Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe testowanie-czyli święta we troje ❤
Odpowiedz

Grudniowe testowanie-czyli święta we troje ❤

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27156

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    No to u mnie po ptokach...

    Test na dole - wczorajszy, test na górze dzisiejszy..
    A serduch brak, także cyklu grudniowy - żegnam :(

    https://zapodaj.net/993ce21f3fcca.jpg.html
    Na prawdę chcesz się opierać tylko na testch owu ? I tylko a tej podstawie zawsze cykl ? :(

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27156

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Niestety mój P dziś na nockę do pracy, za godzinę wychodzi, w domu 3 dzieci.. Nie ma szans :( smutno mi, i to tak, że beczec mi się chce...
    Plemniki są w stanie wytrzymać 5 dni ;) także naszykuj się na dziewczynkę ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27156

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Pralkiliusz, Piwniczanka 😀 padłam 😀😀😀😀😀😀😀😉😉😉😉😉
    My swojego czasu wymyslałyśmy imienia od miejsca zapłodnienia. Było zabawnie 😂 polecam :) kto będzie u Ciebie ?

    justyna1719 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    U mnie podobnie. Wcześniej seksy były do pozazdroszczenia.. teraz wyższa szkoła jazdy. Przez te całe kombinacje alpejskie libido często spada do mniej niż zero.. w tym cyklu mieliśmy tylko dwa seksy i w tym jeden taki na zasiadzie (dawaj bo wypadało by 😂).
    A co do Twojego cyklu to liczę na to ,że Cię jednak zaskoczy , także ja tam nadal trzymam kciuki i wierzę za Ciebie ;)

    Kochana jesteś, dziękuję 😘
    Wczoraj było ❤️ale nie do końca ,bo Pan z Frisco nam przeszkodził 🙈

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna, jutro wyniki anty tpo i anty tg 😉 i jak się uda to może też jutro wieczorem będą wyniki online tego tsh, ft3, ft4 i krzywych 😘


    Mrs.C piękny progesteron 😍😍😍

    Motylek, działaj! Nigdy nie ma pewności co do dnia owu więc może nie wszystko stracone 😘😘

    nick nieaktualny, justyna1719 lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Na prawdę chcesz się opierać tylko na testch owu ? I tylko a tej podstawie zawsze cykl ? :(
    Zawsze bazowalam na nich. I w ten sposób mi się udało, nie zawiodły mnie..
    Poza tym gin wczoraj też mówiła o owu..

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2020, 10:39

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Plemniki są w stanie wytrzymać 5 dni ;) także naszykuj się na dziewczynkę ;)
    Taaak, sama przed chwilą to komuś napisałam, a sama rozkładam ręce 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    W trakcie owulacji i dzień przed i po to chłopcy. Dziewczynki z kilku dni przed owu
    O jeszcze lepiej.. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki:

    Progesteron 19,90 ng/ml (faza lutealna: 1,7 - 27,00)
    Estradiol 209 pg/ml (faza lutealna: 22,3 - 341)

    Chyba nieźle 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 18:33

    Morwa, Ignissa, nick nieaktualny, Lalia, nick nieaktualny, Evelle28, megson91, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Mam wyniki:

    Progesteron 19,90 mg/ml (faza lutealna: 1,7 - 27,00)
    Estradiol 209 pg/ml (faza lutealna: 22,3 - 341)

    Chyba nieźle 😉
    Kitka na estrogenach się nie znam, ale progesteron super! Badalaś 7dpo?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27156

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Mam wyniki:

    Progesteron 19,90 mg/ml (faza lutealna: 1,7 - 27,00)
    Estradiol 209 pg/ml (faza lutealna: 22,3 - 341)

    Chyba nieźle 😉
    Ekstra !!! Gratuluję:) ja swojego proga nie badam bo się boję 😂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    W trakcie owulacji i dzień przed i po to chłopcy. Dziewczynki z kilku dni przed owu
    To tylko przesądy ;)

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignissa wrote:
    To tylko przesądy ;)

    Podobno trochę są poparte nauką. Plemnik na chłopca jest szybszy a ten na dziewczynkę bardziej wytrzymały

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wg OF dziś mam 7 dpo, więc zbadałam w czas 😝

    2 miesięce temu badałam w 7-8 dpo (nie wiem dokładnie, bo nie mierzyłam wówczas temperatury) to miałam 27,4 ng/ml 🤯 ale dwóch kresek z tego nie było 😤

    Bądź co bądź owulacja wydaje się potwierdzona, a ja tym samym mam komplet podstawowych badań do ginekologa na 2020 😁

    megson91 lubi tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2020, 10:40

    boo123, Morwa lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam, że nie ma na to żadnych naukowych dowodów
    https://mamaginekolog.pl/12628-2

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Dziewczyny, mam wyniki progesteronu 7dpo 💜❤️💜❤️

    562ee7176076aed0.jpg

    Jaram się jak pochodnia! 💜❤️💜❤️💜
    Za 3 dni testowanko, a 9.12 w poniedziałek wybiorę się na betę 💜💜💜

    Piękny progesteron! Ja też dziś zbadałam i mam 19,90 😁 Obie testujemy w niedzielę ❤️😘

    megson91 lubi tę wiadomość

  • Goldlemon Autorytet
    Postów: 335 199

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Przyczyn może być wiele. Zaczynając od zaburzeń horomonalych, polipów, mięśniaków macicy, kończąc na endmetrozie. Lekarze często to bagatelizują wmawiając, że taka nasza uroda..
    Wiem, wiec tak jak mówię, przez pare lat zdazylam sprawdzic wszystkie przyczyny, nawet kilkakrotnie i została tylko endometrioza

    Starania od marca 2018
    7u223e3k8pdpu5u1.png
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Na prawdę chcesz się opierać tylko na testch owu ? I tylko a tej podstawie zawsze cykl ? :(
    No ja do końca tym testom nie wierzę... W ostatnim cyklu, który monitirowalam, testowa nigdy nie wyszła tak ciemna jak kontrolna, a mimo tego tempka pokazała wzrost i monitoring potwierdził że była owulka... Mi się wydaje ze po prostu czasami nie wstrzelimy się w ten najwyższy poziom lh..

    Morwa lubi tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ