Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3757 7631

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emdar, no właśnie! W ogóle nie widać po Tobie waszych 'dobrych' nocy 🤣 widzę w tle, że i prosecco będzie z czego wypić 😁

    Ounai, wszystkiego najlepszego dla Tymka! To już poważny chłopak.

    Dużo zdrowia dla wszystkich chorych, u nas mikro katar, walczymy inhalacjami.

    Dziewczyny, zdrowia i miłości w te Święta ❤

    emdar, Annia, nick nieaktualny, kar_oliv, Clover, Lalia lubią tę wiadomość

    🦄 2021 r.
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam tylko na chwilke zyczyc Wam wszystkim Wesolych swiat, duzo zdrowia, szczescia i spelnienia marzen. Spędźmy ten czas ze swoimi najbliższymi tak jak lubimy najbardziej ❤️❤️

    MoTyLeK🦋, asias86, dmg111, nick nieaktualny, kar_oliv, Clover, Ewa88 , emdar, Lalia lubią tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajka wrote:
    Tak, Wesołowski 😀😀
    Ja też miałam iść do Sieniawskiej, ale miała odległe terminy. Ale ona jest bardzo polecana.
    A do jakiej cdl chodzicie?
    Wiesz, mi jedna cdl wciskała, że Maja się najada piersią, po tym jak przystawiana wrzeszczy i przystawia się na minutę dwie a pierś po tym pusta a potem Maja dalej wrzeszczy 😀 albo chciała mi zagłodzić dziecko, zalecając aby dawać po piersi po 40 ml mm, a dziecko po tym dalej płacze, po czym wsuwa 120ml, a ona dalej "nie jest głodne, tylko trzeba je zająć" :D

    Byłam w zaufaj położnej w Gdyni u Ani Bulczak

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nadrobię, ale życzę Wam wspaniałych Świąt, w zgodzie, miłości, spokoju i zdrowiu 🤩❤️🌲🎁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2021, 22:23

    emdar, asias86, Ladyo, dmg111, Angie1985, nick nieaktualny, kar_oliv, Nowastaraczka, Clover, KarolinaMaria, calanthe, Lalia lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • emdar Autorytet
    Postów: 3426 6208

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziękuję za komplementy,ale metryka nie kłamie. Faktem jest,że nigdy mi nie dawali tyle lat ile miałam, a jak już mam małe dziecko to w ogóle każdy myśli "no niemożliwe żeby miała 4 dyszki"😄😄😄. Co do formaliny, to bardzo bardzo polecam czysty retinol (0,5%); a co do wyglądu po nieprzespanych nocach to makijaż czyni cuda 😄
    Ounai, Najlepszego dla Tymka 🎂🍰🎁!

    Ounai, dmg111, nick nieaktualny, KarolinaMaria lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • asias86 Autorytet
    Postów: 655 1034

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Tymka

    dmg111 lubi tę wiadomość

    Kuba 26.07.2020

    Bartek 27.10.2022
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2222 6124

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystkiego najlepszego dla Was w te święta ❤️❤️❤️ I korzystając z okazji chciałabym Wam podziękować za ten wspólny rok, za to ze tu jesteście :) tratuje Was jak przyjaciółki, z którymi zawsze można pogadać, poplotkować ❤️

    dmg111, nick nieaktualny, Angie1985, kar_oliv, Clover, KarolinaMaria, Suszarka, Lalia lubią tę wiadomość

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2222 6124

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igusia ❤️ Ślicznotka nasza!!! Emdar - hallllooo, straż pożarna! Proszę przyjechać na forum bo mamy tu mega hot mamę 🔥🔥🔥🔥

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2021, 13:34

    dmg111, emdar, KarolinaMaria, Suszarka, Lalia lubią tę wiadomość

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    be9c722e9839.jpg
    Dziewczyny życzymy Wam i Waszym rodzinom zdrowych spokojnych, przeżytych we wspaniałej atmosferze świąt. Dużo dużo zdrowia. Całujemy mocno.

    nick nieaktualny, emdar, kar_oliv, Nowastaraczka, Clover, KarolinaMaria, calanthe, Suszarka, Ladyo, dmg111, asias86, Lalia, Annia, MoTyLeK🦋 lubią tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai sto lat dla Tymka.🥳


    Emdar wyglądasz jak 20 -stka. 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

    Ounai, KarolinaMaria, emdar lubią tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zycze wam spokojnych, rodzinnych swiat. Pelnych milosci, cudownych chwil. Pieknych prezentow pod choinka. Ach i niech to beda biale swieta.

    Zdrowka dla wszystkich.

    Ounai wszystkiego naj dla Tymka.

    Emdar pieknie wygladasz.


    Suszarko Iga piekny slodziak😍😍.

    Angie pieknie wygladacie z Jagodka😍😍😍.


    Belie, Angie dziekuje.jestesmy zakochani w naszej kociej dziecinie. Dzieci to samo.



    Angie1985, emdar, kar_oliv, Clover, Ounai, Suszarka, dmg111, nick nieaktualny, Lalia lubią tę wiadomość

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, zdrowych i spokojnych Świąt 💫

    emdar, kar_oliv, nick nieaktualny, Clover, KarolinaMaria, dmg111, Lalia, MoTyLeK🦋 lubią tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zdrowia, aby uśmiech nie schodził wam z twarzy 😊🌲bądźcie spokojne i szczęśliwe 🥰

    nick nieaktualny, Clover, KarolinaMaria, emdar, dmg111, Lalia, MoTyLeK🦋 lubią tę wiadomość

    atdcgu1rjappkskg.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych i cudownych Świąt!😘🎅🌲🎄🎄

    Clover, KarolinaMaria, emdar, dmg111, kar_oliv, Lalia, MoTyLeK🦋 lubią tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • Clover Autorytet
    Postów: 2035 2951

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Pięknych chwil spędzonych razem z najbliższymi, odpoczynku. Zresetujcie się, zapomnijcie na chwilę o troskach i problemach. Niech ten czas będzie przepełniony miłością i zrozumieniem. 🎄😘

    KarolinaMaria, emdar, dmg111, kar_oliv, MoTyLeK🦋 lubią tę wiadomość

    06.02.2021 👶💙

    age.png
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1735 999

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia Spędzonych w Gronie Rodzinnym 😊

    emdar, dmg111, kar_oliv, Lalia, MoTyLeK🦋 lubią tę wiadomość

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1735 999

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emdar serio wyglądasz na max 30🤔
    Suszarko Iga ma już kolczyki? Skąd jej stylówka z pierwszego zdjęcia?

    emdar, Suszarka, dmg111 lubią tę wiadomość

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, piękne jesteście i przesłodkie macie dzieciaczki ❤️


    Chciałabym Wam życzyć dużo zdrówka i jeszcze więcej miłości ❤️ bo będąc zdrowym i czując się kochanym naprawdę możemy wszystko ❤️

    Ewa88 , KarolinaMaria, dmg111, kar_oliv, emdar, MoTyLeK🦋 lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 14:56

    Lalia, KarolinaMaria, dmg111, kar_oliv, emdar, Ewa88 , MoTyLeK🦋 lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:
    Suszarko Iga ma już kolczyki? Skąd jej stylówka z pierwszego zdjęcia?
    Tak, ma.
    Sweterek i szorty to zestaw z Primarka z Vinted. Rajstopki Calzedonia.

    Ewa88 lubi tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
‹‹ 4564 4565 4566 4567 4568 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ