Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️
Odpowiedz

Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️

Oceń ten wątek:
  • Eniana Autorytet
    Postów: 520 1065

    Wysłany: 13 października 2022, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hanna_ wrote:
    Witajcie,


    poproszę o ocenę czy coś widać

    ... chyba 11dpo testowanie w ciągu dnia :

    2d1a3da81c4a.jpg
    Ja tam widze wyraźnie 2 kreseczki:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    07.2016 cp zakończona laparoskopowo
    11.2016 poronienie zatrzymane 8tc
    05.2019 👨‍👩‍👧 córka
    07.2022 kolejne starania
    01.2023 poronienie zatrzymane 7tc
    04.2023 cb
    08.2023 cb
    01.2024 15tc 👼 córka
    04.2024 II
    06.06.2024 Badania prenatalne
  • Lionsgirl Przyjaciółka
    Postów: 82 146

    Wysłany: 13 października 2022, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-6 tez polecam inhalator ale sprawdz ceny u mnie w aptekach byly o wiele drozsze niz na Allegro i to o polowe. Pan tabletka ma dobry artykul o inhalatorach, ktory warto zakupic :)

    A-6 lubi tę wiadomość

    21.10.2020 👦👑 CC 4620g, 62cm

    4cs od 08.2022
    27.11 ⏸️
    30.11 beta 288,5 U/I

    👩🏼29l.
    💊Prenatal Uno, Wit. d, Omega-3, Inofem, olej z wiesiołka, selen, cynk, magne b6

    🧔🏻‍♂️28l.
    💊Vita-min one, Wit. d, Omega-3, Fertil-Man, Magne B6
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 13 października 2022, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lionsgirl wrote:
    A-6 tez polecam inhalator ale sprawdz ceny u mnie w aptekach byly o wiele drozsze niz na Allegro i to o polowe. Pan tabletka ma dobry artykul o inhalatorach, ktory warto zakupic :)
    Lepiej online kupic naprawdę. :) bardziej się opłaca:)

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 13 października 2022, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Listopadowy wątek będzie dopiero na kilka dni przed końcem października. Ale zapraszamy tutaj, możesz się przyłączyć, a później przejść z reszta dziewczyn na listopad, jak to zwykle bywa.

    Ja niby 5 dni przed okresem, ale wiem że nie jestem w ciąży.
    Miałam wczoraj wizytę u gina i po endometrium sprawdził, beta też negatywna. Za 2 dni zaczynam przed stymulację do nowego cyklu a później już stymulacja zastrzykami i musi się udać 🙏

    O ❤️
    Z ❤️
  • Agn1000 Autorytet
    Postów: 1003 1834

    Wysłany: 13 października 2022, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy juz nie będę cytować Twojego referatu 😅 jesteś udana z tymi odpowiedziami do każdej 😘😅 ale tak, tak. Rozszerzone badania są w invimedzie za 200zl a podstawowe były chyba za 170zl 🙂

    siesiepy, jo_ana, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶
    na luzie od 10.2021
    na poważnie 02.2022

    🙋‍♀️28
    09.2022 TSH 2,7❌->10.2022 TSH 1,5 ✅
    10.2022 polip 11mm ❌histeroskopia-> polip usunięty ✅
    Suple: pregnastart, olej z wiesiołka
    Od sierpnia: inozytol, kubeczek fertilily
    🙋‍♂️ 32
    08.2022 badanie nasienia koncentracja✅
    morfologia 3% ❌
    Suple:fertilman

    Plan:
    02.23 HSG
    04/05.23 IUI
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 13 października 2022, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2025, 23:51

    siesiepy, czarneniebo lubią tę wiadomość

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 13 października 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancalime wrote:
    U mnie chyba faktycznie gin miała rację co do kiepskiej jakości przerośnietego pecherzyka i dużej szansy na kolejny cykl bez owu

    Estradiol - 44,5 pg/ml

    (normy f.pecherzykowa 12,5-166
    f.owu 85,8-498
    f.lutealna 43,8-211)

    LH - 9,37 mlU/ml

    (f.folikularna 2,4-12,6
    f.owu 14-95,6
    f.lut. 1-11,4).

    Ale dobra, nie ma co się poddawać. Stary jutro wraca, w końcu najlepiej ❤️ bez cisnienia, tylko dla przyjemności!

    /Edit: myślicie, że jest sens powtarzać?

    Co my dzisiaj mamy? Czwartek? Powtórzyła bym w takim razie może w sobotę. Nie pamiętam jak ten estradiol szybko powinien rosnąć przed owu. 🤔

    Ancalime lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 13 października 2022, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hanna_ wrote:
    Witajcie,


    poproszę o ocenę czy coś widać

    ... chyba 11dpo testowanie w ciągu dnia :

    2d1a3da81c4a.jpg
    Od początku mojej przygody z forum uwielbiam takie wpisy....
    Wpadasz pochwalić się ⏸️ nawet bez przywitania i przedstawienia trochę o sobie 😑

    MalaEw, Mart768, Poziomka9204, verliebtindich, Claire, Madziq6, Emka06, A-6, Putka2022, Karo1234, edka85, Babova, Atram30, Klaudiaam lubią tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 13 października 2022, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Ja niby 5 dni przed okresem, ale wiem że nie jestem w ciąży.
    Miałam wczoraj wizytę u gina i po endometrium sprawdził, beta też negatywna. Za 2 dni zaczynam przed stymulację do nowego cyklu a później już stymulacja zastrzykami i musi się udać 🙏

    Może napisz coś więcej o sobie, żebyśmy Cię lepiej poznały. Widzę, że już jakiś czas jesteś na forum, ale na miesięcznych chyba Cię jeszcze nie było ?
    Za to widzę, że obie miałyśmy nieprzyjemność pojawić się na najgorszym dziale tego forum 😔 przykro mi, że też Cię to spotkało. Mimo to nie pamiętam Cię, może byłaś tam wcześniej niż ja…

    Teraz musi być już dobrze, więc kciuki za kolejny cykl i oby stymulacja przyniosła pożądany owoc 🤞🏻🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2022, 17:55

    edka85 lubi tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 13 października 2022, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agn1000 wrote:
    Siesiepy juz nie będę cytować Twojego referatu 😅 jesteś udana z tymi odpowiedziami do każdej 😘😅 ale tak, tak. Rozszerzone badania są w invimedzie za 200zl a podstawowe były chyba za 170zl 🙂

    To chyba wiem gdzie zabiorę swojego. 😇

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 13 października 2022, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Może napisz coś więcej o sobie, żebyśmy Cię lepiej poznały. Widzę, że już jakiś czas jesteś na forum, ale na miesięcznych chyba Cię jeszcze nie było ?
    Za to widzę, że obie miałyśmy nieprzyjemność pojawić się na najgorszym dziale tego forum 😔 przykro mi, że też Cię to spotkało. Mimo to nie pamiętam Cię, może byłaś tam wcześniej niż ja…

    Teraz musi być już dobrze, więc kciuki za kolejny cykl i oby stymulacja przyniosła pożądany owoc 🤞🏻🍀

    Mam córeczkę prawie dwuletnią i na miesięcznych byłam ponad 2 lata temu. O córkę starałam się prawie dwa lata. Ale się udało 😊
    Po roku od cc zaczęłam starać się o drugie dziecko, w drugim cyklu się udało, ale wyszło że ciąża pozamaciczna, dostałam metotreksat i zakaz starań przez pół roku. Po pół roku wróciłam do starań i teraz za 5 dni zaczynam 3 cykl ale z pomocą lekarza już.

    siesiepy lubi tę wiadomość

    O ❤️
    Z ❤️
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 997 2406

    Wysłany: 13 października 2022, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Od początku mojej przygody z forum uwielbiam takie wpisy....
    Wpadasz pochwalić się ⏸️ nawet bez przywitania i przedstawienia trochę o sobie 😑

    Blondyna chyba jeszcze nie widziałam wątku miesięcznego bez przynajmniej jednej takiej typiarki xD

    Blondyna.B, Putka2022, siesiepy, czarneniebo, Emka06, Karo1234 lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️33 🙋‍♂️ 45

    08.09.23 - II
    13.05.24 - Oliwka jest z nami :)

    25.04.25 - II
    TP 30.12.25 :D
  • Ona11 Autorytet
    Postów: 430 497

    Wysłany: 13 października 2022, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was ma pralko-suszarkę i może polecić dobry, sprawdzony model? :D
    Musimy kupić nową pralkę i zastanawiam się nad opcją 2w1 ( na osobne sprzęty nie mam miejsca :( )

    Ostatnio byłyście niezastąpione jeśli chodzi o recenzje Lidlo i Thermomixa, więc pomyślałam, że może pomożecie :D

    11.22- 5t cb 💔

    14.02.23- ⏸️ beta 37,2 🍀
    13.10.23- Oliwka ♥️
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 13 października 2022, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona11 słyszałam że 2w1 zdecydowanie gorzej działa na ubrania, szybciej się kurczą i tracą swoją jakość.
    Osobiście nie posiadam takiej, ale 2 lata temu też chciałam kupić, przewertowałam internety wzdłuż i szerz, większość była niezbyt dobrych opinii. Zdecydowałam się na oddzielna suszarkę z pompą ciepła i taka też polecam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2022, 18:34

    Ona11, Eniana lubią tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2022, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Blondyna.B, Mart768 - oj tam, oj tam po co takie złośliwości ;-)

    Kiedyś pisałam na wcześniejszym niku, a teraz coś wyszło to gdzie podpytać, chyba najlepiej w najbardziej wtajemniczonym wątku - wypatrywanie cieni poziom level master ;-)

    Miłego wieczoru życzę wszystkim!

    Darka96 lubi tę wiadomość

  • JoannaWK Przyjaciółka
    Postów: 104 88

    Wysłany: 13 października 2022, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona11 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was ma pralko-suszarkę i może polecić dobry, sprawdzony model? :D
    Musimy kupić nową pralkę i zastanawiam się nad opcją 2w1 ( na osobne sprzęty nie mam miejsca :( )

    Ostatnio byłyście niezastąpione jeśli chodzi o recenzje Lidlo i Thermomixa, więc pomyślałam, że może pomożecie :D

    Ja miałam taka 2 w1 i nie polecam. Ciuchy nigdy nie pachniały świeżością. Jest to ocena także osób z bliskiego środowiska co potwierdziło moją opinie. Przez to ze sprzęt raz mokry raz na mega grzaniu to ciuchy tracą świeżość. Jednak sprzęty osobno super sprawa.

    Ona11 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo.
    Aktywnie od 05.2022
    Stwierdzone PCOS
    Inozytol od 09.2022

    ⏸️💪 19.11.2022
  • Putka2022 Autorytet
    Postów: 557 712

    Wysłany: 13 października 2022, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona11, moja mama ma Samsung Ecobubble i zadowolona, a z kolei moja przyjaciółka mówi, że to ecobubel, bo strasznie niszczy ubrania.
    My niestety nie mamy miejsca na takie luksusy 😅. Pralka ładowana od góry ledwo nam do łazienki weszła, a o zmywarce mogę pomarzyć, chyba że za oknem bym ją zawiesiła 😄

    Ona11, dominikawa lubią tę wiadomość

    👶 01.2022 cc
    🌷 11cs o drugie maleństwo

    💃
    33l.
    niedoczynność tarczycy -Euthyrox 112
    insulinooporność - Glucophage XR 1500

    🕺
    37l.
    badania hormonalne ✅
    badania nasienia ✅
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 13 października 2022, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claire wrote:
    Ojej to rzeczywiście wysoka, Dostinex powinien to pięknie zbić ;) Ponów badania za jakiś czas.
    U mnie pierwsze badanie wyszło ok. 45 ng/ml ale byłam wtedy przerażona i zmierzyłam sobie nawet puls w poczekalni, i wyszło że miałam 110 😆 Pani która pobierała mi tą krew źle się wbiła i nie mogła pobrać krwi, zrobił mi się krwiak, potem zaczęła grzebać w drugiej ręce. Sama powiedziała, że jak to jest badanie prolaktyny to wynik nie ma sensu bo widzi że jestem na granicy wykorkowania już 🤣
    I powtórzyłam za jakiś czas, ale poszłam już z lepszym nastawieniem, książką i luźną głową i wyszło mi już 19 ng/mL, ale po dociążeniu jednak 16-sto krotny wzrost, także mam hiperprolaktynemię czynnościową. Tego ponoć się nie leczy, ale może utrudniać zajście w ciążę. Na razie od tego cyklu wspomagam się jeszcze ziołami, ale daję sobie 3 miesiące. Jak nic się nie zadzieje, to pewnie przejdę na Dostinex. Bromka się boję, bo naczytałam się o efektach ubocznych a znając swój organizm to pewnie by mną rzucało po ścianach.
    ja biorę bromocorn. zero efektów ubocznych. brałam pół tabletki, teraz ćwairtkę. ale biorę zawsze na wieczór, zgodnie z rada ginekologa

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3081 4277

    Wysłany: 13 października 2022, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hanna_ wrote:
    Witajcie,


    poproszę o ocenę czy coś widać

    ... chyba 11dpo testowanie w ciągu dnia :

    2d1a3da81c4a.jpg
    Powtórz jutro, coś przebija 😊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👫 33lata

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 13 października 2022, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart768 wrote:
    Blondyna chyba jeszcze nie widziałam wątku miesięcznego bez przynajmniej jednej takiej typiarki xD
    Co mnie najbardziej dziwi - zawsze jakaś dobra duszyczka odpowie 😀
    Wtedy myślę o sobie 'jestem złym człowiekiem jednak, pójdę do piekła' 👹

    Mart768, MalaEw, Poziomka9204, czarneniebo, Emka06, Blondyna.B lubią tę wiadomość

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ