X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • abcd246 Przyjaciółka
    Postów: 96 38

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Kurcze to trochę niska ta beta :( napisz koniecznie jak będziesz miała drugi wynik. Trzymam kciuki i mocno tulę!
    Nie dziekuje narazie na szczęście! Pewnie że dam znać. Niedlugo się wybieram na bete. Mam cien nadziei że to jakiś świąteczny cud i się uda!

    Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam :)
  • abcd246 Przyjaciółka
    Postów: 96 38

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gratulacje dla Najmłodsza! Trzymam kciuki żeby rosła beta. Cudny prezent na święta ☺❤

    Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza serdeczne gratulacje! co za emocje! super, bardzo się cieszymy <3 <3 niedługo do Ciebie dołączam ;)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotko wez moze ciepłą (ale nie gorącą) kąpiel ? Moze nospę wez ?

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nospe już brałam. Zaraz mnie zaleje czuję

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmlodsza Gratulacje raz jeszcze:)

    Stokrotko a ten brzuch to pierwszy raz Cie tak boli i o tym czasie?

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nigdy przed okresem mnie nie bolał w trakcie to się zdarza. Już myślałam że mnie rano po seksie ruszy i nic nawet z nerwów mnie nie zalało nie wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to normalne że jestem tak zazdrosna o siostrę i wściekła na nią czy jestem jakaś nienormalna?

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Dziewczyny czy to normalne że jestem tak zazdrosna o siostrę i wściekła na nią czy jestem jakaś nienormalna?

    Na pewno nie jesteś nienormalna! Wiem co czujesz... bo moja siostra jest w 8 tygodniu ciąży... z czwartym dzieckiem! I oczywiście to wpadka jak każde jedno... A ja prawie półtora roku i zajść nie mogę! A jak usłyszałam, że ona go nie cche i najlepiej to by usunęła to nie kurwica strzeliła! ehhh... Nie denerwuj się kochana :*

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Dziewczyny czy to normalne że jestem tak zazdrosna o siostrę i wściekła na nią czy jestem jakaś nienormalna?
    Na pewno twoja reakcja jest naturalna i przypuszczam, że wszystkie staraczki na wieść o ciąży w rodzinie poczuły zazdrość. Tylko każdy przykleja uśmiech i składa gratulację. Dopóki ta zazdrość nie objawia się agresją, to jest całkowicie normalna.

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza, ale juz ogłaszacie? może choć chwilkę się wstrzymajcie?

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje bo juz myslalam że coś ze mną jest nie tak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Dziewczyny czy to normalne że jestem tak zazdrosna o siostrę i wściekła na nią czy jestem jakaś nienormalna?

    Normalne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Dziewczyny czy to normalne że jestem tak zazdrosna o siostrę i wściekła na nią czy jestem jakaś nienormalna?
    Ja zareagowałam podobnie na wieść o ciąży mojej przyjaciółki co przypłaciłam wypłakiwaniem w rękaw męża i kilkudniowym dołem. Jedno wiem nie warto! Chociaż ostatnio też ryczałam gdy ode mnie wyszła, a wczesnej opowiadała o ciąży.
    To jest chyba normalne i każda z nas przeżywa takie rzeczy na swój sposób. Głowa do góry na nas też przyjdzie czas :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza gratulacje :) ja bym poczekala i powtórzyła bete i dopiero przekazała wspaniałą nowinę :)

    Stokrotka wiem co czujesz bo mialam podobne sytuacje, zazdroscilam koleżankom, siostrom,szwagierce i kuzynkom a pozniej coś się działo z tymi ciazami.. albo plamily albo jakieś inne komplikacje miały.. także ja już nigdy nikomu nie zazdroszczę tylko sie cieszę razem z nimi. Stokrotka przede wszystkim wyluzuj bo bardzo się spinasz a to ci w zajsciu na pewno nie pomoże. Na każdą przyjdzie w końcu pora. Ja staralam się 3 lata o pierwsze a ty dopiero 3 cykl i zobacz jak to wszystko przezywasz kochana. Ja o drugie 6 cykl zaczelam takze widzisz znow lekko nie jest. Ale ciagle licze na kolejny cud.Trzymam kciuki bo uda się na pewno:)

    stokrotka92, AiCha4811 lubią tę wiadomość

  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    DZIEWCZYNY!
    O BOŻE!
    CAŁA SIĘ TRZĘSĘ !!!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/36ce58c6cfd0.png
    Gratulacje Najmłodsza:), właśnie takie historie dają mi nadzieję:)

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InBlue wrote:
    Najmłodsza gratulacje :) ja bym poczekala i powtórzyła bete i dopiero przekazała wspaniałą nowinę :)

    Stokrotka wiem co czujesz bo mialam podobne sytuacje, zazdroscilam koleżankom, siostrom,szwagierce i kuzynkom a pozniej coś się działo z tymi ciazami.. albo plamily albo jakieś inne komplikacje miały.. także ja już nigdy nikomu nie zazdroszczę tylko sie cieszę razem z nimi. Stokrotka przede wszystkim wyluzuj bo bardzo się spinasz a to ci w zajsciu na pewno nie pomoże. Na każdą przyjdzie w końcu pora. Ja staralam się 3 lata o pierwsze a ty dopiero 3 cykl i zobacz jak to wszystko przezywasz kochana. Ja o drugie 6 cykl zaczelam takze widzisz znow lekko nie jest. Ale ciagle licze na kolejny cud.Trzymam kciuki bo uda się na pewno:)
    Zgadzam się, niestety wychodzi na to że stres i nerwy nie są najlepszymi kompanami przy starania się o dzidziusia, ja też czuję zazdrość jak widzę kobiety w ciąży, a teraz jak na złość wszędzie je widzę, ale wychodzę z założenia że skoro im jakoś się udało to i mi pewnie się uda, tym bardziej że już w jednej ciąży byłam, czasami jednak dopada mnie zwątpienie na myśl że może wszystkich dotyczy ciążą tylko nie mnie:(, no ale cóż czasem jest to silniejsze...

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dobrze że was mam bo już myślałam że sfiksowalam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta 212.1 miu prog. 25 nie za malo??? Ostatnia @ 04.11 owulka 21.11
    Kurde dziewczyny myslalam ze bedzie wiecej :( :( zaraz sie porycze!

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska więcej bety czy proga? Progesteron ok, w normie. A beta pierwsza czy juz przyrost? Na pewno będzie dobrze, staraj się nie denerwować :*

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ