X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

hsg

Oceń ten wątek:
  • elastyna26 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje rah ..... zapytam o to lekarza



    i dzieki Ci za słowa otuchy kochana

    monia
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze mało pocieszające słowa, ale chyba lepiej wiedzieć co jest grane, a nie starać sie bez powodzenia. Przesyłam moc uśmiechów!:)

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • elastyna26 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mało pocieszające ale ...wiem w jakim kierunku iść

    rah lubi tę wiadomość

    monia
  • elastyna26 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    również życzę Ci powodzenia ,,,,,obyś zafasolkowała życzę Ci tego z całego serduszka :)

    rah lubi tę wiadomość

    monia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elastyna26 wrote:
    wynik badania już mówię


    Macica prawidłowego kształtu .Jajowody poszerzone w odcinkach dystalnych ,niedrożne





    aga 30 jak to widzisz kobieto,,,,,,ja szaleje


    Hej No jeżeli jajowody nie drożne to poprosiłabym lekarza o laparoskopie !!
    A z drugiej strony to jeżeli coś trzeszło kontrasty to zawsze szansa jest !!
    Powiedz mi kochana czy ty prywatnie to hsg miałaś robione czy państwowo !!
    Warto chyba powtórzyć jeszcze raz może się przepcha więcej cos a jak nie to idz jak najszybciej na laparo!!

    Ja miałam hsg w luym w tym roku wyszło drożne 6 lat temu miałam robiną laparoskopie też wyszło drożne wszydtko a efektów nie było kupę lat ale się w końcu udało!!

    Powodzenia życzę !!

    elastyna26 lubi tę wiadomość

  • elastyna26 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a więc AGA 30 Państwowo robiłam badanie .... lekarz chce powtórzyć HSG
    dziękuje za rade na pewno zapytam a wręcz będe nalegać na laparoskopie
    przed świętami mam to obgadać z nim ,,,,chodzi otermin następnego hsg



    BARDZO DZIĘKUJE KOCHANA JESTEŚ I GRATULUJĘ CI SERDECZNIE

    AGA 30 lubi tę wiadomość

    monia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elastyna26 wrote:
    a więc AGA 30 Państwowo robiłam badanie .... lekarz chce powtórzyć HSG
    dziękuje za rade na pewno zapytam a wręcz będe nalegać na laparoskopie
    przed świętami mam to obgadać z nim ,,,,chodzi otermin następnego hsg



    BARDZO DZIĘKUJE KOCHANA JESTEŚ I GRATULUJĘ CI SERDECZNIE

    No to trzymam kciuki że jednak będzie dobrze !!Czasem przy laparoskopi udaje sie udroznic jajowody i wszystko ładnie gra!!
    Moja znajoma niedawno miała własnie laparo robioną i udrażnane rurki i po świętach będa starać się znowu !!

    Powodzenia i daj znać jak tam dalej sprawy postępują !!!

  • koniczyna Koleżanka
    Postów: 52 6

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny na swoim przykładzie proszę o informację czy to normalne ze po hsg może być cykl bezowulacyjny ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koniczyna wrote:
    dziewczyny na swoim przykładzie proszę o informację czy to normalne ze po hsg może być cykl bezowulacyjny ??


    Moim zdaniem owulacja nie ma nic wspólnego z hsg bo to badnie raczej nie zakłuca owulacji!!
    Moze akurat masz cykl bezowulacyjny bo podobno każda zdrowa kobieta ma taki cykl w roku !!
    A po czym sądzisz że masz cykl bezowulacyjny?

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koniczyna wrote:
    dziewczyny na swoim przykładzie proszę o informację czy to normalne ze po hsg może być cykl bezowulacyjny ??
    Ejj, ukradlas mi foto ;p

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • koniczyna Koleżanka
    Postów: 52 6

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Moim zdaniem owulacja nie ma nic wspólnego z hsg bo to badnie raczej nie zakłuca owulacji!!
    Moze akurat masz cykl bezowulacyjny bo podobno każda zdrowa kobieta ma taki cykl w roku !!
    A po czym sądzisz że masz cykl bezowulacyjny?


    no w sumie nie wiem :P powiem tak pierwszy raz od paru miesięcy nie zrobiłam testu owulacyjnego (jak był śluz i ból) tylko patrze na tą temperaturę moją i ten cykl jest taki bez temperaturowy :( wiec sądzę że może być on jednak bezowulacyjny.
    A co do tego że mogą się takie trafić to też właśnie słyszałam ;/ nie chcę się stresować ;/
    dzięki za tak szybką odpowiedź :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak mierzyłam tempkę to też nigdy nie pokazywała mi owulki testy czasami też jej nie wykryły więc kochana luz bluz :)
    Szalejcie sobie i nie myśl czy tak jaja są czy nie :)
    I oby efekt był widoczny jak najszybciej :)

  • elastyna26 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na bieżąco będę pisać o stanie sprawy

    AGA 30 lubi tę wiadomość

    monia
  • koniczyna Koleżanka
    Postów: 52 6

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Ejj, ukradlas mi foto ;p


    hahaha czysty zbieg okoliczności (ponad rok mam taką fotkę :)
    a może to właśnie nasze szczęście :P...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koniczyna wrote:
    dziewczyny na swoim przykładzie proszę o informację czy to normalne ze po hsg może być cykl bezowulacyjny ??[/QUObezowu moze byc kilka u nawet zdrowych kobiet.

  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już jestem po HSG, nie było to nic przyjemnego ale naprawdę do przeżycia. Za to wynik mnie zdołował :(: Jajowody obustronnie o upośledzonej drożności w paciorkowatego kształtu częściach bańkowych, bez ewidentnych poszerzeń torbielowatych. Zarysy małej jamy macicy w obrębie dna i rogów prawidłowe.
    Nikt mi nic więcej nie powiedział, tylko to dostałam. Na wizytę do mojego lekarza idę dopiero w styczniu i mam nadzieję, że powie mi wtedy co i jak.
    Czy wg Was to oznacza całkowitą niedrożność? Czy tylko częściową?

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fablous wrote:
    Dziewczyny ja już jestem po HSG, nie było to nic przyjemnego ale naprawdę do przeżycia. Za to wynik mnie zdołował :(: Jajowody obustronnie o upośledzonej drożności w paciorkowatego kształtu częściach bańkowych, bez ewidentnych poszerzeń torbielowatych. Zarysy małej jamy macicy w obrębie dna i rogów prawidłowe.
    Nikt mi nic więcej nie powiedział, tylko to dostałam. Na wizytę do mojego lekarza idę dopiero w styczniu i mam nadzieję, że powie mi wtedy co i jak.
    Czy wg Was to oznacza całkowitą niedrożność? Czy tylko częściową?
    uposlodzonej droznosci to mozna domniemywac ze na pewno niedorzne ale w jakim stopniu to nie wiem, powinno byc na badaniu. Pewnie i tak lekarz skieruje na laparoskopie.

  • elastyna26 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobietki juto ide do gina dowiem sie jak najwiecej i opisze .....20 mam dostac miesiaczki ....wiec chce jeszcze przed nia



    pozdrawiam wszystkie kobietki zafasolkowane i czekajace na to jedno jedyne szczescie ktorego nam tak brak

    monia
  • elastyna26 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobitki w styczniu będę miała laparoskopie .....wszystko zależny od jej wyniku


    gdyby jednak okazało się ze nie mogę począć dziecka naturalnie ,,,,zastanowię się nad in vitro

    ciężko jest coś wyrokować bez odpowiednich badan
    tyle niepewności poczucia osamotnienia.....tyle pytań





    pozdrawiam was

    monia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elastyna najważniejsze mieć diagnoze a potem ułożycie sobie plan działania :)
    Moze nie będzie tak źle że potrzebne będzie in vitro !!!

    My też chcieliśmy po nowym roku podchodzić do in vitro ale natura nas uprzedziła i oby tak u was było :)

    Trzymam kciuki za laparo niech ci przeczyszczą rurki dokładnie :) :)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ