X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo ile tu juz plusikow *_* G R A T U L U J E dziewczyny <3 a za reszte zaciskam kciuki <3

    stokrotka92, dobuska, AiCha4811, Annie1981, InBlue lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uciekam dziewczyny. Muszę się zresetować. Do zobaczenia przed świętami . Wpadnę jeszcze się zameldowac w poniedziałek

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo jest prawdy w tym, że jak się odpuścić to łatwiej zajść. Ja w poprzednim cyklu wyluzowalam. Nastawiłam się, że plemniki muszą dojść bo siebie po długiej antybiotykoterapii i pewnie przez 3-4 miesiące się nie uda. I tak owu miałam 29 września. 1 października wieczór panieński kuzyki, 8 października tłuczki a 15-ego było wesele (wyskakalam się za wszystkie czasy) i powinnam dostać @. Tego dnia rano jeszcze było dość ostre <3. W niedzielę wyjeżdżała na szkolenie a @ nadal nie było. Od nie chcenia wrzuciła test do kosmetyczki. W poniedziałek rano postanowiłam siknąć żeby z czystym sukieniem wypić drinka. Nasikałam i odłożyłam. Po jakimś czasie podeszłam sprawdzić ze 100% przekonaniem, że będzie jedna kreska i mało co się nie przewrociłam jak zobaczyłam II tak wyraźne jak jeszcze nigdy wcześniej. Choć skończyło jak się skończylo....
    Wiem jak to jest jak inni mówią wluzuj i się uda. Ja takim mam ochotę tętnice przegryźć, ale jak widać wrzucenie na luz jednak pomaga.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    prolaktyna 6,4
    beta<2 czyli nie ma zdziwienia. Dziewczyny co z tą prolaktyną ? po owulacji w ogole coś ona nam mówi?

    Prolaktyna jest bardzo ładna. Gdyby byla za wysoka mogłaby namieszać w cyklu i blokować owulacje. Sam poziom prolaktyny Nie mowi nam nic o owu ani ciąży. Jeśli dobrze pamiętam to prolaktyna rośnie między 2 a 3 miesiącem ciąży dopiero

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2016, 18:51

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:59

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    myshka inofem mówisz... zainteresuję się w następnym cyklu ewentualnie, jeśli taki nastąpi ;)

    dobuska, a co to znaczy, że testy ovu nigdy nie wychodziły Ci mocno? bo ja mam wrażenie, że nigdy nie miałam takiej idealnie mocnej krechy, co najwyżej podobnej intensywności co kontrolna. na dupku wyszły mocne?

    nie pisałam, ale ginekolog we mnie zasiał niepokój... patrzył na usg i pyta mnie, czy nie mam trądziku? nie mam i jestem bardzo szczupła. więc ja: mysli pan dr o PCO? a on: nie, tylko bardzo dużo ma pani pęcherzyków, ale wygląda pani na zdrową...
    hm... jak w tym miesiącu nie wyjdzie, idę do zaufanej doktor.

    Nie było u mnie kreski testowej tak mocniej jak kontrolna. Teraz przy dupku nic nie mierze i nie sprawdzam. Nie wiem czy była owulka, ale mam wielką nadzieję. :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Inofem chyba narobił bałaganu. Po braniu Inofemu wydłużyły mi się cykle. MMonitoring też wykazał, że nie pękł pęcherzyk. Czytałam, że może wydłużyć, tak się kilka kobietek żaliło.
    Odstawiłam go i od razu śluz płodny szybciej i owulka chyba szybciej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny strasznie się czuję...
    Ciągnie mnie podbrzuszę przy siadaniu czuję dyskomfort (ból z odbicia), czuję ze dół mam taki opuchniety tak samo brzuch. wczesęniej troche pobolewało jak na okres. Czy to owulacja? Czy moze zapowiedz?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyny strasznie się czuję...
    Ciągnie mnie podbrzuszę przy siadaniu czuję dyskomfort (ból z odbicia), czuję ze dół mam taki opuchniety tak samo brzuch. wczesęniej troche pobolewało jak na okres. Czy to owulacja? Czy moze zapowiedz?
    o kurcze nie wiem, mnie przy owulacji bolą bardzo jajniki, ale takiego czegoś nigdy nie miałam.

  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myshka84 wrote:
    Podniosę Wam troszkę statystyki :)

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/c8ed3ffc4bc85f7a

    :)
    Gratulacje :-)

    Został mi jeden taki sam test, obym zobaczyła taki sam wynik za kilka dni ;-)

    myshka84 lubi tę wiadomość

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin mówiła, że taki ból powstaję jak pęka pęcherzyk. Ja czasami tak mam, że ledwo chodzę, bo tak mi na nogę promieniuje a sidanie to już w ogóle skomolikowane :P

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Oooo ile tu juz plusikow *_* G R A T U L U J E dziewczyny <3 a za reszte zaciskam kciuki <3
    Trzymaj mocno ;-)

    rosax3 lubi tę wiadomość

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Mi gin mówiła, że taki ból powstaję jak pęka pęcherzyk. Ja czasami tak mam, że ledwo chodzę, bo tak mi na nogę promieniuje a sidanie to już w ogóle skomolikowane :P

    W tym cyklu to jakaś masakra! Nie ma bata dzisiaj męża zamęcze :D

    Ale mi się gęba rechocze :D :D :D

    dobuska, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyny strasznie się czuję...
    Ciągnie mnie podbrzuszę przy siadaniu czuję dyskomfort (ból z odbicia), czuję ze dół mam taki opuchniety tak samo brzuch. wczesęniej troche pobolewało jak na okres. Czy to owulacja? Czy moze zapowiedz?


    Monika ja też tak w tym cyklu miałam, aż miałam ochotę na gorący prysznic, żeby to podbrzusze sobie wymasować. No i na męża ;) następnego dnia mi ulżyło.

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax co u Ciebie? rośniecie? :)

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyny strasznie się czuję...
    Ciągnie mnie podbrzuszę przy siadaniu czuję dyskomfort (ból z odbicia), czuję ze dół mam taki opuchniety tak samo brzuch. wczesęniej troche pobolewało jak na okres. Czy to owulacja? Czy moze zapowiedz?
    Zawsze w owulacje mam masakryczne wzdęcie a potem kluje mnie jajnik.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry z wieczora :)

    Beta z dziś 390,2 przyrost o 251 % :)

    Bella1412, aaagaaa89, santoocha, Annie1981, kinga1185, dobuska, InBlue, Migracja, _Hope_, myshka84, Molyx, anciaa lubią tę wiadomość

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak was czytałam i kiwalam głową. Szczególnie na temat wścieklizny jak ktoś (zwłaszcza kto sir nie stara albo miał szybko dziecko) mówi mi weź wyluzuj i samo się zrobi :-P
    Oprócz tego widzę że wiele z Was ma teraz płodne dni,ja tez ale dopiero początek, w poniedziałek jednak umowilam się do gin bo jajniki pobolewaja niemal od samej miesiączki i się martwię czy tam ok.
    Co do inofemu to to moj drugi cykl i wydluzylo mi sir krwawienie ale za to brzuch o wiele mniej boli, lepsze samopoczucie przed@ .
    Trzymam mocno kciuki za rzucające się na swoich facetów w ten weekend :-D ja z moim jestem poklocona teraz :-( wczoraj w nocy zdarzyło nam się <3 przez sen :-P alr atmosfera nadal napięta. Przesunął dla mnie ten wyjazd o jeden dzień więc może nawet jest szansa jesli będzie owu oczywiście. A do poniedziałku na pewno się pogodzimy :-D

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Tak was czytałam i kiwalam głową. Szczególnie na temat wścieklizny jak ktoś (zwłaszcza kto sir nie stara albo miał szybko dziecko) mówi mi weź wyluzuj i samo się zrobi :-P
    Oprócz tego widzę że wiele z Was ma teraz płodne dni,ja tez ale dopiero początek, w poniedziałek jednak umowilam się do gin bo jajniki pobolewaja niemal od samej miesiączki i się martwię czy tam ok.
    Co do inofemu to to moj drugi cykl i wydluzylo mi sir krwawienie ale za to brzuch o wiele mniej boli, lepsze samopoczucie przed@ .
    Trzymam mocno kciuki za rzucające się na swoich facetów w ten weekend :-D ja z moim jestem poklocona teraz :-( wczoraj w nocy zdarzyło nam się <3 przez sen :-P alr atmosfera nadal napięta. Przesunął dla mnie ten wyjazd o jeden dzień więc może nawet jest szansa jesli będzie owu oczywiście. A do poniedziałku na pewno się pogodzimy :-D
    Bede Kochana mocno trzymala kciuki. Ja dzisiaj namowilam swojego na serduszkowanie, po fakcie powiedzialam mu ze byc moze mam owulacjw a on fuck wypilem 3 piwa. Bylo tez o 2 nad ranem wtedy bylo swuetnievwiec mam nadzieje ze te pierwsze plemniczki przedostana sue tam gdzie trzeba, ale powiem szczerze ze jakos nie czuje po tym seksie zeby cokolwiek sie ydalo.
    .

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    rosax co u Ciebie? rośniecie? :)
    Puki co rosniemy :D mamy sie dobrze. W poniedzialek zobacze jak uroslysmy :D

    Molyx lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ