X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii ja bym tyle nie zapłaciła bym wolała na sikaczach lecieć ;)

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kfeva wrote:
    Serio? Nie wiedziałam, że można mieć betę za darmochę :D
    U mnie ciezko sie wcisnac do gina na NFZ,wiec mnie i tak jakby co czeka czochranie sie z kaski:-|

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ok. 25zł beta (tz. w Katowicach w Diagnostyce) ale kiedyś dostałam skierowanie od ginki ...acha i z przychodni też wysyłają do Diagnostyki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2013, 11:36

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    A u mnie 55pln :-O
    Złodzieje!!!!!!
    straszni złodzieje!!!! u nas 25 zł ale w zwykłej obskurnej przychodni. W prywatnym gabinecie też około 50 zł

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale 45-55 za bete to cena kosmiczna :O

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Martii ja bym tyle nie zapłaciła bym wolała na sikaczach lecieć ;)
    Dlatego ja wlasnie na nich lece,tylko nigdy nie dowierzam jednemu i musze zrobic ich kilka,a i tak po tych kilku mam wrazenie,ze
    mnie oklamuja i ciaza jest!;-) W sumie chyba taniej by bylo zrobic bete raz czy dwa,jak tak sobie policze.Ostatnio wyrzucałam pełna reklamówę starych testow,bo chowam je zwykle gdzies po kątach.

    celia, Anoolka lubią tę wiadomość

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    straszni złodzieje!!!! u nas 25 zł ale w zwykłej obskurnej przychodni. W prywatnym gabinecie też około 50 zł

    no to tu w wawie właśnie 40zł - zdziercy ;) Ja na ogół w kwestii badań robię research najpierw i okazuje się, że w niektórych miejscach ceny są z kosmosu. Znalazłam miejsce, gdzie hormonki mam po 20zł i uważam, że to bardzo mało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2013, 11:41

    Iwka lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 44zł

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kfeva wrote:
    Dzięki, dziewczyny, za gratulacje :)
    Przesyłam Wam wszystkim ciążowe fluidki :D I mocno trzymam kciuki za każdą z Was :)
    Biorę wiruski pełnymi garściami! 0dance4.gif Daj więcej! :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Witam się z rana flircik.gif
    Panicznaaaa wykresik masz piękny http://smileys.sur-la-toile.com/repository/content/content-saute.gif
    A ja dziewczyny byłam właśnie u gina "w poszukiwaniu wykresu" i szok okresu na razie nie będzie prawdopodobnie w ciągu dwóch dni będę miała owulację girl_cool.gif a dziś jest 34 dc.
    Endo 13 mm
    Pęcherzyk w prawym-niedrożnym - 19 mm
    Laparoskopia prawdopodobnie zostanie przesunięta i tu fajny termin 24 grudzień lup.gif tak się jej bałam a teraz już ją chce tego 9 grudnia Grrrr27.gif
    W piątek mam się ponownie zgłosić na usg i wtedy podejmie decyzje co dalej

    No to pięknie, czyli owulka jak najbardziej będzie :D :D :D
    Faktycznie 24.12 to marny termin :/ A nie da się jeszcze chwilę przesunąć? Kurczaki, po laparo trzeba zostać w szpitalu, na święta ??? o.o bez sensu :/ Czyli trzymam kciuki za pt, może jakoś się to ładnie rozplącze :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2013, 11:52

    Iwka lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    No to pięknie, czyli owulka jak najbardziej będzie :D :D :D
    Faktycznie 24.12 to marny termin :/ A nie da się jeszcze chwilę przesunąć? Kurczaki, po laparo trzeba zostać w szpitalu, na święta ??? o.o bez sensu :/ Czyli trzymam kciuki za pt, może jakoś się to ładnie rozplącze :D
    No termin fatalny zwłaszcza że u męża w rodzinie święta robię bo baby żadnej nie ma tylko ja ....

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja bety nie robię nigdy tylko czekam na @.. po co wydawać kasy tyle?

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja raz w zyciu robiłam tylko bete, po 2 poronieniu jak było podejrzenie ciazy pozamacicznej i jeszcze musiałam z własnej kieszeni wyłozyc 30 zł bo zaden gin nie chciał mi skierowania wypisac...

  • Magdzialenka Autorytet
    Postów: 369 240

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alootka napisz proszę, na co bierzesz b6 i jakie efekty osiągnęłaś? Ja też łykam od tygodnia, progesteron mam 10,1 ng (trochę niski chyba, chociaż w normie - 22dc) i pomyślałam że cos ona pomoże, ale pojęcia nie mam czy to coś da.

    ukdywn15f5oepb6t.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    a ja bety nie robię nigdy tylko czekam na @.. po co wydawać kasy tyle?
    Tylko ze ja jak naczytałam sie o możliwosci krwawienia w terminie @,ktore można łatwo pomylić,to nawet jak wredota sie pokaże,to ja i tak na wszelki wypadek testuje :-p trza byc przezornym;-)

    celia lubi tę wiadomość

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzialenka wrote:
    Alootka napisz proszę, na co bierzesz b6 i jakie efekty osiągnęłaś? Ja też łykam od tygodnia, progesteron mam 10,1 ng (trochę niski chyba, chociaż w normie - 22dc) i pomyślałam że cos ona pomoże, ale pojęcia nie mam czy to coś da.
    Alootka hehe ;)
    No więc biorę na krótką fazę lutealną, bo ja mam 10 góra 11 dni. "Skutki uboczne" to to że lepiej śpię, nie mam deprechy przedokresowej, nie skaczą mi mięśnie, wykresik piękny w porównaniu do poprzednich i ogólnie jakoś tak więcej optymizmu we mnie więc miałam chyba spore niedobory :P Podobno efekty widać od drugiego cyklu ale mi teraz już jakoś lepiej jest :D
    Biorę 100mg wit b6 i do tego magnez :)

    samira lubi tę wiadomość

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Alootka hehe ;)
    No więc biorę na krótką fazę lutealną, bo ja mam 10 góra 11 dni. "Skutki uboczne" to to że lepiej śpię, nie mam deprechy przedokresowej, nie skaczą mi mięśnie, wykresik piękny w porównaniu do poprzednich i ogólnie jakoś tak więcej optymizmu we mnie więc miałam chyba spore niedobory :P Podobno efekty widać od drugiego cyklu ale mi teraz już jakoś lepiej jest :D
    Biorę 100mg wit b6 i do tego magnez :)
    Ja biorę B6 dopiero drugi cykl, ale już w pierwszym poczułam różnicę. Przede wszystkim wydłużyła mi się fl z 9 do 12 dni i nie miałam takich strasznych objawów PMS. Oczywiście wkręciłam sobie, że jestem w ciąży, ale rzeczywistość sprowadziła mnie na ziemię :/

    Anoolka, celia lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Ja biorę B6 dopiero drugi cykl, ale już w pierwszym poczułam różnicę. Przede wszystkim wydłużyła mi się fl z 9 do 12 dni i nie miałam takich strasznych objawów PMS. Oczywiście wkręciłam sobie, że jestem w ciąży, ale rzeczywistość sprowadziła mnie na ziemię :/
    Ehh Moi teraz to Ty mnie sprowadziłaś na ziemię :) Ja też sobie tak zaczęłam wkręcać, a na Twoim przykładzie widać że witaminka po prostu działa i nie koniecznie musi to być ciąża ;)

  • Magdzialenka Autorytet
    Postów: 369 240

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka sorry :)hahah

    Anoolka lubi tę wiadomość

    ukdywn15f5oepb6t.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Ehh Moi teraz to Ty mnie sprowadziłaś na ziemię :) Ja też sobie tak zaczęłam wkręcać, a na Twoim przykładzie widać że witaminka po prostu działa i nie koniecznie musi to być ciąża ;)
    Kochana ale w Twoim przypadku to wszystko może się całkiem inaczej zakończyć! Głęboko w to wierzę!
    Z drugiej strony dobrze mieć świadomość, że na prawdę o ciąży nie świadczy nic innego niż wysoka beta (dwie krechy na teście też mogą się czasem mylić -co widać na przykładzie niektórych dziewczyn na forum). Ja w poprzednim cyklu postanowiłam zbadać progesteron w 7 dpo, bo byłam pewna, że wynik będzie tragiczny, a okazało się że mam sporo powyżej normy. No jak tu sobie ciąży nie wkręcić?

    celia, Ania_84, Anoolka lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ