X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Dziewczyny ale żeście naskrobały tutaj od wczoraj :-)

    Najmłodsza trzymam kciuki może się w końcu coś poprawi ;-)

    Stokrotka nie wolno się denerwować szczególnie przed testowaniem ;-) Tobie prędzej czy później też się uda kochana tylko trzeba trochę dać sobie na wstrzymanie ;-)
    Wiem że się uda kiedyś ale szlag mnie trafia.jak nam się w tym cyklu nie uda to później powiedzą że pozazdroscilam.normalnie dawno już nie byłam tak wkurwiona.

    Dag_Mara lubi tę wiadomość

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza kiedy wyniki? Bo ja siedzę jak na szpilkach :D

    stokrotka92, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toreadorek tule :*

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Wiem że się uda kiedyś ale szlag mnie trafia.jak nam się w tym cyklu nie uda to później powiedzą że pozazdroscilam.normalnie dawno już nie byłam tak wkurwiona.


    Nie ma co się przejmować innymi trzeba wziąć się w garść i działać po prostu ale też nie za często bo wtedy może się nie udać jeśli staracie się o maluszka to przynajmniej jeden dzień przerwy musi być ;-) A tak ogólnie twój M nie chce dziecka? że tak za przeproszeniem chamsko do ciebie powiedział i to przez tel.

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka ja tez kiedyś się przejmowalam co powiedzą inni zajde w tym czy tamtym miesiącu, w tym czy w innym momencie. Szczerze? ZAWSZE znajdzie się ktos kto będzie mędził i wymyślał, zawsze ludzie będą gadać. Ja marzylam o chłopcu, koniecznie na rocznicę lub urodziny,miałam cały plan, bardzo niepokornie. Teraz proszę Boga o dziecko, nie ważne kiedy, nie ważna płeć, nie ważne kto w tym czasie ma lub nie ma ciąży, tylko żeby kiedyś to dziecko było z nami. Jak będziesz się przejmować tym ze ktoś Ci cos powie to tylko nerwowo sie wykonczysz. Ale znam twoje odczucia bo mam w rodzinie i w pracy osoby uszczypliwe i dogadujace. Mąż mnie uświadamia ze to ich zazdrość przemawia i należy tylko się cieszyć z tego co sie ma a im życzyć żeby byli szczęśliwi i zajęli się sobą a nie innymi ;-)

    stokrotka92, mi_lejdi, Annie1981 lubią tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    Najmłodsza kiedy wyniki? Bo ja siedzę jak na szpilkach :D

    Nie mam pojęcia.
    Wybłagałam panią w laboratorium o cito, a teraz siedzę i odświeżam stronę z wynikami jak potrzaskana.
    Ten wynik jeżeli wyjdzie, to pewnie i tak będzie oscylować w granicach 2-10 i dalej będę w wielkiej niepewności.. :P

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Nie ma co się przejmować innymi trzeba wziąć się w garść i działać po prostu ale też nie za często bo wtedy może się nie udać jeśli staracie się o maluszka to przynajmniej jeden dzień przerwy musi być ;-) A tak ogólnie twój M nie chce dziecka? że tak za przeproszeniem chamsko do ciebie powiedział i to przez tel.
    wczoraj wieczorem stwierdził, że ja najpierw muszę skonczyc studia. ewidentnie szuka wymówki. I stwierdził, że jak dostane teraz okres to mam wrócic do tabletek. Przepłakałam pół nocy a teraz jeszcze ta informacja o siostrze.

    to zdecydowanie za duzo jak na moje nerwy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2016, 10:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Nie mam pojęcia.
    Wybłagałam panią w laboratorium o cito, a teraz siedzę i odświeżam stronę z wynikami jak potrzaskana.
    Ten wynik jeżeli wyjdzie, to pewnie i tak będzie oscylować w granicach 2-10 i dalej będę w wielkiej niepewności.. :P
    odswiezaj zaraz musza sie pojawić. :)

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będzie więcej niż dwa to już coś znaczy :)

    cl2sjfv.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia83. Jest jakieś wytłumaczenie na tą sodę? Myślę, że niepotrzebnie robisz sobie nadzieje.

    Molyx. Zgadzam się, nie da się nie myśleć. Z tego co wyczytałam w necie, nawet nie ma takiej potrzeby. Chodzi tylko o to, żeby myśleć o staraniach w taki sposób, który nas nie spina i nie stresuje. To też trudne, ale jak dla mnie bardziej wykonalne nić nie myśleć wcale :)

    Najmlodsza. Kciukasy zaciśnięte, mam nadzieję, że zaraz pojawią się wyniki :)

    stokrotka92. Rozumiem, to musi być dla Ciebie przykre.
    Jeżeli chodzi o męża to wątpię, żeby mu chodziło o Twoje studia. Pogadaj z nim szczerze i dowiedz się o co tak naprawdę chodzi.

    AiCha4811. Muzyka ma wpływ na nasze emocje, ja też w to wierzę. Ja robię teraz te wizualizacje, to tam właśnie jest taka spokojna muzyka, która wycisza i to pomaga.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka, a może on jest zmęczony presją? może tak bardzo, że chce przerwy?


    Ja dzis sobie uświadomiłam jedna prostą rzecz, że w 8 dpo naprawde już niewiele mogę zrobić i gdzieś tam juz wiadomo czy będzie @ czy nie :) jedyne co zalezy ode mnie to jaki będzie ostatni dzień cyklu, wolę go spedzić z usmiechem. dzis jedziemy po choinkę :)

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Nadia83. Jest jakieś wytłumaczenie na tą sodę? Myślę, że niepotrzebnie robisz sobie nadzieje.

    Molyx. Zgadzam się, nie da się nie myśleć. Z tego co wyczytałam w necie, nawet nie ma takiej potrzeby. Chodzi tylko o to, żeby myśleć o staraniach w taki sposób, który nas nie spina i nie stresuje. To też trudne, ale jak dla mnie bardziej wykonalne nić nie myśleć wcale :)

    Najmlodsza. Kciukasy zaciśnięte, mam nadzieję, że zaraz pojawią się wyniki :)

    stokrotka92. Rozumiem, to musi być dla Ciebie przykre.
    Jeżeli chodzi o męża to wątpię, żeby mu chodziło o Twoje studia. Pogadaj z nim szczerze i dowiedz się o co tak naprawdę chodzi.

    AiCha4811. Muzyka ma wpływ na nasze emocje, ja też w to wierzę. Ja robię teraz te wizualizacje, to tam właśnie jest taka spokojna muzyka, która wycisza i to pomaga.
    zarzeka się ze o to własnie mu chodzi. ja nawet nie mam siły już go prosić i błagać. wiec jak dostane okres to czeka mnie bolesna prawda do powrotu do tabletek. Brzuch mnie z nerwów boli aż dziwne ze jeszcze okresu nie ma

  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie 1981 nie powiedziałam, że robię sobie nadzieję. Czekam na termin swojego testowania a soda to ciekawe doświadczenie. Chciałabym potwierdzić albo obalić mit. Za kilka dni dowiemy się czy działa.

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Stokrotka, a może on jest zmęczony presją? może tak bardzo, że chce przerwy?


    Ja dzis sobie uświadomiłam jedna prostą rzecz, że w 8 dpo naprawde już niewiele mogę zrobić i gdzieś tam juz wiadomo czy będzie @ czy nie :) jedyne co zalezy ode mnie to jaki będzie ostatni dzień cyklu, wolę go spedzić z usmiechem. dzis jedziemy po choinkę :)


    ale ja na nim nie wywieram presji. on nawet nie wie kiedy ja mam pozytywne testy owulacyjne. nie ważne. nie chce to nie. Nie będę taką, która go w dziecko wrobi.

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY!
    O BOŻE!
    CAŁA SIĘ TRZĘSĘ !!!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/36ce58c6cfd0.png

    stokrotka92, roslinka, karo_la, lottinka, karolka22, zFolwarku, inaa, evve, kaka470, _Hope_, santoocha, AiCha4811, ktosiowa, Molyx, Skrzydlata, InBlue, Olciuska, Lovi89, Migracja, anciaa, Anet85 lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    DZIEWCZYNY!
    O BOŻE!
    CAŁA SIĘ TRZĘSĘ !!!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/36ce58c6cfd0.png
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! Gratulacje !

    no chociaż ty poprawiłaś mi nastrój :) Strasznie się ciesze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2016, 10:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Njamłodsza gratulacje! super wynik! :) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    DZIEWCZYNY!
    O BOŻE!
    CAŁA SIĘ TRZĘSĘ !!!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/36ce58c6cfd0.png

    Jeeejku!!! Super, moje gratulacje! :-*

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaaaaaaa jeeeeeeeest!!!!!!

    Stoję w kolejce w aptece i ryczę!!!!

    Gratuluje!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2016, 11:05

    dobuska lubi tę wiadomość

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza straraczka Gratulacje :-) Rośnijcie zdrowo:-)

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ