X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 9 listopada 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny!! u mnie w końcu wyznaczyło owu i jestem mega szczęśliwa :D 0dance3.gif

    Andzia33, samira, Inga, Iwka lubią tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 9 listopada 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz z niecierpliwością czekam na owulacje a tu jeszcze 9 dni:/ ale ten początek listopada mi sie dluzy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2013, 12:50

    samira, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 9 listopada 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo jest tam ktoss?gdzie te grudniowe staraczki::)

    Iwka lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 9 listopada 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia85 wrote:
    halo jest tam ktoss?gdzie te grudniowe staraczki::)

    jeszcze w listopadzie siedzą :-p

    Iwka lubi tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 9 listopada 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia85 szybko zleci :) juz po malpie wiec czas zaczac serduszkowanie:) u mnie owu mniej wiecej za 11 dni

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 9 listopada 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bierzecie jakies witaminki poza kwasem foliowym rzecz jasna;)
    Czytalam na innych forach, ze staraczki wcinaja witaminy dla ciezarnych i karmiacych. Moze by sprobowac....hmm
    Ja poza folikiem biore magnez z wit b6 i pije siemie, ale to bardziej ze wzgledu na dolegliwosci zoladkowe. Przy okazji na sluz pomaga i cera sie poprawila:)

    43e2d4d6c1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 9 listopada 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam centrum dla staraczek ale od nowego cyklu zaczynam brac kwas foliowy plus magnez z B6 i olej z wiesiolka :)
    Tak dla odmiany.

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 9 listopada 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Centrum ma duze tabletki z tego co pamietam. Kiedys mialam, ale te zwykle.Ledwo przechodzily mi przez gardlo;) musze poszperac w necie i porownac sklad wszystkich specyfikow. Wrzuce nam tutaj moze sie przyda:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2013, 21:51

    43e2d4d6c1.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 9 listopada 2013, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga ja biorę jedynie kwas foliowy :)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 10 listopada 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny jak tam niedziela leci?u mnie jak zawsze pranie sprzatanie chociaz w sobote sprzatnelam cala chalupe no ale imprezka byla wieczorem i znowu syf niestety:(
    od jutro zaczynam mierzyc tempke bo juz 7dzien cyklu jeszcze troszke i zaczynamy dzialania:)

    Iwka lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Oliwko:)
    Ja zaczynam starania za 2 dni

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 10 listopada 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie niedziele nerwowa strasznie... nosi mnie okrutnie wrrr
    a tak poza tym to jest ok :) poza tempką bo cos spadła na głowę ale może to chwilowe tylko :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 10 listopada 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia85 u mnie tez 7d.c ;) ja niestety nie bede mierzyla temp. Mam prace zmianowa i w ogole mi sie to wszystko kupy nie trzyma....Nie moge wyznaczyc sobie jednej stalej godziny pomiaru. Szkoda.... Ale obs sluz i szyjke.
    Ja caly dzien sama. M w pracy. Wroci jutro. Obejrze sobie masterchefa i chyba poloze sie spac.

    Iwka lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 10 listopada 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dukan23 wrote:
    Witaj Oliwko:)
    Ja zaczynam starania za 2 dni


    widze ze jestesmy prawie rowno:)ja zaczynam starania dopiero za 7dni:)
    inga to moze testy owulacyjne zrob dla potwierdzenia?
    ja w sumie mierze tempke robie testy i jeszcze mam monitoring za8dni:)wszystko pelno para haha

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 10 listopada 2013, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy tez robie. Na pierwszy monit w tym miesiacu ide w ta srode czyli 10 d.c.
    Wg moich obserwacji mam owu ok 16-17 serduszkowac pelna para zamierzam od nastepnego weekendu ;) ale w tyg nie zamierzam proznowac :P

    43e2d4d6c1.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 10 listopada 2013, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inga no to rowno zaczniemy serduszkowac ja od nd zaczynam bo to bedzie moj 13dzien owulacji,zawsze mialam owulke na 14dzien ale od miesieca kiedy zaczelam sie starac wszystko sie przesunelo wiec teraz sama jestem ciekawa kiedy mi wypadnie,ale jestem spokojna bo ide do mojego gina i bede wiedziec wszystko na 100procent:)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2013, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam nocnie
    wczoraj (niedziela) zrobiłam badania w jedynym otwartym (24h 7dni w tyg)w Kato Laboratorium Diagnostyka (przeważnie w nim robię ale bliżej osiedla )
    zrobiłam w pakiecie i mam -FSH.LH,Estradiol,Progesteron,Prolaktyna ,TSH -94zł + pobranie 4zł i jeszcze dodatkowo cukier bom ciekawa czy w normie jest ,wyniki w środę do odbioru ale może we wtorek już na necie będę mogła zobaczyć ...

    pozdrawiam

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 11 listopada 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia85 wrote:
    inga no to rowno zaczniemy serduszkowac ja od nd zaczynam bo to bedzie moj 13dzien owulacji,zawsze mialam owulke na 14dzien ale od miesieca kiedy zaczelam sie starac wszystko sie przesunelo wiec teraz sama jestem ciekawa kiedy mi wypadnie,ale jestem spokojna bo ide do mojego gina i bede wiedziec wszystko na 100procent:)


    No kochana musimy sie ladnie postarac w tym miesiacu;) w koncu tytul watku zobowiazuje;) grudniowe mamusie:) ja tez jestem spokojniejsza dzieki monitowi -ide juz za dwa dni zobaczymy co tam rosnie:) Wiem ze babeczka jest rzetelna i mńie ńie oleje jak ostatni gin:/
    Odliczamy do serduszek:)!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2013, 11:47

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 11 listopada 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o fajnie ze juz za 2dni idziesz ja dopiero w poniedzialek ale juz wtedy powino byc u mnie blisko owulacji wiec akurat:)
    inga ja tez wierze mocno ze sie uda jak by milo bylo na swieta juz byc w ciazy inaczej nie wyobrazam sobie:(

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ja zaczelam cykl 9 :) Trzymam za was kciuki kochane zeby na koncu byla zielona kropeczka :) no i swietny prezent na swieta :) Pozdrawiam buziaki

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ