X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka wrote:
    Olciuska więcej bety czy proga? Progesteron ok, w normie. A beta pierwsza czy juz przyrost? Na pewno będzie dobrze, staraj się nie denerwować :*
    Beta 212.2 a prog. 25.56 nie to moja pierwsza beta

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi o bete ? :(

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też chyba się poryczę zaraz nie wiem dlaczego znowu zaczęłam wymiotować jak tylko wypiłam herbatę z cytryną myślałam że umrę :-( Chyba oszaleje jak znowu będę musiała wrócić do szpitala :-(

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska bardzo ładna beta nie masz powodów do zmartwień :-) trzymam kciuki aby tym razem się udało :-) a robiłaś test?

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Olciuska bardzo ładna beta nie masz powodów do zmartwień :-) trzymam kciuki aby tym razem się udało :-) a robiłaś test?
    Tak kochanie, ale ja mialam owulke jakies 18 dni temu :( nie za mala beta? Wyje na maksa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska dlaczego panikujesz? Ważne że rośnie.a jak będziesz tak przeżywać to zaszkodzisz dziecku

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystko zależy od wieku płodu kochana ja bym na twoim miejscu wybrała się do lekarza on najlepiej wie i ci doradzi czy jest się czym martwić czy nie. A jaki wynik był?

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Dziewczyny ja też chyba się poryczę zaraz nie wiem dlaczego znowu zaczęłam wymiotować jak tylko wypiłam herbatę z cytryną myślałam że umrę :-( Chyba oszaleje jak znowu będę musiała wrócić do szpitala :-(
    Może to tylko jednorazowa akcja kochana.

    Ja mam doła. :(

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska, nie becz tylko powtórz betę po 48h. Przyrost sie liczy! Ja miałam pierwsza betę 8 :)))

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Tak kochanie, ale ja mialam owulke jakies 18 dni temu :( nie za mala beta? Wyje na maksa

    Ale jeśli beta wzrasta to nic innego tylko gratulować ;-) Będzie dobrze kochana nie masz czego płakać wszystko jest na dobrej drodze.

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To byla moja pierwsza beta...
    Dzis ide do lekarza na 21.
    Od dnia ostatniej miesiaczki minelo 5 tyg. A ja mam bete 212.2 chyba za malo :( ale dziekuje Wam :*

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Może to tylko jednorazowa akcja kochana.

    Ja mam doła. :(

    Mam taką nadzieję bo chyba inaczej oszaleje jak znowu zostanę przypięta do tych cholernych rurek :-P Jeśli chodzi o doła to głowa do góry prędzej czy później to on pierwszy będzie chciał dziecka a ty wtedy mu zrób na złość ;-) A tak w ogóle skąd ta zmiana decyzji u niego pytałaś może?

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    To byla moja pierwsza beta...
    Dzis ide do lekarza na 21.
    Od dnia ostatniej miesiaczki minelo 5 tyg. A ja mam bete 212.2 chyba za malo :( ale dziekuje Wam :*

    To tym bardziej nie masz czym się przejmować skoro to twoja pierwsza beta i już jest taka ładna więc następna będzie większa głowa do góry i zero stresu bo to szkodzi.

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska nie ma co z góry zakładać czarnego scenariusza :) pójdziesz do lekarza i będzie wszystko dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz taka jestem. Przepraszam ze wam tak marudze. Dam wam znac po lekarzu dziekuje :*

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie kochana bo czekam z niecierpliwością na wieści ;-) Ale będzie wszystko ok zobaczysz.

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodszs gratulacje :* Piękny masz prezent dla tatusia ;)

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • abcd246 Przyjaciółka
    Postów: 96 38

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz odebrałam wynik. Po 48h mam 35.97 czyli spadło o 3.61 to chyba mało spadło? O co tu może chodzić?

    Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Mam taką nadzieję bo chyba inaczej oszaleje jak znowu zostanę przypięta do tych cholernych rurek :-P Jeśli chodzi o doła to głowa do góry prędzej czy później to on pierwszy będzie chciał dziecka a ty wtedy mu zrób na złość ;-) A tak w ogóle skąd ta zmiana decyzji u niego pytałaś może?
    Wykręca się tym że muszę skończyć studia. Poprostu szuka wymówki.

    A jeszcze to info o ciąży siostry mnie dobiło :/

  • abcd246 Przyjaciółka
    Postów: 96 38

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    abcd staramy się tu wspierać i mówić sobie same pozytywne rzeczy, ale myślę, że lepiej będzie, jak nastawisz się, że przy takiej becie i krwawieniu żywą krwią, szanse na utrzymanie ciąży są bardzo małe :/ choć wiem, że nadzieja umiera ostatnia. a co powiedział lekarz? kiedy kolejna beta? wspieram mocno!


    Najmłodsza wyobrażam sobie stres! Już za chwilę wszystko się wyjaśni! Trzymam kciuki!!!
    Lekarz nic nie widział na usg. Dzisiaj zrobiłam kolejną bete i spadła do 35.97 czyli o 3.61 troche mało chyba jak na dobe??

    Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam :)
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ