X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Sek w tym że rozmowa była nie jedna . Dwór były burzliwe teraz jest lepiej rozmawiamy na spokojnie ale jak się robi spokojnie to on podsyca atmosferę. Ja nie wiem czy on się tak że mną lubi kłócić?
    Może on się z Tobą lubi godzić :P

    Karola555, Najmłodsza_staraczka, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm ciężko w takim razie to ogarnąć ale wyjaśnić trzeba skąd taki pomysł.
    Mój M na początku naszej znajomości mówił o dziecku jak przyszło co do tego, to jak damy radę, że ja mam dwójkę, on też ma córkę... Ale po czasie po burzliwych kłótniach ;) że mi zależy itd. to teraz jak mówię że jestem zmęczona śpiąca mówi o w ciąży jesteś :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abcd246 wrote:
    Cześć dziewczyny! Mam problem i miniamalną nadzieję więc powiedźcie. M9ja sytuacja wygląda następująco. Dzisiaj 10 dzień krwawiwnia miesiączkowego. Poszłam do lekarza na usg nic nie wyszło, wszystko ok. Kazał jednak zrobić beta hcg. Wyszła 39.57 lekarz powiedxiał że to poronienie. Mam za dwa dni bete powtórzyć. Moje pytanie brzmi czy któraś z Was może miała podobną sytuacje że na usg nic nie było widać, krwawiła, beta pozytywna a mimo wszystko jakimś cudem udało się i ciąźa była? Będę wdzieczna bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam!
    A ile dpo jesteś? Nie licząc tego krwawienia jako nowego cyklu oczywiście.
    Bo jakieś szanse są jeśli to bardzo wczesna ciąża.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Myshka. 29 cykl? Tym bardziej gratuluje :) Wcale sie nie dziwie, ze nie mozesz uwierzyc ;) Wszystko w szczesliwym cyklu bylo tak samo jak w poprzednich? Tzn nie wprowadzilas nic nowego?
    No, może wprowadziłam. ;)
    Oprócz tego że od roku z każdym cyklem coraz bardziej staram się mniej przejmować co mi raczej nie wychodzi, to inaczej były chyba dwie rzeczy:
    1. nowa ginekolog wysłała mnie na badania hormonów i skupiałam się bardziej na tym który mam dzień cyklu i czy będę mogła w dobrym momencie iść na badanie, niż kiedy mam owulację i jakie objawy mogłyby mi coś zasugerować. ;) było też badanie nasienia które również mocno zaprzątało moją głowę.
    2. zgodnie z zaleceniem gin zaczęłam brać Inofem zamiast Folika (zawsze byłam przekonana że lepiej lek niż suplement, ale że akurat mi się skończył to wzięłam się za Inofem sprzed 1,5roku, skończyłam go i kupiłam jeszcze jedno opakowanie - aktualnie jestem w połowie). Cytat:" w ostatnim miesiącu trzy panie które nie mogły zajść w ciążę a miały dobre wyniki (u mnie wszystko było książkowo) zaszły biorąc inofem/inofolic. Niech pani kupi to co jest tańsze, tylko trzeba brać 2x dziennie. Może akurat?".

    Może to mnie odblokowało psychicznie, nie wiem gdzie szukać rozwiązania zagadki. Ale efekt mnie zadowala :)

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No brzuch się rozkręca. Pewnie w nocy będzie okres. Już dawno mnie tak nie bolał :/

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska dopiero teraz mam jak Ci odpowiedzieć.
    Miałam monitoring ale tylko częściowy, tj sprawdziłam czy pęcherzyk ladnie rośnie. Potem duphaston, a potem czekanie na testowanie-bylam wewnętrznie pewna ze sie uda, nie mogłam sie doczekać testowania ;) test wyszedł mi pozytywny ok. 11dpo.

    U mnie była taka sytuacja ze pęcherzyki rosly i zamiast pękać rosly dalej, tworząc piękne torbiele. Raz jedna torbiel raczyła pęknąć, bol nie do zniesienia. Na szczęście bez dalszych poważnych konsekwencji.

    Oprócz dupka bralam przez 2 mies kwas foliowy a potem 2 mies inofolic :) jak mi się przypomniało to wit d, dha, i pregne plus bodajże :)

    Nie pamiętam czy w tej wiadomości jeszcze o cos pytalas...jak tak to przypomnij sie pliz bo na komórce trudno mi się szuka :)

    Trzymam kciuki! Który masz teraz dpo?

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myshka inofem mówisz... zainteresuję się w następnym cyklu ewentualnie, jeśli taki nastąpi ;)

    dobuska, a co to znaczy, że testy ovu nigdy nie wychodziły Ci mocno? bo ja mam wrażenie, że nigdy nie miałam takiej idealnie mocnej krechy, co najwyżej podobnej intensywności co kontrolna. na dupku wyszły mocne?

    nie pisałam, ale ginekolog we mnie zasiał niepokój... patrzył na usg i pyta mnie, czy nie mam trądziku? nie mam i jestem bardzo szczupła. więc ja: mysli pan dr o PCO? a on: nie, tylko bardzo dużo ma pani pęcherzyków, ale wygląda pani na zdrową...
    hm... jak w tym miesiącu nie wyjdzie, idę do zaufanej doktor.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2016, 16:21

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy kucie w pochwie, dosyć nie przyjemne uczucie może coś zwiastowac?, może któraś z Was miała coś takiego. Dzisiaj cały dzień mnie to męczy, przynajmniej kilka razy na godzinę:(

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myshka. Ciekawe czy ten inofem pomogl. Musze sie nad nim zastanowic, chociaz ja i tak sporo suplementow biore i ciezko tak kupowac wszystko ;) Zobacze, moze jak nie wyjdzie po swietach to kupie.

    Dziewczyny. Zaaplikowalam sobie do srodka globulke Clotrimazole w 3dpo. Myslicie, ze to moze miec jakikolwiek wplyw na ewentualna ciaze?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, ja go wzięłam na zasadzie "i tak nie zaszkodzi, mogę sobie zużyć". Bo zaczęłam go brać dawno temu ale wciąż zapominałam rozpuszczać te saszetki, więc odpuściłam. A teraz go brałam, żeby wyczerpać możliwości. Szczerze mówiąc zbierałam się do lądowania, poszłam do tej ginki żeby jeszcze raz wszystko zbadać i zostawić starania przynajmniej na poł roku-rok. Żeby przestać o tym wciąż myśleć. I taka już byłam zrezygnowana, że chyba dlatego tak to wyszło ;)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myshka super! To mnie pocieszylas, ja jestem w trakcie 28 cs ;) Rocznik 83. Ale ciezko odpuscic i nie myslec ehh...

    myshka84 lubi tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To potwierdza moja teorię, ze udaje się przede wszystkim kobietom, kiedy się poddają i już nie wierzą, a nie tym, co co miesiąc zaciskają kciuki...
    mam nawet obok siebie przykład pary, która złożyła papiery o rodzinę zastępczą a tu bach, w wieku 38 lat ciąża!

    Mam 4 osobowa babską grupkę. 2 moje koleżanki były pewne, ze się nie uda od razu- im sie udało. Ja z druga koleżanka święcie wierzyłysmy, ze zaskoczy od razu... do dzis nie zaskoczyło...

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella1412 wrote:
    Dziewczyny, czy kucie w pochwie, dosyć nie przyjemne uczucie może coś zwiastowac?, może któraś z Was miała coś takiego. Dzisiaj cały dzień mnie to męczy, przynajmniej kilka razy na godzinę:(
    Czasem tak mam. Ciąży to u mnie nie zwiastuje.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiLejdi. Moja teorie to tez potwierdza ;) Twoje kolezanki, ktore nie wierzyly w ciaze pewnie byly bardziej rozluznione, bo to nie musialo nastapic juz teraz. My sie za to spinamy i stres powoduje, ze nie wychodzi.
    Jak Twoje medytacje na II faze cyklu? ;) Ja juz 3 razy robilam :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie jestem trochę w temacie, więc proszę o zrozumienie i wytłumaczenie;p
    O co chodzi z tymi medytacjami?

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola. Medytacja to forma relaksacji. Mozna tez wyobrazac sobie pewne rzeczy, ktore po pierwsze poprawiaja nastroj, po drugie mozna nastawic swoj mozg na wysylanie pozytywnej energii. Fizyka kwantowa juz udowodnila, ze czlowiek wysyla pole magnetyczne, ktore jest uzaleznione od nastroju i mysli.
    Pozytywne mysli przyciagaja pozytywne zdarzenia, bo negatywna energia nie jest kompatybilna z pozytywna :)
    To tak mocno w skrocie. Wiem, ze to moze brzmiec niedorzecznie, ale ja w to bardzo wierze. Stres powoduje spiecie i uniemozliwia zajscie, wiec w tym cyklu staram sie wyluzowac na rozne sposoby :)
    Tu masz linka z przykladowa medytacja plodnosci:

    http://www.jestemplodna.pl/medytacja-plodnosci-dla-ciebie/

    dobuska lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w prawdzie testowałam w listopadzie dokładnie to 6 i jestem już w ciąży ale chciałabym do was dołączyć jeśli można kobietki ;-)

    Annie1981, stokrotka92, lilka1984, dobuska, Kat83, Lovi89 lubią tę wiadomość

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie nie mam na to czasu do końca ostatnio... ale to nie jest też do końca dobre dla mnie, bo rozbudza wiarę, przypominam sobie stan z 1 cs. Moim zdaniem i dla mnie przynajmniej, sęk tkwi w czym innym. W tym, żeby naprawdę odpuścić, nie zastanawiać się np. przy takiej globulce czy kolejnej lampce wina. to bardzo trudne, ale zaczynam pracować nad tym, żeby pogodzić się z brakiem ciąży przez najbliższe miesiące. po prostu.

    Jestem pewna, że dla niektórych te wizualizacje są bardzo dobre. Ja intuicyjnie czuję, że nie tędy droga, muszę odpuścić, i ja na tym skorzystam i wszystko wokół. właśnie zaczynam się skupiać na tym, co włożę na mocno imprezowego sylwestra w Londynie....;) na początku stycznia jedziemy w 8 bab do spa na 3 dni, będzie winko i zabiegi :)

    moja koleżanka odstawiła wszystkie suplementy i wtedy zaszła. ja chyba aż tak nie dam rady....

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiLejdi. Jezeli uwazasz, ze to nie dla Ciebie to oczywiscie nie rob. Idz droga, ktora czujesz, ze bedzie dla Ciebie dobra :)
    Ja przekopalam troche internet i doszlam do wniosku, ze kluczem niekoniecznie jest nie myslenie, tylko myslenie ktore nie powoduje negatywnych emocji i zarazem stresu.
    Moje myslenie teraz powoduje przyjemne uczucia :) Ja wlasnie chce w sobie rozbudzac, ale moze nie nadzieje, a wiare :)
    Boje sie tez tego jak zareaguje jak @ przyjdzie, ale chce wypracowac w sobie wiare, ze jak nie teraz to za chwile, wiec mam nadzieje, ze nie bedzie to wielka tragedia, chociaz czas pokaze ;)

    MamaAli. Witaj. Zapraszamy :)

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest nie możliwe w jakim tempie produkujecie strony xD jak ja mam to nadrobić :-D

    mi_lejdi, stokrotka92, zFolwarku lubią tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ