X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 26 września 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grudzień... czas miłości, oczekiwania, nadziei, czas pełen magii i mocy prezentów... Tak, to będzie mój czas :) O tym marzę i mam nadzieję, że się spełni.

    celia, Andzia33, Iwka, Eweloka84, myszkaazi, mycha28, weronika86 lubią tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 26 września 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poleciałaś , gdzie tam grudzień uda się wcześniej

    Iwka, oliwia85 lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 26 września 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;) grudzień to mój cel, a jeśli uda się wcześniej to będę mega szczęśliwa.

    Iwka lubi tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie żartujcie z tymi miesiącami, może załóżmy już na następny rok .

    Jaga, nat-ka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 26 września 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa jestem realistką. Chcę aby udało mi się zajśc w ciążę najszybciej w grudniu. I czy to jest problem??? A na marginesie skakałabym pod sufit gdyby udało mi się to do maja przyszłego roku. I może założę wątek majowy ot co. Nie chcesz to nie musisz tu wchodzic. I po co ten niepotrzebny bulwers? Nie rozumiem.

    Iwka, Eweloka84, Saramago lubią tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 27 września 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nono ale szał ,normalnie zwątpiłam i rok sprawdzłam 2*,ale co tam grudzien nas nie ominie,można w nim już byc w ciązy.Bo taki mam plan.Powodzenia dla wszystkich !!!

    Malinkowe oczekiwanie, samira, Iwka, Inga lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2013, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam i ja się dopisuję na grudzień, bo teraz trwa przerwa na podreperowanie jelit i źołądka ;)(biore na to tabsy no i eurotyx -tarczyca)

    biorę też ponownie castagnus i zobaczę jak będzie (mam juz przepisany bromergon i metaformax ale chce zaczekać ...(niestety chyba badania hormonów sama musze sobie zrobić) a już mi costa... drażni zołodek ehhh...

    cykl lipcowy stymulowny CLO i luteinką do tego ,zakończył się 9.08 i tylko mocnym 2,5 dniowym plamieniem i do tej pory @ ani widu ani słychu :(

    witaj Andzia i tutaj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2013, 00:28

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 września 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) ja też się dopisuję ...jeśli się uda wcześniej to super a jak nie to też nie obrażę się na grudzień :)

    Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira może ty wiesz co dzieje sie z Emilka wsk coś dawno sie nie odzywala a z tego co pamietam wy mialyscie kontakt telefoniczny ;)

    samira lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 1 października 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Samira,tęsknimy za tobą na 35+

    samira lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Samira może ty wiesz co dzieje sie z Emilka wsk coś dawno sie nie odzywala a z tego co pamietam wy mialyscie kontakt telefoniczny ;)
    Kochana pisałam do niej na NK bo tak jak była na zabiegu w szpitalu to pisała do mnie co chwilkę a teraz ma mnie i nas gdzieś ,oczywiście tam też nie odpisała i teraz mam wrażenie ze tyroszkę ściemniała ,ja znam ja z innego Forum i tam też mielismy co do niej watpliwości (potem ona zrezygnowała ) ja głupia jej wierzyłam ,przykro mi że tak zrobiła :(

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ze co sciemniala ? No ja do niej pisałam ba fb i tez cisza nie wiem o co chodzi :(

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 1 października 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Ale ze co sciemniala ? No ja do niej pisałam ba fb i tez cisza nie wiem o co chodzi :(
    No tak zaczelyscie ze i ja sie zaciekawiłam :-P
    A co do ciąży to też bym baaaaaardzo chciała jeszcze w tym roku

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 1 października 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam się mogę dopisać, bo nawet jeśli uda się szybciej, to w grudniu będę już mamusią, więc może być:P

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 października 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślałam ze samirka nam uciekła. Witaj kochana z powrotem <3

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 10 października 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej słoneczka weźcie mnie do swego grona :)
    Liczę , że do końca roku pojawie się z zieloną kropką <3

    Iwka, celia lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 10 października 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Ale ze co sciemniala ? No ja do niej pisałam ba fb i tez cisza nie wiem o co chodzi :(


    to i ja się wtroncę bo poniekąd mnie troche w to wciągnęła...

    po poronieniu które miała z zagrozeniem życia podobno pamiętam to dość dokładnie bo ja też miałam poronienie i zaciekawiło mnie ze Ona po zabiegu tak szybko zaczęła serduszkować podobno jej nic nie bolało no cóz widocznie ja taki model że plamiłam ponad 10 dni a przez miesiac to się dotknąć nie dałam tak bolało...

    a potem powtsał problem jak wrzuciła fotki brzuch plus żekomego testu pozytywnego, co się okazało jkaś dziewczyna wychaczyła ze to fotki z neta...

    potem mi pisała zębym wyjaśniła Dziewczyna zę Ona wrzucić swoich nie dała rady napisałam jej zęby to wyjaśniła a potem po jakimś czasie znikła...

    to tyle co ja wiem :)

    Andzia33, samira lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 10 października 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba tak sobie na wszelki wypadek powinnam załozyć wątek lutowe czy marcowe mamusie 2014 bo po tych cholera tabletkach anty, w ogóle nie mam owulacji..

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 10 października 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    to i ja się wtroncę bo poniekąd mnie troche w to wciągnęła...

    po poronieniu które miała z zagrozeniem życia podobno pamiętam to dość dokładnie bo ja też miałam poronienie i zaciekawiło mnie ze Ona po zabiegu tak szybko zaczęła serduszkować podobno jej nic nie bolało no cóz widocznie ja taki model że plamiłam ponad 10 dni a przez miesiac to się dotknąć nie dałam tak bolało...

    a potem powtsał problem jak wrzuciła fotki brzuch plus żekomego testu pozytywnego, co się okazało jkaś dziewczyna wychaczyła ze to fotki z neta...

    potem mi pisała zębym wyjaśniła Dziewczyna zę Ona wrzucić swoich nie dała rady napisałam jej zęby to wyjaśniła a potem po jakimś czasie znikła...

    to tyle co ja wiem :)

    No niestety kochana tak to już jest. W necie możemy być kim chcemy, robic co chcemy i tak naprawde nie mieć wyrzutów sumienia.W momencie kiedy coś się sypie zwijamy manatki , zmieniamy nicki i zaczynamy zabawe od nowa. Nie wyobrażam sobie abym coś takiego zrobiła a już tym bardziej w tak bardzo delikatnej sprawie jaką jest poronienie. Wiele z Nas to przeszła i wie jak bardzo ważne jest dla Nas wsparcie ( Sama jestem po niedawnym przejściu), jak bardzo ludzie się w takich chwilach przywiązują do osób które przeszły to samo. Szlag mnie trafia jak ktoś wykorzystuje nasze dobre Serducha pomimo, że to tylko net. Taką dziunie co tak wyprawia to bym chyba w dzioba łupnęła , żeby się 3 razy zastanowiła nim raz wyprawiała takie teatrzyki.

    Iwka mam do Ciebie pytanko odnośnie hsg mogę wysłać gołębia pocztowego na pw?

    Andzia33, Fedra, Iwka lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    to i ja się wtroncę bo poniekąd mnie troche w to wciągnęła...

    po poronieniu które miała z zagrozeniem życia podobno pamiętam to dość dokładnie bo ja też miałam poronienie i zaciekawiło mnie ze Ona po zabiegu tak szybko zaczęła serduszkować podobno jej nic nie bolało no cóz widocznie ja taki model że plamiłam ponad 10 dni a przez miesiac to się dotknąć nie dałam tak bolało...

    a potem powtsał problem jak wrzuciła fotki brzuch plus żekomego testu pozytywnego, co się okazało jkaś dziewczyna wychaczyła ze to fotki z neta...

    potem mi pisała zębym wyjaśniła Dziewczyna zę Ona wrzucić swoich nie dała rady napisałam jej zęby to wyjaśniła a potem po jakimś czasie znikła...

    to tyle co ja wiem :)
    ona dużo pisała powiem wprost na forum M jak Mama takie rzeczy ze hoho i teraz przyznam dziewczynom rację (teraz mamy prywatne forum)że w pewnym momencie miały rację ze koloryzuje i robi z siebie ofiarę,gadała co jej się dzieje ale nie słuchała jak dziewczyny dobrze radziły i dalej skarżyła się na to samo ,jak znajdę posty to przytoczę z tamtego forum...dużo by pisać !!!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ