X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aicha. Taka informacja w noc sylwestrowa to jak z bajki ;) Trzymam kciuki :)

    Hopless. Nie przeszkadza? Moze u Ciebie grzybek pojawil sie juz po owu? Ja czytalam, ze zmienia PH na takie, w ktorym plemniki gina, dlatego troche sie martwie.

    Roslinka. Ja mam termin @ na poniedzialek, ale w tym cyklu tak bardzo wierze, ze nie moge sie doczekac i bede testowac w sobote i w niedziele ;) Wychodze z zalozenia, ze tylko w weekendy testuje, bo jakby mi wyszla druga kreseczka w dzien powszedni to nie bylabym w stanie pojsc do pracy taka bym byla przejeta ;)

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja widzę ,że jestem jeszcze na liście :) Napisałam gdzieś wcześniej prosząc o wykreślenie gdyż okazało się ,że z tego cyklu nici. Pęcherzyk nie pękł .
    A dzisiaj przyszła @ więc już na 100 % grudzień to nie mój miesiąc....
    Powodzenia dla reszty :*

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_lejdi a kiedy testujesz? Bo my razem rozpoczęłyśmy cykl, ale u mnie owu się przesunęła, a planowałam na początku dzisiaj ;)
    Annie to tak jak ja - nawet wzięłam urlop na poniedziałek, aby trochę emocje zeszły ze mnie jak zobaczę w niedzielę II kreseczki :D Trzymam kciuki, żeby już w sobotę Tobie test wyszedł pozytywny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam testować 22go w czwartek, ale chyba przełożę to na piątek, bo mam już wtedy wolne w pracy.
    Też bym nie umiała myśleć w taki dzień gdyby się okazało,że jednak pozytyw :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roślinka raczej nie testuje, tylko czekam na @ ;)

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helloł dziewczyny :-D

    Ja jestem dopiero po owulacji ale tą szyjkę miałam jakby dziwnie zamknieta nie mam dołeczka w niej. A dzień po owulacji maz stwierdzic ze jest strasznie goraco w środku, no ale na takie objawy jeszcze za wczesnie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 19:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia86 gratulacje :) ale juz dużo <3 na liście :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InBlue wrote:
    Asia86 gratulacje :) ale juz dużo <3 na liście :)
    INBLUE jesteśmy w tym samym dniu po owulacji u Ciebie piękny skok! Trzymam kciuki! Coś tam się już dzieje w organizmie przeczucia jakieś?

    InBlue lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Aicha. Taka informacja w noc sylwestrowa to jak z bajki ;) Trzymam kciuki :)

    Hopless. Nie przeszkadza? Moze u Ciebie grzybek pojawil sie juz po owu? Ja czytalam, ze zmienia PH na takie, w ktorym plemniki gina, dlatego troche sie martwie.

    Roslinka. Ja mam termin @ na poniedzialek, ale w tym cyklu tak bardzo wierze, ze nie moge sie doczekac i bede testowac w sobote i w niedziele ;) Wychodze z zalozenia, ze tylko w weekendy testuje, bo jakby mi wyszla druga kreseczka w dzien powszedni to nie bylabym w stanie pojsc do pracy taka bym byla przejeta ;)
    Nie. Na bank nie po owu. Jak idiotka czułam ze coś się dzieje. Potajemnie smarowalam clotrimazolum ale nic mężowi nie mówiłam żeby jeszcze seks zaliczyć :D i ostatni sex z grzybek był dzień przed skokiem a ze coś się kluje czułam jeszcze ze 2 dni wcześniej.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Nie. Na bank nie po owu. Jak idiotka czułam ze coś się dzieje. Potajemnie smarowalam clotrimazolum ale nic mężowi nie mówiłam żeby jeszcze seks zaliczyć :D i ostatni sex z grzybek był dzień przed skokiem a ze coś się kluje czułam jeszcze ze 2 dni wcześniej.
    Mąż z grzybka nie zadowolony pewnie :D

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Mąż z grzybka nie zadowolony pewnie :D
    A nie sprzedalam mu ;) faceci się trudniej zarazaja :)

    Edit. Poza tym dostał za swe męki córkę :) mogę miec i 3 grzyby za drugie dziecko :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 20:13

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh w owulację i po owulacji to ja miałam same najlepsze przeczucia... taki był spokój we mnie... ale już nie stękam ;)

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    A nie sprzedalam mu ;) faceci się trudniej zarazaja :)

    Edit. Poza tym dostał za swe męki córkę :) mogę miec i 3 grzyby za drugie dziecko :/
    U Ciebie wykres zwiastuje że bedziesz w ciąży.

    Taki piękny ze az chce sie przygladac. A córka jak się udała przed owulacją czy w trakcie?

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    U Ciebie wykres zwiastuje że bedziesz w ciąży.

    Taki piękny ze az chce sie przygladac. A córka jak się udała przed owulacją czy w trakcie?
    Ja wczoraj termometr moczylam w ciepłej wodzie żeby sprawdzić czy się nie zaciął :D do pełno szczęścia brakuje mi teraz spadku i 3 fazy temperatur ;)
    Na moje oko wyszła przed owu. Potem szalał grzyb i nie dałam rady się sexic ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 20:34

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmm mi_lejdi nie podoba mi się takie nastawienie :P

  • Asieńka_86 Autorytet
    Postów: 687 1005

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wszystkim nowo zafasolkowanym i przytulam mocno tych ktorym przypaletala sie @.
    Dziewczyny jutro powtorka bety, prosze o kciuki za tym razem prawidłowy przyrost.

    Nasze kochane szczęście :)f2wli09kw6x0pxt3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asieńka86 zaciskam kciuki, będzie dobrze :)
    Dobrej nocy Wam życzę :* Lecę spać

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane staraczki, ja na razie roztropnie milknę. Hormony PMS-owe dają się we znaki, nie chcę tu niepotrzebnie czegoś palnąć ani dołować.


    Szyjkę mam nisko, miękką, dziś się już otworzyła. Trzymajcie kciuki, żebym najlepiej jutro a najdalej pojutrze dostała okresu, bo powtarza się historia z tego cyklu, w owulację (14dc-18dc) będziemy w gościach.


    Dam znać, kiedy @ oficjalnie przyjdzie. Będę zaglądać! Za wszystkie trzymam mocno kciuki, życzę najwspanialszych dwukreskowych prezentów! Wesołych Świąt! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 21:22

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Oh w owulację i po owulacji to ja miałam same najlepsze przeczucia... taki był spokój we mnie... ale już nie stękam ;)

    Kochana jesteśmy z Tobą :-* :-* :-* jeśli nie teraz to Nowy rok nowe nadzieje Ale dopóki@ nie przylezie nie poddawaj się

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 21:46

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeska dziewczyny wstyd się przyznać ale dzisiaj też lampka wina bo mąż wrócił z delegacji i dostał białe wino za 70 zł butelka. Nas normalnie nie stać na takie luksusy ale to z delegacji darowane tak jakby, ja załamana dzisiejszą tempka stwierdziłam że nie będę mierzyć i zasadą hopeless do pozytywu żyje normalnie. NIGDY w czasie okoloowulacyjnym nie zdarzało mi się wypić choćby łyka alkoholu ale tym razem jakoś ta temperatura mnie tak źle nastawiła ze olałam wszystko. Zobaczymy co będzie. Tulę bardzo bardzo mocno dziewczynki które spędza święta jeszcze w okrojonym składzie i życzę wam aby nowy rok był o wiele szczęśliwy niż ten :-* :-* :-* :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 22:05

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ