Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe testowanie-czyli święta we troje ❤
Odpowiedz

Grudniowe testowanie-czyli święta we troje ❤

Oceń ten wątek:
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 2 godz zaczęło mnie dziwnie boleć w pachwinach, tak jakby ciąglo dość mocno intensywnie. Pierwszy raz coś takiego mnie spotyka 🤔 czy któraś Z Was tak kiedyś miała??

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa89 wrote:
    Od 2 godz zaczęło mnie dziwnie boleć w pachwinach, tak jakby ciąglo dość mocno intensywnie. Pierwszy raz coś takiego mnie spotyka 🤔 czy któraś Z Was tak kiedyś miała??
    Jestes w ciąży? Jesli tak to normalne. A jesli jestes w okresie okoloowulacyjnym to moze oznaczac owulacje albo tez zagniezdzenie.

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • Goldlemon Autorytet
    Postów: 335 199

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpilkka wrote:
    Jestes w ciąży? Jesli tak to normalne. A jesli jestes w okresie okoloowulacyjnym to moze oznaczac owulacje albo tez zagniezdzenie.
    Albo poprostu nie znaczy to zupelnie nic :)

    Ignissa lubi tę wiadomość

    Starania od marca 2018
    7u223e3k8pdpu5u1.png
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpilkka wrote:
    Jestes w ciąży? Jesli tak to normalne. A jesli jestes w okresie okoloowulacyjnym to moze oznaczac owulacje albo tez zagniezdzenie.

    Jestem przed @ dziś mam 13dpo i od wczoraj dodatkowo delikatne plamienia

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Kochana przekaż mezowi że da się uochqv więcej Ozdob 😂

    A oto moja wraz z prezentami :)
    <a href=https://zapodaj.net/61a8d485d9d45.jpg.html
    Też piękna 😊 i ile prezentów... 😊 No aż kusucie żeby już ubrać 😊

    Evelle28, Camarilla lubią tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2020, 13:51

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2020, 13:51

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedziela_2007 wrote:
    Dziewczyny test z dnia dzisiejszego :)
    https://zapodaj.net/1bc287b9d8e06.jpg.html>test.jpg</a>
    Wow 😊 jaka krecha 😊 gratulacje 😊😊😊

    Niedziela_2007, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Goldlemon Autorytet
    Postów: 335 199

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa89 wrote:
    Jestem przed @ dziś mam 13dpo i od wczoraj dodatkowo delikatne plamienia
    Jak dla mnie to brzmi jak typowy objaw ciazy z urojenia, z tym ze nie mówię tego złośliwie tylko sama to przerabialam. Z 15 razy czulam "implantacje"

    Ignissa lubi tę wiadomość

    Starania od marca 2018
    7u223e3k8pdpu5u1.png
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignissa wrote:
    Na NFZ chyba nie ma co. Szukałabym prywatnie, alekogos kto przyjmuje w szpitalu i jest sensowny. Rozumiem,że się zraziłaś, ja też nie trafił jeszcze ma lekarza z którego byłabym w 100 procentach zadowolona, ale na szczęście nie było tak się jak u ciebie :(

    Jak jechałam do pracy, wpadłam w poślizg, na szczęście udało mi się wyprowadzić samochód, ale ile strachu się najadłam...
    Najwazniejsze że nic się nie stało... Ja w tym roku miałam wypadek, pękła mi opona i wyrzucilo mnie na zakręcie i walnelam w drzewo..

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Dzień dobry dziewczyny, jak tam nastroje? My chyba znowu się jakimś wirusem zarazilismy. Mój mąż mówił wczoraj ze mu się kręci w głowie, ma zgage, mdłości a dzisiaj mi jest niedobrze. Mam dość, niech przyjdą mrozy. Nie lubię jak jest zimno ale mdłości też nie lubię ;)
    No właśnie te pogody sprzyjają chorobom... Sorki, przez pomyłkę polubiłam, kurujcue się 😘

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldlemon wrote:
    Jak dla mnie to brzmi jak typowy objaw ciazy z urojenia, z tym ze nie mówię tego złośliwie tylko sama to przerabialam. Z 15 razy czulam "implantacje"

    Ale ja nie doszukuje się objawów ☺️ wręcz nawet jeszcze nie testuje bo uważam że za wczesnie. Poprostu dziś tak dziwnie zaczęło boleć stąd było moje pytanie 😉

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • Goldlemon Autorytet
    Postów: 335 199

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa89 wrote:
    Ale ja nie doszukuje się objawów ☺️ wręcz nawet jeszcze nie testuje bo uważam że za wczesnie. Poprostu dziś tak dziwnie zaczęło boleć stąd było moje pytanie 😉
    Jak ja bym chciala nie musieć testowac...duzo bardziej boli mnie biel ba teście niz @. Wtedy przynajmniej moge sie schowac i wyplakac a po porannym tescie trzeba czekac na @ i isc do pracy
    Niestety mam brac zastrzyki od cienia cienia, którego nigdy nie ma

    justyna1719 lubi tę wiadomość

    Starania od marca 2018
    7u223e3k8pdpu5u1.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17155 23884

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2025, 08:34

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 14:25

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Mrs.C Ekspertka
    Postów: 242 206

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne macie choinki . My też już ubrana ale my mamy mała taka 80cm.
    Niedziela nie mogę wejść w zdjęcie ale jak dzievyzny mówią że ładna to gratuluję ;*
    Ja dziś byłam na usg w szpitalu jest pęcherzyk zoltkowy. Pęcherzyk ciążowy ma 9mm lekarz mówił żeby za 3dni powtórzyć. Mielismy wizytę u swojego na 20 go ale przełożylismy na 23 . Większa szansa że zobaczymy to co chcemy. Trochę mi stres minął jak dr powiedział że jest już zoltkowy pecherzyk

    Niedziela_2007, justyna1719, Ignissa, nick nieaktualny, Lalia, nick nieaktualny, Klaudia9212 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kgoaqe99b.png
    15.05.2019 Aniołek [*]
    04.12 Dwie kreseczki
    05.12 PRG 13dpo- 59,03ng/ml
    05.12 beta 13dpo-155,9 ✊
    07.12 beta 15dpo- 493,2 ✊
    10.12 usg-widoczny pęcherzyk ciążowy
    13.12 beta 21dpo 5084,0
    21.12 usg-zarodek z ❤ walcz kropku
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldlemon wrote:
    Jak ja bym chciala nie musieć testowac...duzo bardziej boli mnie biel ba teście niz @. Wtedy przynajmniej moge sie schowac i wyplakac a po porannym tescie trzeba czekac na @ i isc do pracy
    Niestety mam brac zastrzyki od cienia cienia, którego nigdy nie ma
    Przykro mi bardzo, ja dopiero staram się w sumie 3 cykl. Ale jestem po zabiegu częściowego wycięcia szyjki macicy że względów zdrowotnych . I czasem w głowie sobie myślę że jestem już zbrakowana po tym 😒
    Niby lekarze mówią że to nie utrudnia wg zajścia w ciążę ale przez to nie mam sluzu albo mam go ale znikome ślady.

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Ja tak mam 1 dnia okresu :/

    Niby okres planowo jutro temp poki się nie spada , ja raczej miewam bezbolesne miesiączki chyba że od tego cyklu coś się zmieni 🤔 hmm no zobaczymy co będzie

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wyniki:
    estriadol 28,21 (f. Folikularna 12.4 - 233)
    Prolaktyna 8.71 (4.79 - 23.30)
    Czyli tow normie..
    I teraz pytanie.. Robiła któraś Amh??
    Bo wyszło mi 3,23
    A normy sa takie :
    20-24 lat 1,52-9,95
    25-29 lat 1.20-9.05
    30-34 lat 0.71-7.59
    35-39 lat 0.41-6.96
    40-44 lat 0.06-4.44
    45-50 lat 0.01-1.79
    Kobiety z PCOS 2.41-17.1
    Czyli nie kumam tego wyniku... Bo nie pasuje tylko do jednego.. 45-50 mam 30lat.. Też pasuje.. Ale nie wiem jak ten wynik odnieść do starań..

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldlemon wrote:
    Jak ja bym chciala nie musieć testowac...duzo bardziej boli mnie biel ba teście niz @. Wtedy przynajmniej moge sie schowac i wyplakac a po porannym tescie trzeba czekac na @ i isc do pracy
    Niestety mam brac zastrzyki od cienia cienia, którego nigdy nie ma
    Oj sorki nacisnelo mi się, no ta biel na teście jest dużo gorsza niż @..... Ale już któryś cykl nie testuje przed terminem @.. Jest ciezko, ale mam w domu tylko jeden test, w razie potrzeby, i nie kupuje już żadnych tak jak kiedyś hurtowo..

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
‹‹ 206 207 208 209 210 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ