 22:07

    LaBellePerle, Annia lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 23 października 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe jak się masz dziś?

    💙
    💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    No pinki się podobno ciężko wybarwiają 😃
    Ten kupiłam bo ponad 1000 opinii było na Allegro, ze bardzo wcześnie wykrywa ciąże 😃

    Tez mialam z allegro najtańszaki, tylko takie paskowe z niebieskim końcem - mialam w zapasie 20 i codziennie robilam, zeby sprawdzac czy ciemnieje 😂 szalona jestem na tym punkcie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2020, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek wrote:
    Tez mialam z allegro najtańszaki, tylko takie paskowe z niebieskim końcem - mialam w zapasie 20 i codziennie robilam, zeby sprawdzac czy ciemnieje 😂 szalona jestem na tym punkcie
    Jakby Kic nie urodziła to do tej pory bym nie zatestowala 😂 pomyślałam sobie „ciul Kic urodziła to może ja zaszłam, walić to ze jestem 9 dpo” 🤭

    nick nieaktualny, Lalia, Enigvaa, kar_oliv, kic83, Nikaa92, Ounai, doomi03, Stokrotka027, dmg111 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2020, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Jakby Kic nie urodziła to do tej pory bym nie zatestowala 😂 pomyślałam sobie „ciul Kic urodziła to może ja zaszłam, walić to ze jestem 9 dpo” 🤭


    Ja testy od 6dpo robilam i nie moglam wytrzymac, co tam, ze biel az w oczy raziła, ze mroczki zostawały 😂podziwiam i juz gratuluje ! ❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • patrycja92 Autorytet
    Postów: 444 579

    Wysłany: 23 października 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBelle to są małe kroczki wielkiego człowieka!! Super wiadomość ☺️ Oby maluszek przywierał na wadze ☺️
    Kic super ze na weekend będziecie już w domciu we 4 ☺️🥰
    Madzia tak jak dziewczyny piszą dla mnie taka kreska ze wiadomo ze już coś już jest na rzeczy ☺️ A później tylko czekanie od wizyty do wizyty ☺️🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 14:09

    nick nieaktualny, kic83 lubią tę wiadomość

    starania od 07.2019
    diagnoza, badania, dieta, suplementy 02.2020
    wit d, witaminy dla kobiet Solgar, inofem, bromergon, folik
    8 cs
    28.03 ⏸️ beta 146 <3
    01.04 beta 867

    Baby nr 2 😍
    30.01 ⏸️
    02.02 beta 123
    04.02 beta 379
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 23 października 2020, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2020, 22:07

    Zulugula, Lalia, kar_oliv, kic83, Inaa89, Karenira, Ounai lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Maniaaa. Autorytet
    Postów: 1118 3552

    Wysłany: 23 października 2020, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Jakby Kic nie urodziła to do tej pory bym nie zatestowala 😂 pomyślałam sobie „ciul Kic urodziła to może ja zaszłam, walić to ze jestem 9 dpo” 🤭
    Madzia ja robiłam test 8 dpo i to z popołudniowego moczu i odrazu pojawiła się 2 kreska 😁 a później przez chyba tydzień robiłam codziennie rano test żeby sprawdzić czy ciemnieje 😅😅

    nick nieaktualny, doomi03 lubią tę wiadomość

    A🩷 27.11.2020
    M🩵02.07.2025
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2020, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 16,73. Proga jeszcze nie ma 🤭

    nick nieaktualny, Suszarka, Lalia, Ladyo, LaBellePerle, Nowastaraczka, Annia, calanthe, KarolinaMaria, kar_oliv, patrycja92, Nadzieja94, Fragaria, Zulugula, kic83, Enigvaa, Inaa89, Karenira, Ounai, doomi03, Anet.kaa, Stokrotka027, Nikaa92, nick nieaktualny, dmg111 lubią tę wiadomość

  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 23 października 2020, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Beta 16,73. Proga jeszcze nie ma 🤭
    Bardzo ładna beta! Gratulacje 🥳 Moja była taka leniwa że 12dpo było dopiero 21.9 🤭

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 23 października 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia w ciąży 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

    200w.webp?cid=6c09b9522ewsu2r3ilho24pf40c5dia8iq31f3vyt6yy3ufv&rid=200w.webp

    nick nieaktualny, calanthe, kar_oliv, kic83, Enigvaa, Inaa89, Suszarka, nick nieaktualny, doomi03, Ewa88 , dmg111, Julik lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 23 października 2020, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fragaria wrote:
    Prawdę mówiąc nie wiem jak mówią przepisy odnośnie tego co jest niezbędne do odbioru, możliwe że deweloperski stan byłby wystarczający. My już trochę dalej, aktualnie wykańcza nas wykończeniówka. Mamy podłogi wszędzie na gotowo, łazienka wyplytkowana. Zostało nam jeszcze zamontować prysznic, szafkę z umywalka, kuchnia, posprzątać i będziemy przewozić meble 😊😊

    Ekstra! A co do budowy, moja ciotka juz 5lat mieszka w domu konstrukcji szkieletowej. Oni niestety mieli kiepska firme i duzo nerwow bo kierowali sie tylko kosztami, ale ogolnie calosc na plus :) oby Wam sie dobrze mieszkalo! 😍

    Fragaria lubi tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Beta 16,73. Proga jeszcze nie ma 🤭

    Moja 11dpo 32,12 :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Maniaaa. Autorytet
    Postów: 1118 3552

    Wysłany: 23 października 2020, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia to już oficjalnie witamy w gronie goracych mamusiek ❤️🤰

    nick nieaktualny, doomi03 lubią tę wiadomość

    A🩷 27.11.2020
    M🩵02.07.2025
‹‹ 2021 2022 2023 2024 2025 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ