X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 25 października 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skąd się biorą tacy ludzie? :-/ i po co jej to wszystko?

    samira lubi tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 25 października 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie wzięłam ostatnią tabletkę clo i czekam niecierpliwie do środy jak tam moje pęcherzyki. Mam nadzieję, że doktor powie, że ładnie rosną :) Może w tym cyklu się uda? I może zostanę listopadową albo grudniową mamusią.

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 25 października 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki!

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 1 listopada 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRUDNIOWE TESTERKI 2013
    3 gru Iwka

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ,już pisze co u tego gina było 4 dni temu bo już bursztynek mnie ganił ;)

    to tak : zrobiła USG endo jak na @ a dalej jej nie ma więc od dziś luteinka dowcipna przez 5dni*2 potem jak wystąpi normalna @ od 5dc CLO potem ok.18dc lutka...
    a i ok.12dc na usg czy jaja urosły ,oprócz tego od dzisiaj metformax (rano wzięłam, troszkę drażni żołądek i było mdło ehh) ale bardziej boję się bromka którego mam pół tabletki wziąć na noc :O (módlcie się żebym odlotów nie miała po nim i dobrze ja tolerowała ;) ) na ulotce pisze ze przywraca płodność i tego się trzymam :)
    aaa i pisze ale tez ginki pytałam ,oba mam odstawić gdy tylko dowiem się o ciąży a szczególnie bromka !!!

    a i tu sensacja dała mi skierowanie z free na badania ,już zrobiłam ale nic z nich nie kumam ,nie wiem jaka to faza u mnie dlatego nie mogłam norm dopasować
    bo to w sumie 84dc :O można powiedzieć ze jestem przed @ jakiś 7-8dni bo tak skończę lutke i mam nadzieję że przylezie
    wyniki:
    FSH 23,86 mIU/ml
    LH 15,24 mIU/ml
    Estradiol 61,81 pg/ml*
    Prolaktyna 11,26 ng/ml
    norm nie piszę a też mam napisane jakie są w poszczególnych fazach

    właśnie ostatnia fazę biorę pod uwagę i obliczyłam stosunek LH do FSH i jest 0,61 także nie za różowo i oczywiście z tego co poczytałam to do dupy wynik FSH czyli dużo za duży ehhh...(nie są to wyniki z 2-3dc a tak powinny być zrobione) czyli będzie bardzo ciężko :( jak kasy styknie to zrobię jeszcze w czasie @ (bo te były za free) czyli w tym 3dc może co się poprawi ..w sumie mogłam poczekać i zrobić właśnie tak ale za gapowe się płaci ,najwyżej będę miała porównanie ;) te co dala mi na NFZ kosztują jakoś 80zyta z pobraniem ...


    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2013, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tamten post był wczorajszy ,na razie jest nieźle po tabsach ;)

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 2 listopada 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirka metformax bierz w trakcie posiłku to mdłości nie powinnaś mieć. Przynajmniej ja nie mam :D

    samira lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 4 listopada 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to już spieszę się dopisać do szczęśliwego testowania w grudniu:D

    GRUDNIOWE TESTERKI 2013
    3 gru Iwka
    7 gru Celia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2013, 16:53

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 4 listopada 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynyja rozwniez jestem nowa i dopisuje sie rowniez do was ma pco i pewnie bede miala gorzej zajsc w ciaze ale moze sie uda....grudzien czas szczególny z checia bym wkoncu odpoczela bo pracuje w biedronce i juz mam dosc:);)

    Iwka, samira, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Magda26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Samirka metformax bierz w trakcie posiłku to mdłości nie powinnaś mieć. Przynajmniej ja nie mam :D
    Brałam po jedzeniu ,od dwóch dni nie wzięłam w ogóle może wznowię jutro i wezmę jak mówisz ;) a byłam pewna że będzie gorzej z Bromkiem (odpukać nie tak źle ) dziś ostatnia lutka i mam nadzieję ze wywoła w końcu @ ehhh... bo muszę się zapisać na USG do ginki czy jajca urosły po CLO które mam brać od 5dc...

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkowe oczekiwanie wrote:
    Skąd się biorą tacy ludzie? :-/ i po co jej to wszystko?
    jest takie powiedzenie i do niej pasuje "Głupich nie sieją -sami się rodzą "

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 listopada 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Brałam po jedzeniu ,od dwóch dni nie wzięłam w ogóle może wznowię jutro i wezmę jak mówisz ;) a byłam pewna że będzie gorzej z Bromkiem (odpukać nie tak źle ) dziś ostatnia lutka i mam nadzieję ze wywoła w końcu @ ehhh... bo muszę się zapisać na USG do ginki czy jajca urosły po CLO które mam brać od 5dc...
    Clo od 5 dc. a ile dni i po ile tabletek Ci kazano brać ? Bo ja biore od jutra przez pięć dni 2X 1/2 tabletki

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 listopada 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i jest fajna zaleta po metformaxie - pięknie oczyszcza i kilogramki uciekają więc bierz kochana :)

    samira, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    a i jest fajna zaleta po metformaxie - pięknie oczyszcza i kilogramki uciekają więc bierz kochana :)
    no zauważyłam jak pierwszy dzień wzięłam ze nie chciało mi się jeść jak zwykle a przytyłam sporo w ciągu 1,5 raku bo 14kg :O zawsze ważyłam między 62-65 ale nie więcej ,muszę schudnąć ale będzie ciężko bo ćwiczyć nie wszystko mogę ,problemy z kręgosłupem i rwy barkowe mi to utrudniają,a mam orbitreka -ostatnio z G kupiliśmy i to takiego wypas ,muszę zacząć chyba od paru minut a potem przejść na konkretne programy,ale to na początek zacznę od jogi mam lekcje na poczcie ,jeszcze nie wykorzystane i nawet gazete kupiłam taka o jodze,bardzo ciekawa....

    A CLO mam brać od 5dc przez pięć dni 1tab. a potem na usg ok.12dc a będzie trudno bo wiadomo jak z terminami a dokładnie przecież nie wiem kiedy będzie @ po takim wywołaniu lutka ,myślę o czwartku najpóźniej to bym się musiała zapisać na 18.11 a to poniedziałek (oby nie wypadło na sobotę czy niedzielę bo dupa)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    a i jest fajna zaleta po metformaxie - pięknie oczyszcza i kilogramki uciekają więc bierz kochana :)
    druga sprawa jest taka jeśli wywoła biegunki to nie będę brała bo mam chore jelita a to by mi zaszkodziło a biorę też na nie tabsy i szkoda by mi było zepsuć już troszkę podleczone ehhh

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 4 listopada 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO to ja też się dopisuję bo w tym cyklu to coś czuję w kościach że będzie du..a, i wredna @ mnie nawiedzi w przyszłym tygodniu...:(

    samira, Iwka lubią tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ,Eweloka witamy :)

    Eweloka84, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 5 listopada 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny wciskam sie do was na grudzień ovu pokazuje ze bede 7 grudnia testować i niech tak bedzie ide miedzy czasie na monitoring to zobaczymy czy cos sie zmieni :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 5 listopada 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda 26, Eweloka84 Witamy <3 i proszę się do listy dopisać :)

    Andzia33, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 5 listopada 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia85 wrote:
    Cześć dziewczyny wciskam sie do was na grudzień ovu pokazuje ze bede 7 grudnia testować i niech tak bedzie ide miedzy czasie na monitoring to zobaczymy czy cos sie zmieni :)
    Witaj słońce 0slonce.gif Nowy cykl nowe nadzieje !!! Grudzień będzie nasz !!!

    GRUDNIOWE TESTERKI 2013
    3 gru Iwka
    7 gru Celia, oliwia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2013, 08:45

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ