X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 27 listopada 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRUDNIOWE TESTERKI

    1 - saramago,misiaczk25
    1 - ewelina27
    2 - inga
    3 - Iwka,Dukan23
    3 - oliwia85, Eve
    4 - verynice
    5 - kfeva, Jackie
    6 - Paula55,mycha28,
    6 - ewcia2337196,
    6 - Borgnesse,kada24(1termin)
    6 - Anoolka
    7 - Celia
    8 - kada24
    9 - samira,basiulka
    10 - dodinka,JustynaS
    10 - kierzynka
    11 - anna maria,Mili
    11 - Anutka
    12 - Eweloka84
    13 - AnBe
    15 - Ewelina23,Skuterek
    15 - agatasssss,cleo
    16 - Ania_84
    17 - madzianka
    19 - blue00
    20 - mała_mi,MalutkaEve
    20 - izabelka04
    21 - olka25
    23 - Klif
    24 - Elizkaa,Topola
    24 - MOI,Magdzialenka
    28 - kaarolaa

    Witaj Kochana!!

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Magdzialenka Autorytet
    Postów: 369 240

    Wysłany: 27 listopada 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Karolaa:) mam nadzieję, że ostatni raz spotykamy się na miesięcznym wątku staraczkowym ;)

    Eve, kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ukdywn15f5oepb6t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałabym, ale nie sadze zeby mi sie udało, pewnie jeszcze styczen załapie :(
    kurcze czekam na tel z kliniki, chyba sie nie doczekam...niech ten rok szybciej mija, albo niech oni juz dzwonia i powiedza co i jak...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 27 listopada 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    chciałabym, ale nie sadze zeby mi sie udało, pewnie jeszcze styczen załapie :(
    kurcze czekam na tel z kliniki, chyba sie nie doczekam...niech ten rok szybciej mija, albo niech oni juz dzwonia i powiedza co i jak...

    trzymam kciuki karola aby zadzwonili jeszcze w tym roku nalezy ci sie ze to wszystko!
    a ja jakos dziwnie spotkojna jestem w tym cyklu wszystko mam w dupie bedzie co bedzie:)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 27 listopada 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) my ten cykl posiwecamy na spontan - wiec nie wiem czy bede testowac w grudniu ale poki co termin @ mam tak jak na spisie ;)
    dzis usg nie bylo - wiec nawet nie wiem jak jaja rosna - no nic zobaczymy :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia85 wrote:
    trzymam kciuki karola aby zadzwonili jeszcze w tym roku nalezy ci sie ze to wszystko!
    a ja jakos dziwnie spotkojna jestem w tym cyklu wszystko mam w dupie bedzie co bedzie:)
    kazdej sie nalezy, ale naprawde takie czekanie nie pomaga, mogli od razu jakas decyzje podjac, co z nami robia, a nie do domu odesłali i każa na telefon czekac, jak widze obcy numer na wyswietlaczu to nogi mi sie trzesa, takie nerwy mna targaja przez to czekanie... bo w koncu albo dostane sie na te darmowe badania kliniczne, albo bede musiała płacic niezłe pieniadze...no a my do bogaczy sie nie zaliczamy...ale zeby miec dziecko jestesmy gotowi oddac wszystkie nasze oszczednosci...

    samira, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • _Cleo_ Ekspertka
    Postów: 142 136

    Wysłany: 27 listopada 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki!! glowy do gory!! piersi do przodu!! usmiech na twarzy!! uda sie!! musi sie udac!! wczwsniej czy pozniej uda sie!! trzeba tylko w too wierzyc bardzo mocno a nie przez cale 30 dni wmawiac sobie"eee nic z tego nie bedzie" " nie tym razem " etc. UDA SIE !!! TE 2 SLOWA W GLOWIE CALY CZAS. :) pozdrawiam wszystkie bardzo goraco :)

    Saramago, samira, olka25, Andzia33 lubią tę wiadomość

    3jgxdqk3oy3a6qjc.png

    9fe67c0f15.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 27 listopada 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Cleo_ wrote:
    dziewczynki!! glowy do gory!! piersi do przodu!! usmiech na twarzy!! uda sie!! musi sie udac!! wczwsniej czy pozniej uda sie!! trzeba tylko w too wierzyc bardzo mocno a nie przez cale 30 dni wmawiac sobie"eee nic z tego nie bedzie" " nie tym razem " etc. UDA SIE !!! TE 2 SLOWA W GLOWIE CALY CZAS. :) pozdrawiam wszystkie bardzo goraco :)[/



    Latwo powiedziec trudniej zrobic komus kto sie stara rok, dwa i dluzej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2013, 15:48

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje kochane mnie już możecie wykreślić z testowania 1 grudnia ponieważ( przepraszam za szczerość) przy sprawdzaniu szyjki zauważyłam różowy śluz więc wnioskuje że pier...... ciotka przyjeżdża do mnie :( niech to wszystko szlak trafi ,trzymam mocno za was kochane żuczki kciukasy pozdrawiam

  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 27 listopada 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve wrote:
    GRUDNIOWE TESTERKI

    1 - saramago,misiaczk25
    1 - ewelina27
    2 - inga
    3 - Iwka,Dukan23
    3 - oliwia85, Eve
    4 - verynice
    5 - kfeva, Jackie
    6 - Paula55,mycha28,
    6 - ewcia2337196,
    6 - Borgnesse,kada24(1termin)
    6 - Anoolka
    7 - Celia
    8 - kada24
    9 - samira,basiulka
    10 - dodinka,JustynaS
    10 - kierzynka
    11 - anna maria,Mili
    11 - Anutka
    12 - Eweloka84
    13 - AnBe
    15 - Ewelina23,Skuterek
    15 - agatasssss,cleo
    16 - Ania_84
    17 - madzianka
    19 - blue00
    20 - mała_mi,MalutkaEve
    20 - izabelka04
    21 - olka25
    23 - Klif
    24 - Elizkaa,Topola
    24 - MOI,Magdzialenka
    28 - kaarolaa


    Kochane niebawem zaczynamy testowanie:)
    Mialam dzis pobrac progesteron, ale mnie M z samego rana na dlugi spacer po lesie namowil i jutro odwiedze laboratorium:)
    Z objawow jak to przed @ od dzis ciezkie piersi, duzo bialego sluzu-wczoraj nawet baaardzo duzo i bol jajnika z kt mialam owu. Nie mierze temp. Zaczne w nastepnym cyklu;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 27 listopada 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Witam moje kochane mnie już możecie wykreślić z testowania 1 grudnia ponieważ( przepraszam za szczerość) przy sprawdzaniu szyjki zauważyłam różowy śluz więc wnioskuje że pier...... ciotka przyjeżdża do mnie :( niech to wszystko szlak trafi ,trzymam mocno za was kochane żuczki kciukasy pozdrawiam


    3maj sie kochana:*

    Eve lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga wrote:
    3maj sie kochana:*
    Dziękuje ślicznie za słowa otuchy chociaż tutaj mogę się wygadać i mnie rozumiecie bo w realu to wszyscy mówią nie martw się jesteś młoda uda się k..... ileż można kombinować cpykać skikać co miesiąc w dni płodne mam tego dosyć niech tylko @ przyjdzie to zioła zaczynam pić i siemię lniane na żołądek no i ole ole ja wypije dwa ziołowe jabole

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • _Cleo_ Ekspertka
    Postów: 142 136

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga wrote:
    _Cleo_ wrote:
    dziewczynki!! glowy do gory!! piersi do przodu!! usmiech na twarzy!! uda sie!! musi sie udac!! wczwsniej czy pozniej uda sie!! trzeba tylko w too wierzyc bardzo mocno a nie przez cale 30 dni wmawiac sobie"eee nic z tego nie bedzie" " nie tym razem " etc. UDA SIE !!! TE 2 SLOWA W GLOWIE CALY CZAS. :) pozdrawiam wszystkie bardzo goraco :)[/



    Latwo powiedziec trudniej zrobic komus kto sie stara rok, dwa i dluzej...
    ja wiem ze latwiej sie mowi niz robi ale sprawdzilam ze pozytywne myslenie pomaga!! moze lepiej zaczac od braku negatywnego myslenia :) buiole dla wszystkich

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    3jgxdqk3oy3a6qjc.png

    9fe67c0f15.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wien Karola ja tez nie nawidze na cos czekać i do tego jeszcze forum moze nakręcac:( kciukam za ciebie kochana ;)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Witam moje kochane mnie już możecie wykreślić z testowania 1 grudnia ponieważ( przepraszam za szczerość) przy sprawdzaniu szyjki zauważyłam różowy śluz więc wnioskuje że pier...... ciotka przyjeżdża do mnie :( niech to wszystko szlak trafi ,trzymam mocno za was kochane żuczki kciukasy pozdrawiam
    Ewela moze poczekaj jesxze aż przyjdzie wredna @ bo tak to jesxze wszystko moze sie zmienić a do 1 grudnia jest jesxze chwila :)

    Inga lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga to narazie masz sane pozytywne obawy ja nic sluzu troszke ale czuje ciagle jak bym miała mokro myśle ze w środku siedzi sobie :)

    Inga, ewelina27 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 27 listopada 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia85 wrote:
    Inga to narazie masz sane pozytywne obawy ja nic sluzu troszke ale czuje ciagle jak bym miała mokro myśle ze w środku siedzi sobie :)


    Tyle, ze ja zawsze przed @ mam takie same objawy typowe dla wzrostu progesteronu poza bialym sluzem a w zasadzie jego iloscia. Dzis juz jest tak jak zawsze, czyli niewiele.
    Oliwia85 ja tez mysle, ze ukryl sie gdzies w srodku:) ponoc sluz w drugiej fazie moze byc rozny tak samo jego ilosc. U jednej mniej u drugiej wiecej.

    43e2d4d6c1.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 27 listopada 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze pare dni i bedzie wiadomo :)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tam ktos ? Pusto cos dzisiaj

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli tym razem pójdzie zgodnie z planem, będę testować tuż przed sylwestrem czyli jeszcze grudniowo :) obyyy :D
    powodzenia dziewczyny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2013, 19:09

    Eweloka84, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ