X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 25 listopada 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    Powiem jedno, coś sie zjebało owulka znowu wcześnie. Kiedyś zdażały mi sie krótkie cykle ale to bylo bardzo sporadycznie... Pierdole, nie będę się w tym cyklu faszerować dupkiem bo po co skoro wiem ze i tak nie ma szans na ciążę z tak wczesną owulka. W 12dc pójdę zbadać prolaktyne po metoklopramidzie i ok 18-19dc progesteron bo przed zapisaniem dupka to gin nawet nie zlecił mi tego.... Co mogło mi tak skrócić pierwszą fazę a tym samym cykle..? bromek czy dupek? Eh... Mam załamke ...
    Można mnie wykreślić z grudniowej listy, testowania nie będzie... :-(


    Nie poddawaj się,to ,że masz owulkę wcześniej nie znaczy przecież że się nie uda,ja też tak mam kiedyś 14-16 a teraz 8-10-12 to jest normalne i to jest normalny cykl,licz dni tak samo jak zawsze czyli od 3 dpo luteina ,czy dupek i poprostu cykl będzie krótszy ,ale może byc szczęśliwy.

    AnBe, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 25 listopada 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    wczoraj omałoco bym utopiła się na basenie i to wcale nie było głęboko,a m nawet nie zauważył hihihi

    AnBe, samira lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 25 listopada 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Trzymam za was wszystkie kciuki i przesyłam wiruski. Oby grudzień był jeszcze bardziej owocny niż listopad.

    AnBe, Andzia33 lubią tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro wizyte u gina, zobaczymy co powie, clostilbegyt i duphaston mialam brac przez 3 cykle, niestety ten cykl bez wspomagaczy bo byłam chora - wymioty itp. Niestety bez rezultatów, ale może chociaż owulka była.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Nie poddawaj się,to ,że masz owulkę wcześniej nie znaczy przecież że się nie uda,ja też tak mam kiedyś 14-16 a teraz 8-10-12 to jest normalne i to jest normalny cykl,licz dni tak samo jak zawsze czyli od 3 dpo luteina ,czy dupek i poprostu cykl będzie krótszy ,ale może byc szczęśliwy.
    dziękuję Ci Aneczko za dobre słowo, ale przecież endometrium nie ma sznas sie wykształcić przez te kilka dni gdy owu tak prędko następuje..
    Dziś idę do gina, niech zrobi mi usg - niech da mi też skierowanie na prolaktyne po metoclopramidzie i progesteron.. Zobaczymy co powie.. Chodzi mi o to ze to ze widzę ze to jest jakaś zmiana u mnie po tych lekach.. jeśli dobra zmiana niech tak zostanie ale jeśli nie działają jak należy to moze trzeba je zmienić...?

    Dobrze że Ci się nic nie stało na basaenie.. a m gdzie miał oczy wtedy? ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 25 listopada 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny co tam u was ? U mnie równo za tydzień powinna przyjść @jeszze jakos wszystko jest light pewnie zacznę sie wkurzac jak objawy wrednej przyjdą :/

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 25 listopada 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mnie sie dzis chce spac non stop. Ucielam sobie 2 h drzemki o 14 i teraz sie rozbudzam:)
    Wolny, leniwy dzien... jednak lubie poniedzialki:D

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 25 listopada 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez kocham drzemki jak moja mala idzie to ja razem z nia:)teraz juz po przedszkolu jest i spala tam wiec nici z drzemki ale jutro mma wolne to same sobie podrzemie:)
    jak tam u ciebie inga jakie nastaawienie?

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRUDNIOWE TESTERKI :)

    1 - saramago,misiaczk25
    1 - ewelina27
    2 - inga
    3 - Iwka,Dukan23
    3 - oliwia85
    4 - verynice
    6 - Paula55,mycha28,
    6 - ewcia2337196,Eve,
    6 - Borgnesse,kada24(1termin)
    6 - Anoolka
    7 - Celia
    8 - kada24
    9 - samira,basiulka
    10 - dodinka,JustynaS,AnBe
    10 - kierzynka,kfeva
    11 - anna maria,Mili
    11 - Anutka
    12 - Eweloka84
    15 - Ewelina23,Skuterek
    15 - agatasssss,cleo
    16 - Ania_84
    17 - madzianka
    19 - blue00
    20 - mała_mi,MalutkaEve
    20 - izabelka04
    21 - olka25
    23 - Klif
    24 - Elizkaa,Topola
    24 - MOI,Magdzialenka
    jeszcze rowny tydzien i zaczynamy testowanka wkoncu:)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby wszystkie zielone były ;-)

    olka25, MalutkaEve, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Sorrki ze nie zagladalam ale ostatnio malo tu przesiaduje :)
    co u was slychac ??
    Ale sie lista zrobila trzymam kciuki zeby zakonczylo sie u kazdej zielono :D

    Eweloka84, olka25, Inga, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Panie i pozdrawiam cieplutko ja też kocham drzemki mnie dzisiaj w nocy brzuch tak rozbolał jakbym miała zaraz dostać @ mam nadzieje że ciotka z ameryki nie przyjedzie swoim czerwonym garbuskiem
    :D tylko wujek zielonym opelkiem trzymam kciukasy za was

    olka25, Inga, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :)

    miałam napisać co u tego gina nowego ;) (przypominam była tam biała sobota i konsultacje bezpłatne) dr. Bystrzejewski ordynator szpitala na Łubinowej w Kato -szpital prywatny ale z NFZ (ale to było gdzie indziej)

    to tak : pierwsze dałam wyniki ,powiedział ze nie są najgorsze,potem było miło bo spojrzał na lata i powiedział ,noo 38 lat to jeszcze bardzo dobry wiek na zajście w ciążę (tym mnie ujął bo przeważnie jest na odwrót),jeśli chodzi o leki które biorę na jelita to powiedział ze miał babeczkę z tym schorzeniem co ja ,konsultował z gastro i spokojnie mogłabym brać w ciąży.
    Pokazywałam tez usg od niej ,mówiłam ze był pęcherzyk i na dniach miał pęknąć,zbadał ginekologicznie ,zrobił usg i powiedział ze nie wie co tamta widziała ale mam torbiel 4cm i jest tam od dawna a pęcherzyk tez mógł być (a był na pewno bo nawet miał jakąś tętniczkę a przed wywołaniem @ go nie było miał 20mm we wtorek) myślę ze torbieli nie widziała po prostu bo ma usg pięć razy gorsze niż on)pytałam tez o śluz płodny ze prawie go nie mam to mówił ze to może być wina przebytej infekcji (a nie wina hormonów !!)i na kolejnej wizycie (płatnej) pobierze mi wymaz na
    posiew pochwy. I tka jeśli mam hashimoto (a jeszcze nie wiem) to to może mięć wpływ na brak ciąży.
    I teraz zaproponował :najpierw na kolejną wizytę mam przynieść zrobione badanie nasienia G (podał klinikę i koszt 200zł chyba to jakieś bardzo szczegółowe) i umówienie się na zabieg kompleksowy histeroskopia z laparoskopią z usunięciem torbieli ,w znieczuleniu ogólnym na NFZ i to w tym szpitalu który tu podawałam link (jest tam ordynatorem),byłoby to na początku Nowego Roku bo dostana dotację ...
    aaa no na koniec powiedział : no chyba ze nie będzie trzeba :P


    potem byłam u fizykoterap. z moja szyja i barkami ,okazało się ze to jego syn ,pogadałam mam zadzwonić ,umówić się na pierwsze bezpłatne ćwiczenia rozciągające,ma mi pokazać jakie mam wykonywać i na ile jestem w stanie je wykonać ...jak się spodoba to potem płatnie 20-30zł ,przyjeżdża nawet do domu :P

    jeszcze byłam u laryngolog ale już nie będę opisywała ;)

    a jutro mykam na usg do mojej gin ... wychabię tez skierowanie na betę żeby potem nie płacić bo to 23 zł może przepisze :P

    no i to by było na tyle :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2013, 21:28

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia nastawiona jestem raczej na to, ze sie nie udalo. Juz pisalam, ze skoro sie tyle czasu nie udawalo to dlaczego nagle teraz mialoby sie udac... Pojade w grudniu na droznosc moze cos wyjasni. Milego wieczoru dziewczyny:) ide dalej ogladac Lekarzy:)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane a mnie od wczoraj brzuch pobolewa :/

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    hej kochane a mnie od wczoraj brzuch pobolewa :/
    a kysz ciotka z ameryki nikt cię nie zapraszał

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 25 listopada 2013, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    a kysz ciotka z ameryki nikt cię nie zapraszał
    ja jestem po owulacji dopiero więc nie ma szans na @ w tym miesiącu

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Bylam wczoraj u gina. Owulacja była 9dc wg gina, wg ovuF, i wg kalendarza księżycowego to najbardziej płodne dni również były wlasnie w tym czasie... :-) Lewy jajnik widoczne ciałko żółte, prawy pusto nic nie widać, endometrium 7,5mm wg gina grubość odpowiednia aby dało radę. Tak wiec testowanie przesuwam na 13.12 bo mam zacząć brać dupka dopiero od 14/15dc przez 12 dni wiec sie cykl wydłuży.
    Hm :-) 13.12 to byl termin porodu mojej córki :-) która wyjść nie chciała i postanowiła sobie posiedzieć u mamy kilka dni dłużej :-) (no i rocznica Stanu Wojennego oczywiscie :-) )
    Milego dnia :-*

    MalutkaEve, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 26 listopada 2013, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, witam Was w śniezny poranek! zyczę miłego dnia, zielonych kropek i wysokich tempek!!!
    buzia

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, na dniach sie do Was dopisze...

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ