X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Dzień dobry! Ja niestety w sobotę opuściłam fioletową stronę i wracam do was. Nie sądzę byśmy starali się w tym cyklu, ale pójdę w czwartek do gina to zobaczę co mi powie. Myślę że w tym cyklu będę już mierzyć temperaturę, chciałabym wiedzieć kiedy ewentualnie była owu żeby zobaczyć czy wszystko jest w porządku.

    Przykro mi:( Widziałam że u patuniek też nie ciekawie sie sytuacja rozwinęła...

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Haha no dokładnie. Ja mam 5 grudnia urodziny, 6 Mikołaj a okres mi akurat tak wypada czyli gdybym testowala to w sam raz na fajne daty :D A dodatkowo faktze 8 lat temu w okolicach świat zmajstrowalismy młodszą córeczkę (widoczna w avku) jakoś pozytywnie nastraja, mimo ze juz odpuscilam i wyluzowalam :)
    O rany, ja mam mega podobnie :D Urodziny 4 grudnia, a okres mam dostać 6 :D

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 27 listopada 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny to znaczy, że grudzień musi być Nasz!!!!!!!!!!

    Ja właśnie zostałam obudzona przez listonosza :O przyniósł mi upomnienie do zapłaty, pomyliły mi się terminy zapłaty podatku od nieruchomości he he byłam święcie przekonana że termin jest do połowy grudnia a tu zonk bo do połowy listopada :D

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 27 listopada 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj chyba mam pierwszy raz w zyciu plemienia okoloowulacyjne. Jestem w szoku. Do tego mam bol w podbrzuszu jakiś dziwny. 19 dc wczoraj zalał mnie śluz płodny juz zapomniałam co to jest ostatnio caly czas susza...

    Czy któraś z was miała kiedyś plemienia podczas owulacji?

    Oczywiście stresuje sie bo nie wiem co to moze być :| zobaczymy czy to plamienie sie skończy czy rozkręci :(

    Liczę na zielony finał inaczej byc nie moze :D

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tekana wrote:
    A ja dzisiaj chyba mam pierwszy raz w zyciu plemienia okoloowulacyjne. Jestem w szoku. Do tego mam bol w podbrzuszu jakiś dziwny. 19 dc wczoraj zalał mnie śluz płodny juz zapomniałam co to jest ostatnio caly czas susza...

    Czy któraś z was miała kiedyś plemienia podczas owulacji?

    Oczywiście stresuje sie bo nie wiem co to moze być :| zobaczymy czy to plamienie sie skończy czy rozkręci :(

    Liczę na zielony finał inaczej byc nie moze :D
    ja mam plamienie owulacyjne, ale tylko w tym i poprzednim cyklu, bo miałam zastrzyk na pęknięcie. Wcześniej nigdy żadnych plamień w okolicy owu. Gin mi mówiła, ze zatem możemy uznać, ze owu była :) bo nie potwierdzałam już monitoringiem pęknięcia. 1-2dni możesz poplamić i powinno minąć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:34

  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 27 listopada 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    ja mam plamienie owulacyjne, ale tylko w tym i poprzednim cyklu, bo miałam zastrzyk na pęknięcie. Wcześniej nigdy żadnych plamień w okolicy owu. Gin mi mówiła, ze zatem możemy uznać, ze owu była :) bo nie potwierdzałam już monitoringiem pęknięcia. 1-2dni możesz poplamić i powinno minąć :)


    Dzieki za odpowiedź :) przynajmniej mogę liczyć ze byla owulacja ale powoli zaczynam sie zastanawiać czy to jednak nie @ chociaz cykle mam 33-46 dni a to dopiero 19dc to i tak boje się bo niby nie potrzebuje wkładki ale na papier jest caly różowy. I tan bol podbrzusza :( jakby na okres :( zobaczymy po tych 2dniach jak bedzie...

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 27 listopada 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane testowaczki, a jakieś pomysły jak tu dotrzymać do testowania i nie dostać pierdolca?
    Ja już pracuję ile mogę, zajmuję głowę jak się da, ale każde tyrpnięcie w okolicach brzucha czy cycka interpretuję "o-ooo, ciąża!!"
    Także jeśli nie wyluzuję to 9.12 zamiast testować będę jechać do psychiatryka!

    Rady proszę, moje drogie, rady.

    Może jakieś zadania sobie wyznaczmy? 100 słówek z francuskiego, 3 nowe pozycje jogi, dwie nowe potrawy.... coś?

    Buźki! :*

    Tekana, Selina lubią tę wiadomość

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tez chciałabym zająć czymś innym głowę :D idzie sfiksować a zwłaszcza jak ma się strasznie nieregularne cykle... To czekanie jest najgorsze :/

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina do Ciebie mam pytanie to plamienie okoloowulacyjne utrzymuje się u Ciebie te 2dni czy jest takie chwilowe? Bo ja chyba zwariuje przez te 2dni:| wiem kazda kobieta jest inna ale dobrze wiedzieć jak jest :D

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Nie wiem czy będę miała nawet owulację, dowiem się pojutrze jak to wygląda, ale zapisz mnie na 15 grudnia :) W dzień przewidywanej @ i urodziny mojej siostry- może jednak to będzie szczęśliwa data dla nas ;)

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 27 listopada 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Witam Dziewczyny w ten "miły" poniedziałek. Tylko mi się nie chciało dzisiaj wstawać do pracy? ;)

    U mnie już po dniach płodnych, staraliśmy się tak intensywnie, że aż się zakwasów nabawiłam ;D

    A dzisiaj coś mnie łamie w kościach, oby to nie były początki przeziębienia. ;/

    Miłego dnia!


    Nie tylko dla Ciebie był tak miły ;p ja dopiero sobie usiadłam na spokojnie i zamierzam zrobić sobie ziółka.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka byłam dzisiaj u ginekologa na przeglądzie t.j cytologia itp. itd.:) i na progesteron mnie skierował. Jakie są normy progesteronu dziewczyny?? Pozdrawiam

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 27 listopada 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka29 wrote:
    Hejka byłam dzisiaj u ginekologa na przeglądzie t.j cytologia itp. itd.:) i na progesteron mnie skierował. Jakie są normy progesteronu dziewczyny?? Pozdrawiam

    każde LABO ma inaczej. Przy wyniku będą podane noemy do fazy cyklu plus normy dla ciężarnych

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    każde LABO ma inaczej. Przy wyniku będą podane noemy do fazy cyklu plus normy dla ciężarnych

    Dzieki jutro więc zobaczymy:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tekana wrote:
    Selina do Ciebie mam pytanie to plamienie okoloowulacyjne utrzymuje się u Ciebie te 2dni czy jest takie chwilowe? Bo ja chyba zwariuje przez te 2dni:| wiem kazda kobieta jest inna ale dobrze wiedzieć jak jest :D
    W poprzednim cyklu było tylko 1razowe i niewielkie, także nawet nie cały dzień tylko tak jakby 1 raz i tyle. W tym cyklu miałam wczoraj i myślałam że to będzie koniec, ale dziś też. Wytłumaczyłam to sobie tak, że w zeszłym cyklu miałam 1 pęcherzyk dominujący a w tym były dwa 19 i 18mm, więc może pękły obydwa?
    Słuchaj, u Ciebie to może być plamienie implantacyjne ;) no chyba że owu faktycznie miałaś wczoraj/przedwczoraj? Masz to potwierdzone? Albo testy owu robiłaś?
    Jeszcze mi się przypomniało, że plamienie w środku cyklu może być przyczyną jakiejś nadżerki czy czegoś ALE (uspakajam) jeśli gin podczas usg i badania na fotelu nic nie widział to wątpię. Miałaś robione posiewy może?

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 27 listopada 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie brzuch boli juz okresowo i cycki opadły...powiem wam ze juz nie wierze w to ze naturalnie sie uda...no coz czekam na hssg...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 20:00

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tekana ja miałam w tym roku 3 razy plamienia owulacyjne .U mie trwały jeden dzien i był to śluz z nitkami krwi lub normalna plamka ķrwi cos jakby okres

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Mnie brzuch boli juz okresowo i cycki opadły...powiem wam ze juz nie wierze w to ze naturalnie sie uda...no coz czekam na hssg...

    U mnie nawet po tej naprawie blizny może być ze będzie inseminacja bo mam słabe dojście tak czy innaczej przez mega tylozgiecie :/
    Ja będę testować w pt. Dziś 7dpo. Musze test/y zakupić :)może cud się stał.

  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 27 listopada 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina domniemam ze to owulacja bo byl spadek temp szyjka wysoko miekka i wydaje sie otwarta i śluz jak nigdy rozciągliwy z wodnistym. Okres skończył mi sie w 12dc teraz mam 19dc. Z monitoringu z przed ciąży miałam owulacje 15-18dc teraz wiadomo moze byc inaczej do tego karmie piersią wiec juz w ogóle cykle mam rozregulowane...


    Ewka1990 u mnie było kilka nitek krwi a teraz jest różowy śluz bol rozciagliwy w podbrzuszu i bol z lewej strony nie wiem czy to jajnik (moze mam urojenia :D ) oczywiście serduszkowanie było na wszelki wypadek :D ale boje się ze rozwinie sie to w okres chociaz nigdy nie miałam tak krótkiego cyklu ale zawsze moze być ten pierwszy raz :P

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • karolkaa22 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 27 listopada 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :-) można dołączyć do waszego grona? Staramy się z narzeczonym już pół roku, w tym cyklu zwiększamy częstotliwość. Zostałam skierowana przez ginekologa na szczegółowe badania krwi,czekamy na wyniki i między czasie działamy, bo mam właśnie dni płodne ^^
    ps. Poproszę o wpisanie na 12.12 :-)

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ