X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8490 18599

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w temacie butów, to będzie post:

    LALIA BUTO-ŚWIR (NIE)POLECA 😂


    Nike Star Runner 3
    Dostępne w Deichmannie za 139 zł, ja kupiłam na 50style za 79zl (przy zakupach za 250zl było-20%).
    Leciutkie, elastyczne, dużo miejsca na paluszki. Jedyny minus to rozmiarówka, nie ma co patrzeć na rozmiar, trzeba patrzeć na tabelę rozmiarów. Dużo kolorów, w tym różowe i liliowe dla dziewczynki 😁
    https://ibb.co/vmvTxbB



    UP8 Dizzy
    Firma totalnie mi nie znana, wzięłam w 50style żeby dobić do 250zl i mieć rabat (Grażyna). Ale totalne zaskoczenie na plus. Jeszcze lżejsze i bardziej elastyczne niż Nike. Lepsze też na wysokie podbicie, bo język jest bardzo głęboki. Odsyłam tylko dlatego że są materiałowe, a ja szukałam czegoś co się nada po deszczu. Cena petarda. Rozmiarówka kosmiczna (zamawiałam 24 i były ok) więc trzeba patrzeć na tabelę. Są szare i różowe. Gdyby nie to że mamy teraz trampki ze smyka to bym zostawiła.
    https://ibb.co/9G3RHGg


    Sandały Lasocki Kids
    Na żywo przepiękne, zamówiłam granatowe i przepadałam. Są jeszcze brązowe i różowe. Ale niestety podeszwa twarda jak drewno. Niestety NIE POLECAM mimo oznaczenia Zdrowa stopa
    https://ibb.co/9tC7w6s


    Sandały Geox i sandały Primigi
    Jedne i drugie elastyczne, ładne, na "moją rękę" spełniają wymagania dotyczące butów dla dzieci.
    Rozmiarówka raczej typowa. Odsyłam bo za duże.
    https://ibb.co/dg53Wt9
    https://ibb.co/Zf1KHN7


    Ale jeszcze w temacie sandałów, to mam takie "spostrzeżenie". Większość sandałów które oglądałam to sandały, które albo mają zakryte paluszki i wtedy jeden rzep w okolicy kostki lub sandały z odkrytymi palcami, które mają dwa/trzy rzepy w okolicy kostki i śródstopia.

    Nie wiem czy ja przegielam z rozmiarem (Olek ma ostatnie dni 20 ale nosi już 21) bo zamówiłam 22 żeby były na lato, czy Olek ma jakoś wyjątkowo wąską stope, ale stopka mu latała po całym buciku. Ten jeden rzep w okolicy kostki tylko trzymał buta na nodze, a stopa w bucie żyła swoim życiem.

    W trzewikach, adidasach czy trampkach rzepy czy wiązanie jest w okolicy podbicia więc ten pojedynczy rzep średnio się u nas sprawdził.

    Na eobuwie sandałki z zakrytymi paluszkami ale dwoma rzepami znalazłam z firmy Bartek, Superfit i Biomecanics ale wyglądały mega topornie.

    Wczoraj na answear zamówiłam sandały Mrugała, jak tylko przyjdą, to dam znać 🙂
    https://ibb.co/g9cC9hs



    Dziękuję, skończyłam 😂😂


    P.s. gdyby jakaś firma chciała nawiązać współpracę to zapraszam, barter mi w zupełności wystarczy 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2022, 09:40

    Maminka89, Ewa88 , Ladyo, Annia, Nowastaraczka, KarolinaMaria lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Maminka89 Autorytet
    Postów: 303 435

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia super, że dodajesz posty o butach😉. Wiadomo, że nie każdemu będą pasować, jak np. U nas trampki ze Smyka nie podeszły Młodemu, ale ile dziewczyn kupiło z polecajki 😉.

    Lalia lubi tę wiadomość

    mhsv2n0agptpbs6g.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4018 5404

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2022, 13:23

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia, dzięki za post o butach. Ja zamówiłam właśnie podobne geoxy sandałki tylko nie zauważyłam że termin dostawy to koniec kwietnia. Wziŕłam rozmiar 22 więc pewnie będą do oddania.
    Te trampeczki ze smyka tak się wyprzedały że nie ma żadnego rozmiaru już :( może przejde się stacjonarnie to coś będzie.

    Dzięki dziewczyny za rady odnośnie zastoju. Wczoraj walczyłam, było.lepiej ale dziś znpwu rano pierś bardzo bolała. Znowu masowałam, pałam gorącą wodą, przykładałam szczoteczkę elektryczną która wibruje aby to rozbić, odciągałam. Jest lepiej ale nadal czuje. Muszę kupić z polecenia Ounai luteinę. Oby tylko nic poważnego nie złapałp mnie na święta - bo wiecie jak to zawsze musi być pechowo.

    Karolina, czyli Pola może mieć to samo co Mati z tym wilczym apetytem. Jak liczę to ona z pół litra mleka kub więcej wypija na tym okołonocnym karmieniu + butla na drzemkę. Stałych posiłków też je więcej.

    W żłobie bez zmian - płaczki. Na placu zabaw zaczepia wszystkie dzieci, niczego się nie boi a tam 80% czasu płacze. Właśnie po nią idę, zobaczymy jak będzie dziś.

    Na święta też nic nie robię, nafaszeruje czymś jajka i może zrobię żurek bo po prostu go lubię. Niby mamy iść do teściowej bo moja mama jest na urlopie ale jeszcze nic się nie zgadywaliśmy - tak to jest z moją teściową :D na przygotowanie przez nią wszystkiego też nie mam co liczyć.
    Macie jakiś sprawdzony przepis na żurek?

    Lalia lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9207 15293

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2022, 12:45

    Lalia lubi tę wiadomość

    💙 11.2020
    💗 11.2023
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8490 18599

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu, w geoxach 22 Olek miał dobre 2 cm zapasu 😂
    Ale te geoxy mi się bardzo podobały 👌 jak mrugały się nie będą nadawać, to zobaczę czy nie wrócimy do tych geoxow tylko np w mniejszym rozmiarze 🤔

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Ola93 Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy przed ciąża robiłyście badania na cytomegalie i toksoplazmoze? Czy już w trakcie ciąży?

  • Annia Autorytet
    Postów: 6030 9660

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia, dzięki za analizy butowe. Mi się to bardzo przydaje. Jak w pracy? :)

    Ola, ja robiłam toksoplazmozę przed straraniami, później w ciąży też musiałam oznaczyć, bo miałam ujemną wyjściowo. CMV nie robiłam, bo kiedyś miałam badanie to i byłam już dodatnia więc nie powtarzałam.

    Clover, super efekt. Ja też bardzo lubię keratynę. :)

    Jak napisałyście o rozmiarach stóp waszych dzieci to ja się teraz boję czy Mikołajowi stopa nie urośnie docelowo do rozmiaru "rozmiar-o-jeden-mniejszy-od-kajaka...". :P

    Lalia lubi tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1732 999

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka ja robię żurek w thermomix :) planuję też zrobić mazurek chałwowy i jakieś jajka nadziewane i to chyba na tyle :P Pierwsze święto i tak idziemy do teściów a drugie do moich rodziców.

    Lalia ja mam zupełnie inne doświadczenie co do prostowania keratynowego, niż mówi Twoja fryzjerka :) Kiedyś moje włosy były podatne, bardzo faliste, wystarczyło dać trochę pianki w mokre włosy i wygnieść i miałam loki jak po lokówce. Ale jakieś 10 lat temu robiłam prostowanie keratynowe (2 razy w odstępie ok roku) i po samym zabiegu włosy miałam idealnie proste i gładkie, ale nawet lokówką nie mogłam zrobić loków...Dzisiaj dalej włosy mi nie powróciły to stanu przed prostowaniem. Może to tez zależy od zużytego preparatu, fryzjerki itp. ale w moim przypadku to napewno nie był tylko zabieg wygładzający.

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1732 999

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia a patrzysz też z czego są wykonane buty? Pytam bo np fizjommomy odradzała byty np z poliestru, pytam bo mam na oku jedne adidaski ze smyka ale skład właśnie kiepski :(

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
  • MoTyLeK🦋 Autorytet
    Postów: 1310 1232

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    Lalia, dzięki za analizy butowe. Mi się to bardzo przydaje. Jak w pracy? :)

    Ola, ja robiłam toksoplazmozę przed straraniami, później w ciąży też musiałam oznaczyć, bo miałam ujemną wyjściowo. CMV nie robiłam, bo kiedyś miałam badanie to i byłam już dodatnia więc nie powtarzałam.

    Clover, super efekt. Ja też bardzo lubię keratynę. :)

    Jak napisałyście o rozmiarach stóp waszych dzieci to ja się teraz boję czy Mikołajowi stopa nie urośnie docelowo do rozmiaru "rozmiar-o-jeden-mniejszy-od-kajaka...". :P
    Może będziesz miała taki egzemplarz jak moj Filip :) ma 6 lat, ubrania na 134 a noga 34 🤦‍♀️ dzieci w jego wieku w rzedszkolu noszą ubrania 116/122. Buty nie wiem, ale nasza Zuzia ma 10 lat i nosi 34. Takze widzisz. A Filip jest barfzo wysoki względem rówieśników po prostu.

    Annia, Wik89 lubią tę wiadomość

    202010315365.png
    201804054565.png
    201603125262.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8490 18599

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anniu, ale wiesz co się mówi o facetach, im dłuższa stopa tym większy.. 🤭🤣

    W pracy w porządku! Pierwszy dzień mega stres i mega chaos, czułam się jak dziecko we mgle 😂 ale wszyscy bardzo mili i pomocni i już było w porządku 👌 zaliczyłam kilka wzruszeń gdy kilku uczniów, takich dość wymagających i trudnych, mnie poznało i ewidentnie się ucieszyli na mój widok 🥺💙😁 może trochę głupio o tym pisać, ale bez uszczypliwości i jadu też się nie obeszło, bo kilku osobom chyba się nie spodobał, że po ciąży wróciłam do swojej wagi, a w sumie to nawet trochę mniej i od razu było widać kto mówił to w formie komplementu (że drobna, że super forma, że młodziutko wyglądam) a kto chciał mi dopiec (kur*a jaka chuda, ja pier*le patrzcie jak schudła, Ty w ogóle byłaś w tej ciąży?!- taaa, w szkole też niektórzy potrafią trzmać poziom), ale to chyba wszędzie są takie osoby..

    Ewa, ja mam włosy puszące się, szorstkie, wysokoporowate, gęste, kręcone i prostowanie ich takie zwykłe nigdy nie dawało efektu tafli. Raz zrobiłam zabieg prostujący szamponem Kach organic i pięknie je wygładziło, ale to też nie był efekt drutów, lokówka może nie robiły się rurki, ale dały się podkręcić. Efekt trzymał się jakoś 8 miesięcy. Po tym czasie zaczęły mi się mega, mega, mega plątać i koltunic włosy. Zabieg miałam w 2019, utrzymywał się do początku 2020. Skręt mi wrócił tak naprawdę po porodzie, ale tylko jeśli go wydobywam. Jeśli pójdę spać w mokrych i tylko umytych, to się podkręcą, pocałują, spusza, ale kształtu nie mają.
    Przy wydobywaniu (rozczesywanie na mokro, odgniatanie na mokro żelem i suszenie dyfuzorem) to udaje mi się wydobyć taki skręt:
    https://ibb.co/XSrpMm1

    P.s. To ta panterka z pierwszego dnia pracy 🤣💙

    Annia, Ewa88 , MoTyLeK🦋, Anet.kaa, Clover, Wik89, KarolinaMaria, dmg111 lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8490 18599

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:
    Lalia a patrzysz też z czego są wykonane buty? Pytam bo np fizjommomy odradzała byty np z poliestru, pytam bo mam na oku jedne adidaski ze smyka ale skład właśnie kiepski :(

    Ewcia (która nie jesteś Ewą 🤣), ogólnie patrzę, dlatego Olek miał Ricosty skórzane, trampki ze Smyka z bawełny, a sandały też skórzane. Ale Adidasy z założenia mają być (przynajmniej dla mnie) na pogodę kiedy jest chłodniej, albo po deszczu, albo do chodzenia po trawie itd i mają mieć chociaż troszkę funkcję wodoodporną, a żeby taką miały to niestety muszą być ze sztucznych materiałów. Wydaje mi się (to moje zdanie) że w chłodne dni ta stopka w sztucznym bucie nie będzie się pocić, ale właśnie z myślą o ciepłych dniach kupiłam bawełniane trampki. W przypadku adidasów/sneakersów trzeba też patrzeć dokładnie, bo może się okazać że poliester jest z zewnątrz, a wkładka i wnętrze już z bawełny.
    Jeśli Cię to bardzo martwi, to opcja numer dwa to skórzane buty tylko dobrze zabezpieczone jakimś impregnatem 👌

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    Jak napisałyście o rozmiarach stóp waszych dzieci to ja się teraz boję czy Mikołajowi stopa nie urośnie docelowo do rozmiaru "rozmiar-o-jeden-mniejszy-od-kajaka...". :P
    Mam to samo. Wczoraj mąż odebrał trampki ze Smyka rozmiar 23, zostawiam bo potrzebne mi na już, ale 24 byłyby lepsze 😎

    Ewa, nie wydaje mi się żeby to był efekt keratyny. W ciągu 10 lat cała długość włosów Ci przecież odrosła, zapewne kilka razy (chyba że masz włosy do kolan, ale chyba nawet wtedy z raz by zdążyły odrosnąć całe). A to prostowanie nie działa na cebulki włosów itd., żeby miało moc zmienić ich właściwości na stałe.

    Na święta nie robię nic, z bólem serca oddaję głos mojej mamie. Jak słyszę jakie ona ma plany to jestem trochę przerażona, boję się żee ze zmęczenia padnie przy stole 🙈 mam zrobioną hennę, mani i pedi bo robiłam przed szpitalem. Więcej grzechów nie pamiętam 😁

    U nas była położna, Jagódek przybrał 150g od soboty 👍
    Zostawiam Wam smaczka na noworodzia 😎
    7c0e1337cfbf.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2022, 13:01

    Lalia, Annia, Nowastaraczka, Iryska, Zulugula, Enigvaa, Ewa88 , MoTyLeK🦋, asias86, Clover, Ladyo, Ania81, Wik89, KarolinaMaria, Belie, patrycja92, kic83, Tajka, emdar, dmg111 lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Annia Autorytet
    Postów: 6030 9660

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Ewcia (która nie jesteś Ewą 🤣), ogólnie patrzę, dlatego Olek miał Ricosty skórzane, trampki ze Smyka z bawełny, a sandały też skórzane. Ale Adidasy z założenia mają być (przynajmniej dla mnie) na pogodę kiedy jest chłodniej, albo po deszczu, albo do chodzenia po trawie itd i mają mieć chociaż troszkę funkcję wodoodporną, a żeby taką miały to niestety muszą być ze sztucznych materiałów. Wydaje mi się (to moje zdanie) że w chłodne dni ta stopka w sztucznym bucie nie będzie się pocić, ale właśnie z myślą o ciepłych dniach kupiłam bawełniane trampki. W przypadku adidasów/sneakersów trzeba też patrzeć dokładnie, bo może się okazać że poliester jest z zewnątrz, a wkładka i wnętrze już z bawełny.
    Jeśli Cię to bardzo martwi, to opcja numer dwa to skórzane buty tylko dobrze zabezpieczone jakimś impregnatem 👌
    Lalia ja tylko sprostuję, że mogą być skórzane buty wodoodporne, tylko muszą mieć wszytą oddychającą membranę (tak jak np ubrania na narty). :) Dużo skórzanych trzewików jesienno zimowych ma właśnie membranę, żeby z rozpuszczającego się śniegu wilgoć nie przemokła do środka.

    Suszi, ja właśnie jadę oddać dzisiaj do Smyka rozmiar 23 a zostawiłam 24. 🤣 Gratki dla Jagody i dla Ciebie przede wszystkim dzielna mamusiu! :)

    Lalia lubi tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9207 15293

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2022, 14:28

    Lalia, Nowastaraczka lubią tę wiadomość

    💙 11.2020
    💗 11.2023
  • MoTyLeK🦋 Autorytet
    Postów: 1310 1232

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sama słodycz z tej Jagodki ❤️🤩

    202010315365.png
    201804054565.png
    201603125262.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8490 18599

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Jak Lalia znajdziesz fajne buty na deszcz to daj znać 😁

    Masz na myśli kalosze aka GUMIAKI? 🤣😎

    Annia, dmg111 lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Clover Autorytet
    Postów: 2019 2935

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia, Twoja wiedza i analizy wymiatają! 😁

    Nam właśnie dzisiaj przyszły trampki ze Smyka rozmiar 23 i Olek pochodzi w nich przez jakiś czas (mam nadzieję), bo ma odrobinę zapasu. Kupiliśmy też kapcie z Decathlonu - dzięki Dmg za polecenie, są super :D

    Lalia, dmg111 lubią tę wiadomość

    06.02.2021 👶💙

    age.png
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:
    Anetka ja robię żurek w thermomix :) planuję też zrobić mazurek chałwowy i jakieś jajka nadziewane i to chyba na tyle :P Pierwsze święto i tak idziemy do teściów a drugie do moich rodziców.

    Lalia ja mam zupełnie inne doświadczenie co do prostowania keratynowego, niż mówi Twoja fryzjerka :) Kiedyś moje włosy były podatne, bardzo faliste, wystarczyło dać trochę pianki w mokre włosy i wygnieść i miałam loki jak po lokówce. Ale jakieś 10 lat temu robiłam prostowanie keratynowe (2 razy w odstępie ok roku) i po samym zabiegu włosy miałam idealnie proste i gładkie, ale nawet lokówką nie mogłam zrobić loków...Dzisiaj dalej włosy mi nie powróciły to stanu przed prostowaniem. Może to tez zależy od zużytego preparatu, fryzjerki itp. ale w moim przypadku to napewno nie był tylko zabieg wygładzający.
    Ewa, jeśli chodzi o keratynę - mam podobne doświadczenie. Moje włosy kiedyś puszace, falowane po.keratynie 4 lata nadal nie są takie jak wcześniej - z czego ja się cieszę, oczywiście ta część która została jeszcze po.kaeratynie czyli końce.

    Dzięki za inspiracje żurkową, zrobię też ten z TM. Może sernik creme brulee też zrobię, zobaczę.
    Kuszą mnie też te jajka dwukolorowe nadziewane szynką.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2022, 14:50

    Ewa88 lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
‹‹ 4866 4867 4868 4869 4870 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ