X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

hsg

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do hsg podchodze w styczniu juz coraz blizej :)

    elastyna26 lubi tę wiadomość

  • elastyna26 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Elastyna najważniejsze mieć diagnoze a potem ułożycie sobie plan działania :)
    Moze nie będzie tak źle że potrzebne będzie in vitro !!!

    My też chcieliśmy po nowym roku podchodzić do in vitro ale natura nas uprzedziła i oby tak u was było :)

    Trzymam kciuki za laparo niech ci przeczyszczą rurki dokładnie :) :)






    dziękuje Ci kochana może i mi będzie dane tulić kruszynkę

    fablous lubi tę wiadomość

    monia
  • elastyna26 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Ja do hsg podchodze w styczniu juz coraz blizej :)






    życzę Ci powodzenia :)

    monia
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elastyna26 wrote:
    dziękuje Ci kochana może i mi będzie dane tulić kruszynkę


    mocno Ci tego życzę!

    U mnie również okazało się, że jest problem z jajowodami, drożność jest upośledzona. Nie wiem czy to oznacza całkowitą czy częściową drożność. Idę w poniedziałek do lekarza i mam nadzieję, że dowiem się jak sytuacja wygląda i co dalej...

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • elastyna26 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fablous wrote:
    mocno Ci tego życzę!

    U mnie również okazało się, że jest problem z jajowodami, drożność jest upośledzona. Nie wiem czy to oznacza całkowitą czy częściową drożność. Idę w poniedziałek do lekarza i mam nadzieję, że dowiem się jak sytuacja wygląda i co dalej...


    życzę Ci powodzenia oby kazda z nas zaznała szczęscia :)

    monia
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po wizycie. Część kontrastu przeszła więc jajowody nie są zupełnie niedrożne. Ale lekarz wyznaczył mi już termin laparoskopii. A tymczasem dziś zaczynam okłady z borowiny, może pomogą :)

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • koniczyna Koleżanka
    Postów: 52 6

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane kolezanki w tym cyklu mialam hsg i wciaz czekam na @ czy te badanie moze spowodowac ze cykl sie rozregulowal ? ZDROWYCH I WESOLYCH DLA WSZYSTKICH :)

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczyna mi hsg nie rozregulowało cyklu, ani nie pomogło w zajściu w ciążę. Wiem tylko, że jajowody drożne i generalnie wszystko ok.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • koniczyna Koleżanka
    Postów: 52 6

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Koniczyna mi hsg nie rozregulowało cyklu, ani nie pomogło w zajściu w ciążę. Wiem tylko, że jajowody drożne i generalnie wszystko ok.



    ok dzięki za info :) pytam ponieważ dalej nie mam @ więc to trochę wygląda jakby mi badanie rozregulowało cykl;/

  • elastyna26 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 20 marca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje kochane pierwsze hsg wykazało niedrozność jajowodow i to dwóch ...... dzis mialam hsg ponownie i odetkało sie jestem taka szczęśliwa ......obym teraz juz zaszła w ciąże :-) pozdrawiam

    monia
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 20 marca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elastyna26 wrote:
    moje kochane pierwsze hsg wykazało niedrozność jajowodow i to dwóch ...... dzis mialam hsg ponownie i odetkało sie jestem taka szczęśliwa ......obym teraz juz zaszła w ciąże :-) pozdrawiam
    Ja też dzisiaj miałam drożność robioną ale metodą SIS i mam oba drożne:) więc jestem pełna nadzieji że możę niedługo uda mi się zajść w ciążę:)

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ