X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Ja w tamtym cyklu też miałam wszystkie objawy :D sutki mnie swedzialy, raz mnie rano zemdliło tak dobrze :D płaczliwość ciągła ... No jaja ;)
    Taa ja tak często mam a potem i tak nic, także już nawet się nie nastawiam, od razu wiem, że to moja chora głowa robi mnie w konia :D

    diuna92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Widzę, że mamy TSH na podobnym poziomie. Czytałam, że taki wyniki jest ok przy staraniach. Prawda ? :)
    Tak masz okey TSH. Ja idę jutro po skierowanie do endo. Dzieki papa

  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, w związku z wrogim śluzem, który ostatnio zdiagnozowałam nie testowałam w listopadzie, a teraz wracam i proszę o dopisanie na 18.12.

    Dziś przeszłam pierwszą inseminację. Jest 15dc, wczoraj robiłam ovitrelle, dziś pęcherzyk jeszcze był. Za dwa dni usg potwierdzające pękniecie i potem luteina. A bete mam właśnie zaleconą za 2 tygodnie.

    Mam nadzieję, ze praca i przygotowania świąteczne na tyle mnie zajmą, że nie zwariuje przez te dwa tygodnie ;)

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewka1990 wrote:
    Ja miałam wczoraj owulacje serduszkowanie wczoraj i przedwczoraj zobaczymy czy coś z tego będzie to już nasz 8 cykl starań ja przestałam się nakręcać bo dosłownie tuż przed okresem dostawałam nerwicy więc odpuściłam troszkę zacznę nakręcać się dopiero jak okres będzie mi się spóźniał.A swoją drogą to by był najpiękniejszy prezęt na Święta zobaczyć 2 kreski na teście ciążowym .
    Ja będę testować 22.12.

    będziesz trstować w moje 31 urodziny ti musi być szczęśliwie :) prosze zrób mi prezent i wstaw zdjęcie z II kreseczkami :)

    Akceptacja!
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaLu wrote:
    Cześć dziewczyny, w związku z wrogim śluzem, który ostatnio zdiagnozowałam nie testowałam w listopadzie, a teraz wracam i proszę o dopisanie na 18.12.

    Dziś przeszłam pierwszą inseminację. Jest 15dc, wczoraj robiłam ovitrelle, dziś pęcherzyk jeszcze był. Za dwa dni usg potwierdzające pękniecie i potem luteina. A bete mam właśnie zaleconą za 2 tygodnie.

    Mam nadzieję, ze praca i przygotowania świąteczne na tyle mnie zajmą, że nie zwariuje przez te dwa tygodnie ;)

    Cześć ;)
    Mam pytanie do tego wrogiego śluzu. Czy dostaje się na to jakieś leki?
    Trzymam kciuki za udany cykl! :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 20:39

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wróciłam od ginekologa. Owulację miałam wczoraj, albo przedwczoraj, wiec test owu idealnie się sprawdził. Nie nakręcam się, bo w poprzednich cyklach tez ❤️ w płodne i nie wyszło, natomiast pierwszy raz mam potwierdzona owulke przez gina. To już coś;) wczoraj nie było czasu na serducho i to mnie martwi. Owulacja była z lewego jajnika, a ja jak zwykle nic nie czułam.

    Co do infekcji, z która się zmagam to lekarz mi prowoedzial, ze to w niczym jie przeszkadza jeżeli chodzi o starania, pogarsza tylko samopoczucie. Oby tak było!

    I trzecia sprawa! Zalecił mi by zamiast kwasu foliowego przyjmować Ovarin, twierdzi, ze to pomaga zajść w ciąże. Spotkalyscie z czymś takim?

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa milekarka powiedziała bym zmieniła na ovarin :)

    Akceptacja!
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Majaaa milekarka powiedziała bym zmieniła na ovarin :)

    Ooo to może coś w tym jest! Jutro kupię:)

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Ooo to może coś w tym jest! Jutro kupię:)
    jak stacjonarnie chcesz kupić to koszt około 45-50 zł w aptece internetowej około 40 :) bierze się 2 tsbletki dziennie w opakowniu jest 60

    Majaaa lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Marilyn Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Jestem tutaj nowa i chciałabym dołączyć na grudniowe testowanie :) , przyjmiecie mnie?

    6 cykl starań
    Od października - Ovarin
    Od września- cyclodynon
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlyn rozgość się byle nie na długo :) na 9 msc zycze Ci na fioletowej :)

    Kiedy testujesz?

    Akceptacja!
  • Marilyn Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki KAL :) , potrzebuje wyżalić się komuś , kto czuje podobnie jak ja :). W tym cyklu byłam święcie przekonana , że tym razem się udało , a tu zonk :o

    Niestety, ale dopiero 27 grudnia :(

    6 cykl starań
    Od października - Ovarin
    Od września- cyclodynon
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    jak stacjonarnie chcesz kupić to koszt około 45-50 zł w aptece internetowej około 40 :) bierze się 2 tsbletki dziennie w opakowniu jest 60

    Zaczyna się go brać w dowolnym momencie,czy są jakieś wytyczne że np lepiej od pierwszego dnia cyklu,bo nie wiem,pomaga dohrzeć

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Eve25 Koleżanka
    Postów: 37 34

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag Doma90 widzę że mamy to samo :D 8 dpo a ja też już czuję nie wiadomo co. Ale jedno jest pewne piersi mam strasznie wrażliwe i czuję jakby mi ktoś zamiast nich przyczepil 5 kilogramowe odważniki.. Robiłam dziś bete przy okazji innego badania, oczywiście w normie...

    oar8s65gy3iclyc0.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna gin mówił, ze bierze się tak jak kwas foliowy, czyli bez względu na dzień cyklu itd. W razie pozytywnego testu ciążowego zamienić na klasyczny kwas foliowy.

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierlpiwa nie ma znaczenia dzień cyklu :) ja zaczęłam gdzieś w połowie cyklu więc luz :) jak dowiesz się o ciązy to dokończ opakowanie i przejdź na witaminy prenatalne :)

    Akceptacja!
  • Marilyn Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , moja gin mówiła ze po ovarinie pacjentki zachodziły w ciąże jak szalone , ja nie jestem tego dowodem , zaczynam brać 3 opakowanie i nie widzę zmian . Moze trochę mam łagodniejszy pms , chociaż moze to zasługa cyclodynonu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 22:13

    6 cykl starań
    Od października - Ovarin
    Od września- cyclodynon
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL, masz w tym ovarinie inozytol. Tylko jedna porcja to 1/4 tego co ja biorę.
    Biorę ten:
    https://pl.iherb.com/pr/Fairhaven-Health-Myo-Inositol-For-Women-and-Men-120-Capsules/62649

    Do tego w ovarinie jest wit D w małej dawce i witaminy z grupy B. Żaden cud ;) takie witaminy każda powinna brać już w trakcie starań. A inozytol jak ktoś ma pcos lub IO/HI.

  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 159

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaLu wrote:
    Cześć dziewczyny, w związku z wrogim śluzem, który ostatnio zdiagnozowałam nie testowałam w listopadzie, a teraz wracam i proszę o dopisanie na 18.12.

    Dziś przeszłam pierwszą inseminację. Jest 15dc, wczoraj robiłam ovitrelle, dziś pęcherzyk jeszcze był. Za dwa dni usg potwierdzające pękniecie i potem luteina. A bete mam właśnie zaleconą za 2 tygodnie.

    Mam nadzieję, ze praca i przygotowania świąteczne na tyle mnie zajmą, że nie zwariuje przez te dwa tygodnie ;)

    Sylwia, powiesz nam coś o tym wrogim śluzie?
    Skąd to się bierze? Badanie jest długie? Ile kosztuje?
    Myślę, że wiele z nas jest zainteresowanych tematem, a nie ma to jak usłyszeć od kogoś kto doświadczył na własnej skórze.

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • serena1989 Autorytet
    Postów: 497 532

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Z uwagi na to, że szykuje mi się w weekend wyjazd, proszę o zmianę daty testowania na 9.12 To będzie 12 dpo. W tym miesiącu nie robię wcześniej testów domowych (w zeszłym potrafiły mnie oszukać), więc od razu pójdę na betę. Liczę jednak, że to jest mój miesiąc ❤️

    f2w3yx8dpvozw3pf.png
    I c - 2 cs - <3 Aleks ur. 03.07.2015 <3
    II c - 1 cs - Aniołek [*] 25.09.2017 (8 tc)
    III c - 4 cs - Danielek [*] 17.02.2018 (10 tc)
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ